Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Ankeriai, mūrvinės, montažiniai šoviniai internetu

Naujienos Visos naujienos

Ankeris 8x40 su šešiakampe veržle geltoni cinkuoti

Užsakoma. Klauskite
Buvusi kaina: 0.19 €

Ankeris cinkuotas 20x170/30 su žiedu

Kaina: 4.56 €

Rankovinis ankeris su varžtu 8x60/23 cinkuotas

Užsakoma. Klauskite
Buvusi kaina: 0.27 €

Ankeris 0.70m stogo konstrukcijoms

Kaina: 3.00 €

Ankeris 0.50m stogo konstrukcijoms

Kaina: 2.97 €

Ankeris staktinis 10x152 metalinis 100

Užsakoma. Klauskite
Buvusi kaina: 0.45 €
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

Ankeris cinkuotas 16x175/60 su žiedu

Kaina: 2.60 €

Rankovinis ankeris su kilpa 12x70/M10 CH-AR

Kaina: 1.31 €

Ankeris 0.3m stogo konstrukcijoms

Kaina: 1.92 €

Ankeris 0.70m stogo konstrukcijoms

Kaina: 3.00 €

Ankeris 0.4m stogo konstrukcijoms

Kaina: 2.49 €

Ankeris cinkuotas 16x125/10 su žiedu

Kaina: 2.03 €
 

Ankeriai, mūrvinės, montažiniai šoviniai

 

Ankeriai yra skirti tvirtinti įrengimus prie tam tikro objekto, tai gali būti siena, stogas, lūbos ir kt. Darbo eiga: išgręžiama skylė, ji išvaloma, įdedamas ankeris ir prisukamas su raktu arba įkalama plaktuku.

 

Visi ankeriai sudaryti iš dviejų ir daugiau dalių. Į išgręžtą ertmę įstatomas metalinis kaištis, o įsukant tvirtinimo varžtą jis plečiasi ir sudaro tvirtą sukibimą su siena ar kita konnstrukcija. Paprastoms tvirtinimo užduotims ankerius galite pasirinkti patys, tačiau ankerius, skirtus laikyti sudėtingas ir sunkias konstrukcijas, turi parinkti kvalifikuoti konstruktoriai.

 

Ankeriai gali būti - ankeriai langų, staktų, rėmų tvirtinimui, ankeriai stogo konstrukcijoms, ankeriai tuščiavidurėms konstrukcijoms, lubiniai ankeriai, pleištiniai ankeriai, plieniniai įkalami ankeriai, rankoviniai ankeriai su kabliu, rankoviniai ankeriai su varžtu, rankoviniai ankeriai su veržle, rankoviniai ankeriai su žiedu.

 

Įkalami ankeriai — naudojami pakabinamų lubų konstrukcijoms, vėdinimo sistemos detalių, ortakių, grindų konstrukcijų tvirtinimui.

 

Pleištiniai ankeriai – sunkių įrenginių prie betono, natūralaus akmens, plytų tvirtinimui. Jais galima tvirtinti metalines konstrukcijas, metalinius profilius, gembes, turėklus, medines konstrukcijas, sijas.

 

Metalinių rėmų ankeriai — skirti tvirtinti medinius, aliumininius, metalinius rėmus ir medines staktas prie betono pagrindo, statybinio akmens, tuščiavidurių ir pilnavidurių plytų.

 

Ankeriai su varžtu – skirtas prisukti ar pakabinti įvairias konstrukcines detales, apdailos elementus prie mūro, betono, medžio.

 

Įkalami greito fiksavimo ankeriai — skirtas aliuminio ir skardos profilių, sienos užbaigiančių ir stogų kraštų profilių tvirtinimui, kaminų sandarinimui, stogų sandarinimo juostų, parapetų tvirtinimui. Taip pat juos galima naudoti skardas ir plokštes tarpusavyje, skardas prie betono, pilnavidurio mūro arba prie metalo.

 

Nuo medžiagos iš kurios yra pagaminti (žalvaris, plienas ir kt.) ankeriai gali būti skirtingų spalvų (geltoni, pilki).

 

Taip pat ankeriai gali būti skirtingų diametrų, ilgio ir storio, čia priklauso nuo to kur bus ankeris naudojamas (lubas tvirtinti, langus, staktas tvirtinti ir kt.)

 

Ankerių vienetų galima įsigyti skirtingai, vienoje pakuotėje gali būti 50 vnt, o gali būti ir 100 vnt. Kainos ankerių taip pat yra labai skirtingos.

 

Skirtingiems ankeriams reikia skirtingo storio grąžtų.

 

Nuo kokybės priklauso kaip ankeris atliks savo funkciją ir laikys konstrukciją. Todėl renkantis ankerius reikėtų rinktis patikimų gamintojų. Ankerius labai patogu yra įsigyti internetu, nes čia platus asortimentas, nereikia išeiti iš namų, taip pat galima sutaupyti pinigų.

 

Įkalamos mūrvinės –  skirtos cokolinio profilio tvirtinimui prie pagrindo. Mūrvinių gamintojas priklausomai nuo tvirtinimo pagrindo ir mūrvinės tipo. Perkant mūrvines reikia rinktis patikimus gamintojus, nuo to priklauso mūrvinių kokybė. Dažniausiai mūrvinės yra pagamintos iš plastmasės. Mūrvinės išlaiko mažesnės apkrovos konstrukcijas nei ankeriai.