Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Nipeliai internetu pigiau

 
 

Nipeliai                                                                                                                  

 

Nipeliai apima bronzinius nepadengtus nipelius, ketinius cinkuotus nipelius, ketinius nepadengtus nipelius, žalvarinius chromuotus nipelius, žalvarinius nepadengtus nipelius, plieninius nipelius ir kita.

 

Nipeliai, tai trumpas jungiamasis vamzdelis su sriegiais galuose, gali būti vartojamas dujų, vandentiekio vamzdžiams, radiatorių sekcijoms sujungti ir kita.

 

Nipelius galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, medžiagų iš kurių yra pagaminti, diametrų, išmatavimų, rūšių ir kita.

 

Nipeliai gali būti su išoriniu sriegiu, su vidiniu ir išoriniu sriegiu, su dviem išoriniais sriegiais.

 

Taigi nipelius galite rinktis bronzinius, žalvarinius, plieninius ir kita. Priklausomai nuo medžiagos iš kurios yra pagaminti nipeliai priklauso ir kaip ilgai jie tarnaus, kaip greitai gali surūdyti, bus atlikti ir laikys santechnikos darbai ir kita.

 

Varis yra viena seniausių medžiagų naudojamų šildymo sistemoms. Varis populiarus yra dėl gerų savo techninių charakteristikų. Tačiau pagrindinis varinių jungčių minusas yra didelė kaina. Taip pat variniai nipeliai yra vertinami dėl to, kad gerai praleidžia šilumą, yra patvarūs, saugūs ir kita. Taip pat šios detalės yra atsparios korozijai, temperatūros skirtumams ir kita.

 

Iš keto pagaminti nipeliai yra idealūs šilumos laidininkai, pasižymintys tvirtumu, atsparumu aukštoms temperatūroms ir kitomis savybėmis.

 

Jeigu nežinote kokius nipelius pasirinkti, Jums visada gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

 

Nipelius galite išsirinkti ir greitai užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų kainų, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.