EUR /

  /

Delivery: Lietuva

Delivery (shipping to)
Products basket: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

The heating pipes and fittings presuojamos

News Watch news

Daugiasluoksnis vamzdis WAVIN, d 16

Price: 0.85 €
Watch

Užveržiama alkūnė APE, d 26-1'', 90*, išorė

Price: 6.03 €
Watch

Užveržiamas antgalis APE, d 16-3/4'', vidus

Price: 2.73 €
Watch

Presuojama jungtis WAVIN TIGRIS, d 20-3/4'', vidus

Price: 6.66 €
Watch

Vamzdis VIEGA Prestabo, d 22

Price: 3.80 €
Watch

Vamzdis VIEGA Prestabo, d 28

Price: 5.31 €
Watch
 
Popular products All popular products

Daugiasluoksnis vamzdis WAVIN, d 16

Price: 0.85 €
Watch
Daugiasluoksnis vamzdis WAVIN, d 18

Daugiasluoksnis vamzdis WAVIN, d 18

Price: 0.96 €1.74 €
Watch

Spyruoklė išorinė 5801 R16 50cm

Price: 6.40 €
Watch

Daugiasluoksnis šildymo vamzdis PEX -AL-PEX 3818 1216

Price: 0.61 €
Watch

Daugiasluoksnis šildymo vamzdis PEX -AL-PEX 3818 1418

Price: 0.67 €
Watch

Daugiasluoksnis vamzdis Pert/AL/Pert šildymui ir vandent.d.16x2.0 (691430)

Price: 0.70 €
Watch
 

Šildymo vamzdžiai ir presuojamos sujungiamosios detalės    

                       

Šildymo vamzdžiai ir presuojamos sujungiamosios detalės apima presuojamas alkūnes, presuojamus antgalius, presuojamas movas, presuojamus perėjimus, presuojamus trišakius, šildymo vamzdžius ir kita.

 

Šildymo vamzdžius ir presuojamas sujungiamąsias detales galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, medžiagų iš kurių yra pagamintos, diametrų, kampų, išmatavimų ir kita.

 

Šildymo vamzdžiai ir presuojamos sujungiamosios detalės gali būti pagamintos iš nerūdijančio plieno, žalvario ar kitų medžiagų.

 

Presuojamos sujungiamosios detalės gali būti naudojamos geriamam vandeniui, vandentiekiui, šildymo sistemoms sujungti vamzdžius.

 

Šildymo vamzdžiai ir presuojamos sujungiamosios detalės yra gaminamos tvirtos, atsparios korozijai, aukštai temperatūrai ir kita.

 

Daugiasluoksniai šildymo vamzdžiai vis labiau įsitvirtina Lietuvos statybos rinkoje, užkariaudami populiarumą tarp prekybininkų ir montuotojų.

 

Daugiasluoksnis šildymo vamzdis, gali būti plastiko ir tam tikro aliuminio lydynio junginys, kuris savyje įkūnyja geriausias plastiko ir metalo savybes.

 

Daugiasluoksnės šildymo vamzdžių sistemos yra taikomos gyvenamųjų namų ir administracinių pastatų grindiniam ir radiatoriniam šildymui įrengti, sumontuoti vidaus karšto ir šalto vandentiekio sistemas, taip pat užtikrina tų sistemų patikimumą, ilgaamžiškumą, saugumą ir kita.

 

Daugiasluoksniai šildymo vamzdžiai gali pasižymėti tokios savybėmis kaip: greitu montavimu, matmenų tikslumu, lengvu lenkimu, stabilumu ir kitomis savybėmis.

 

Perkant šildymo vamzdžius taip pat galite įsigyti ir apsauginius vamzdžio šarvus, tokiu būdu galėsite apsaugoti, pratęsti ilgesnį šildymo vamzdžių galiojimo laiką.  

 

Jeigu nežinote kokius šildymo vamzdžius ir presuojamas sujungiamas detales pasirinkti, visada Jums gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

 

Šildymo vamzdžius ir presuojamas sujungiamąsias detales rinkitės tik iš patikimų gamintojų, kurie suteikia garantiją, užtikrina kokybę, ilgaamžiškumą, nors jų kainos paprastai būna didesnės.

 

Šildymo vamzdžius ir presuojamas sujungiamąsias detales galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.