EUR /

  /

Delivery: Lietuva

Delivery (shipping to)
Products basket: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Rodyti
Number of cores
Manufacturer
Filter
 
 

Tv, telephone and computer cables

Kabelis BELDEN, U/UTP, CAT5E Digitus 305m, 15 LGW

Price: 86.56 €
Watch

Gembird UTP solid unshielded gray cable, CCA, cat. 6, 100m, gray

Price: 25.95 €
Watch

Kabelis U/UTP, viela kat.5E Digitus Network, 305m

Price: 76.39 €
Watch

Kabelis F/UTP kat.5E Digitus Network AWG26/7 305 m

Price: 117.18 €
Watch

Kabelis U/UTP kat.5E Digitus AWG 24/1 pilkas 100m, 15 LGW

Price: 35.05 €
Watch

Kabelis U/UTP kat.5E DIGITUS AWG 24/7 pilkas 100 m

Price: 55.85 €
Watch

Intellinet Fiber optic patch cable ST-LC duplex 1m 50/125 OM3 multimode

Price: 13.19 €
Watch

Kabelis telefoninis, TKPV 2x2x0,5mm2

Price: 0.27 €
Watch

Kabelis garsiakalbiams, SA 2x1,0mm2, varinis lankstus juodas/raudonas

Price: 0.48 €
Watch

Kabelis telefoninis, TKPV 1x2x0,5mm2

Price: 0.33 €
Watch

Kabelis garsiakalbiams, SA 2x0,75mm2, varinis lankstus juodas/raudonas

Price: 0.53 €
Watch

Kabelis garsiakalbiams, SA 2x0,5mm2, varinis lankstus juodas/raudonas

Price: 0.53 €
Watch

Kabelis garsiakalbiams, SA 2x2,5mm2, varinis lankstus juodas/raudonas

Price: 1.27 €
Watch

Kabelis telefoninis, STF4 4x0,2mm2, lankstus juodas

Price: 0.19 €
Watch

Kabelis telefoninis, STF4 4x0,2mm2, lankstus baltas

Price: 0.16 €
Watch
Laidas internetinis, UTP cat5 LAN 2xRJ45 jungtimis 2m, CMP-UTP5/3, RJ45.UTP 3m

Laidas internetinis, UTP cat5 LAN 2xRJ45 jungtimis 2m, CMP-UTP5/3, RJ45.UTP 3m

Price: 1.77 €2.19 €
Watch

Laidas internetinis, UTP cat5 LAN 2xRJ45 jungtimis 2m CMP-UTP5/5, RJ45.UTP 5m

Price: 2.44 €
Watch

Kabelis telefoninis, STF2 2x0,17mm2, lankstus baltas

Price: 0.15 €
Watch