EUR /

  /

Delivery: Lietuva

Delivery (shipping to)
Products basket: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Home and life

Sale-off All
Trikotažinė paklodė su guma (Raudona), 200x220 cm

Trikotažinė paklodė su guma (Raudona), 200x220 cm

Price: 21.40 €23.79 €
Watch
Trikotažinė paklodė su guma (Rausva), 160x200 cm

Trikotažinė paklodė su guma (Rausva), 160x200 cm

Price: 18.59 €20.65 €
Watch
Trikotažinė paklodė su guma (Rausva), 180x200 cm

Trikotažinė paklodė su guma (Rausva), 180x200 cm

Price: 19.61 €21.79 €
Watch
Trikotažinė paklodė su guma (Rausva), 200x220 cm

Trikotažinė paklodė su guma (Rausva), 200x220 cm

Price: 21.40 €23.79 €
Watch
Trikotažinė paklodė su guma (Ruda), 180x200 cm

Trikotažinė paklodė su guma (Ruda), 180x200 cm

Price: 19.61 €21.79 €
Watch
Trikotažinė paklodė su guma (Ruda), 200x220 cm

Trikotažinė paklodė su guma (Ruda), 200x220 cm

Price: 21.40 €23.79 €
Watch
 
News Watch news

TEFAL TalentPro Frying pan, 30cm diameter

Price: 44.93 €44.94 €
Watch

Esperanza EHC003 laikrodis - CHICAGO

Price: 16.84 €
Watch

Esperanza EHC005 laikrodis - VENICE

Price: 16.84 €
Watch

Kepimo forma Stoneline Cupcake baking tin 8037 Non-stick coating, Black

Price: 44.79 €44.93 €
Watch

Keptuvė TEFAL Invissia B3091042 Frypan, Gas, electric, ceramic, No, Diameter 25 cm, Non-stick coating, Black, Dishwasher proof

Price: 16.17 €
Watch

LODGE KETAUS PUODAS 6,6 L

Price: 100.08 €
Watch
 
Popular products All popular products

Sianinis laikrodis Seiko QXA566T

Price: 67.98 €
Watch

Sianinis laikrodis Seiko QXL002S

Price: 48.34 €
Watch

Esperanza EHC006K Sieninis laikrodis - FLORENCE

Price: 11.93 €
Watch

Esperanza EHC006W Sieninis laikrodis - FLORENCE

Price: 11.53 €
Watch

Esperanza EHC003 laikrodis - CHICAGO

Price: 16.84 €
Watch

Esperanza EHC005 laikrodis - VENICE

Price: 16.84 €
Watch
 

Prekes namams ir buičiai internetu išsirinksite ir įsigysite pigiai ir greitai


Buities ir namų prekės yra kone pačios populiariausios, perkamos net nesusimąstant apie tai. Tai gali būti tiek virtuvės rakandai, tiek įvairios šluostės langams ar patalynės komplektai. Prekes namams ir buičiai galima suskirstyti į kelias kategorijas: namų apyvokos prekes, buitinę chemiją,  patalynes, pagalves, prekes interjerui ir  kitas prekes, kaip antai seifai ar kvapai namams.

Į namų apyvokos prekių kategoriją galima sudėti visus virtuvės, serviravimo įrankius. Virtuvės rakandai prasideda nuo puodų ir keptuvių, įvairių stalo įrankių. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad puodą nusipirkti labai lengva, tačiau yra kiek kitaip. Šiandien technologijos atėjo ir į virtuvę. Galite rasti puodų su termometrais, greitpuodžių, troškintuvų. Vieni puodai turi koštuvus, kiti yra patogesni naudoti ar tiesiog išvaizdesni. Taip pat turėkite omenyje, kad skirtingi puodai tinka dujinėms ir elektrinėms viryklėms.

Tarp prekių namams ir buičiai galima rasti ir gausybę buitinės chemijos. Kiekviena šeimininkė turi savo nuomonę, kuri chemija geriausia ir kurią verčiausia pirkti. Vienos priemonės yra itin efektyvios, tačiau brangios, kitos gali būti ekologiškos, nekenkiančios aplinkai. Apie purvo valymą ir chemines priemones galima šnekėti daug, tačiau neretai pamirštama, kad yra prevencinės priemonės, kaip nano dangos. Nano dangos neleidžia kauptis, lipti purvui, apsaugo kilimus, vamzdžius, langus nuo aplinkos poveikio. Todėl verta išbandyti šią priemonę ir galbūt jums reikės mažiau buitinės chemijos.

Tarp namų ir buities prekių minėjome ir patalynes. Net ir tokį, atrodytų paprastą, daiktą išsirinkti gali būti sunku. Galima rinktis ir pigiausią medvilninę patalynę, ir prabangią satino ar šilko patalynę. Be to, šiandien galima gauti ir drobės ar mikro pluošto patalus. Renkantis patalynę reikėtų atkreipti dėmesį ne tik į medžiagą, bet ir į lovos dydį, patalynės raštus, kurie jums labiau patinka.

Prie patalynės nepamirškite ir pagalvės. Jos taip pat gali būti labai įvairios – vienos jų lateksinės, kitos kimštos avies vilna ar žąsų plunksnomis. Taip pat rasite ir daug kitokių sintetinių pagalvių, kurios yra lengvai prižiūrimos ir ilgaamžės.

Kalbant apie namų interjerą, taip pat verta atkreipti dėmesį į buities prekes. Kas nori įsirengti jaukų interjerą, dažnai neapsieina be įmantrių žibintų, dekoratyvinių puošmenų, kartais – smilkalų, įvairių aromatų namams, taip pat ir sieninių laikrodžių. Nepamirškite, kad svetainėje gali prireikti ir vazos gėlėms, ir nuotraukų rėmelių ar paveikslų.

Norint sukurti jaukią atmosferą namuose,taip pat ir išvalyti namus energetiškai,sukurti teigiamą namų feng šui, reikėtų atkreipti dėmesį ir į kvapus namams. Namai gali būti kvepinami įvairiais būdais. Galima įsigyti smilkalų, kvepiančių žvakių, o paprasčiausia būtų tiesiog naudoti kvapų difuzorių. Šiam nereikia ugnies, kvapo stiprumas gali būti paprastai reguliuojamas. Taip pat yra didelis kvapų pasirinkimas. Tokius difuzorius galima naudoti tiek svetainėje, tiek vonios kambaryje ar virtuvėje.

Prekės namams ir buičiai yra kasdienis pirkinys. Tačiau kam kiekvieną dieną iš parduotuvės tempti maišus su tokiomis paprastomis prekėmis, kai viską galite įsigyti internetu – lengvai, greitai ir paprastai. Mūsų parduotuvėse rasite didelį buities prekių pasirinkimą, tad visi ras tai, ko jiems labiausiai reikia.

Ypač didelį dėmesį reikia skirti namų švarai.Keletas pastebėjimų kur namų buityje kaupiasi didžiausi nešvarumai :

Netikėčiausios vietos mikrobams, bakterijoms daugintis namuose                                                          

 

Bakterijos, mikrobai gali kauptis ir pačiose netikėčiausiuose namų kampeliuose. Todėl reikia žinoti šiuos namų kampelius, kad su bakterijomis ir mikrobais galėtume kovoti. Štai keletas netikėčiausių vietų:

 

Mikrobai, bakterijos virtuvės kriauklėje

Kartai net negali pagalvoti, kad namų virtuvės kriauklėje gali kauptis gerokai daugiau mikrobų nei tualete. Taip atsitinka todėl, kad mikroskopiniai maisto likučiai, užsilieka ant kriauklės sienelių ir nutekamųjų vamzdžių. O ir terpė bakterijoms kuo idealiausia – drėgna ir dar su maisto likučiais. Kadangi vien karštas vanduo bakterijų kriauklėje neužmuša, todėl norint užkirsti kelią pavojingų bakterijų plitimui reikia kiekvienos dienos vakare užpilti šiek tiek dezinfekcinio skysčio ir gerai nuplaukite viską vandeniu. Taip pat reikėtų dezinfekuoti ir vamzdžio kamštį.

 

Mikrobai, bakterijos, virusai dantų šepetėlyje

Mikrobai, bakterijos, virusai gerai kaupiasi ir dantų šepetėlyje, nes ant dantų šepetėlio dar gali būti likę maisto likučiai, drėgmė nuplovus šepetėlį, virusinės ligos ir kt. Todėl persirgus virusinėmis ligomis reikėtų dantų šepetėlį keisti iš karto. Namuose laikyti sausoje ir neatviroje vietoje, geriausiai tam tinka namų spintelė.Mikrobai, bakterijos nuotolinio valdymo pulte

Kita vieta kur gali kauptis mikrobai, bakterijos yra nuotolinio valdymo pultas. Jį nuolatos liečiame rankomis, dažnai nukrinta ant žemės, galiausiai ant jo nusičiaudėjame ir kt. Todėl būtina bent retkarčiais nuotolinio valdymo pultą pavalyti pultą spiritu. Nepamirškite taip pat dažnai plauti rankų, kad kuo mažiau mikrobų, bakterijų liktų nuo nešvarių rankų.Mikrobai, bakterijos kompiuterio klaviatūroje

Mikrobai ir bakterijos ant kompiuterio klaviatūros gali lengvai papulti – nusičiaudėjus, nusikosėjus, ar nenusiplovus rankų. Taigi bakterijoms veistis klaviatūra taps idealia vieta. Taigi norint išvengti bakterijų, mikrobų reikėtų dažnai plauti rankas, jei dirbate prie nešiojamo kompiuterio – baigę dirbti jį uždarykite, stenkitės atsargiai išvalyti nešvarus ir kt.


 

Taigi norint sumažinti mikrobų, bakterijų, virusų kiekį namų aplinkoje, reikėtų nepamiršti netikėčiausių namų kampelių ir daiktų, kuriuos reikia taip pat karts nuo karto dezinfekuoti, pakeisti.

  Maloniai lauksime jūsų pastebėjimų, pasidalinimų ,atsiliepimų kaip pagerinti kasdieninę namų buitį.