EUR /

  /

Delivery: Lietuva

Delivery (shipping to)
Products basket: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Cleaning supplies

VAKUUMINIAI MAIŠAI 2 DALIŲ

Price: 9.86 €
Watch
ŠIUKŠLIŲ DĖŽĖ SOLISTE 12l

ŠIUKŠLIŲ DĖŽĖ SOLISTE 12l

Price: 21.67 €36.09 €
Watch
SIENINĖ DŽIOVYKLA 120CM

SIENINĖ DŽIOVYKLA 120CM

Price: 38.67 €64.47 €
Watch

LYGINIMO LENTA EURO

Price: 49.04 €
Watch
ŠIUKŠLIŲ DĖŽĖ SOLISTE 20l

ŠIUKŠLIŲ DĖŽĖ SOLISTE 20l

Price: 28.96 €48.25 €
Watch
 
 

Buities prekės                                                                                               

 

Valymo priemones galite rinktis tokias kaip: grindų šepetys BRILANZ, šlavimo komplektas BRILANZ, šluostė plovimo šepečiui TORNADO, šluota ''PUSH MOP'', „TORNADO MOP“ šluota su kibiru, džiovykla skalbiniams, vakuuminiai maišai, langų plovimo šepetys, mikropluošto šluostė BRILANZ 1, sieninė džiovykla, šiukšlių dėžė ir kita. Taip pat galite rinktis iš skirtingų kainų, išmatavimų, gamintojų, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita.

 

Šluotas galite rinktis iš skirtingų rūšių – šluotos skirtos grindims šluoti, šluotos skirtos grindims plauti, šluotos skirtos grindims šveisti, šluotų atsarginės dalys ir kita.

 

Jeigu pasirinksite šluotas su kibiru „TORNADO MOP“, tai turėsite gerą pagalbą buityje, nes plaudami grindis nesušlapsite rankų, nereikės lenkti nugaros, taip pat galėsite sutrumpinti laiką, skiriamą namų ruošai ir kita.

 

Valymo priemonės palengvins namuose buities darbus ir padės sukurti nepriekaištingos švaros bei gaivos įspūdį namuose. Taip pat juos galite atlikti greičiau, paprasčiau, švariau ir kita.

 

Taigi buities prekes galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų, laiko.