EUR /

  /

Delivery: Lietuva

Delivery (shipping to)
Products basket: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Eterinių aliejų mišinys Būk laimingas 5g, Vivi

(Product code: 310820016727)

The above product images may vary from the ordered goods. There may be additive, stickers or other elements that are not included in the item. On your device setup screen is visible brand color may differ from the actual color of the product.
Item is out of stock. At the moment they are neither our nor our supplier warehouses. When you receive your inquiry, if possible, we try to answer.
Old price: 14.28 €

Dear visitor,

Have question about this product?
Maybe you have found mistake?
Or maybe you know where the product is available in cheaper, and you want to negotiate the price?
Please provide detailed information in the inquiry form below and click the "Send" button Try to respond to inquiries during 1 working hour! Thanks for asking.
* When you send a request you do not mind getting b-a.eu newsletter.
Please enter your e-mail. mail address to which you will be informed when the product will be a decrease in prices.
* When you send a request you do not mind getting b-a.eu newsletter.
Dear visitor,

Do you want to get a discount code? Fill out this form and only if there will be opportunities in the near future (during working hours) to provide you with discount code.

* When you send a request you do not mind getting b-a.eu newsletter.
Please enter your email address to which you will be informed when the product will reappear in stock.
* When you send a request you do not mind getting b-a.eu newsletter.
Efarmos vaistinėAttention this is partner UAB "Efarmos vaistinė" product.
 

Item detailed description:

Eterinių aliejų mišinys Būk laimingas 5g, Vivi

Bakulos (ispaniškosios vyšnios) ataras itin vertinamas Indijoje dėl savo žemiško ir švelniai saldaus, o kartu ir žalią arbatą primenančio dvelksmo. Tikima, kad jo egzotika ir kvapo gylis persmelkia sielą ir pripildo ją džiugesio.

Kvapiųjų aliejų mišinys Firdous dar yra vadinamas „palaimos kvapu“. Gaiviai muskusinis aromatas, kaip teigiama, ženkliai pagerina nuotaiką bei tiesiog pribloškia žmogų nuostabiu kvapu ir jo sukeliamais išgyvenimais.

Kvapiųjų aliejų mišiniai Hina musky bei Hiati – tai laimės pojūtį žadinantys aromatai. Tikima, jog intensyvūs bei šilti jų kvapai atgaivina didelį stresą patiriantį žmogų, stimuliuoja už emocinį stabilumą ir atsipalaidavimą atsakingas smegenų sritis, išlaisvina laimės ir pasitenkinimo pojūčius.

Kvapiųjų gardenijų aliejus vertinamas kaip jaudinantis, teikiantis energijos, harmonizuojantis. Šilkmedinės michelijos eterinis aliejus, kaip manoma, padeda atsipalaiduoti, ramina nervų sistemą. Artemizijų aliejus žinomas dėl savo atpalaiduojančių ir nerimo sukeliamus padarinius malšinančių savybių. Baltojo jostro eterinio aliejaus kvapas, tikima, skatina gilų vidinį apsivalymą, atgaivinantį kūną, protą bei jausmus. Manoma, jog muskatinio šalavijo eterinio aliejaus kvapas greta raminančio poveikio taip pat suteikia žvalumo, energijos ir gerina nuotaiką.

Kvapiųjų kanangų, jazminų, levandų ir vanilės eteriniai aliejai – žaismingi šios kompozicijos prieskoniai, gerai žinomi ir ypač mėgiami dėl savo teigiamo poveikio žmogaus emocijoms. Jie žadina optimistinę energiją ir kelia tonusą. Saldžiu aromatu ne tik pradžiugina uoslę, bet sušildo ir sielą.

Kmynų, pankolio, gvazdikėlių, čiobrelių ir pipirmėčių eteriniai aliejai, kaip nuo seno atrasta, slopina protinės įtampos, depresijos požymius, malšina pykčio protrūkius, atpalaiduoja raumenis, stimuliuoja proto aštrumą, drauge ir didina aktyvumą, pažadina emocijas, padeda įveikti nuovargį.

Visi kvapai užfiksuoti aukštos kokybės natūralioje sojų aliejaus bazėje. Aliejus ne tik puikiai susigeria ir, kaip žinoma, turi gausą antioksidantų, naudingų mikroelementų bei vitaminų, bet ir užtikrina ilgalaikį aromato išsilaikymą.

Tepti keliskart dienoje nurodytose tepimo zonose: prie nosies (virš lūpų), už ausų, smilkinius, krūtinę ar delnus bei riešus. Atsargiai naudoti nėščiosioms.
 
INGREDIENTS: Glycine Soja, Plumeria Alba, Artemisia Pallens Flower, Jasminum Sambac, Michelia Champaca Flower Oils, Perfume, Vanilla Planifolia, Foeniculum Vulgare, Salvia Sclarea, Carum Carvi Fruit, Mentha Piperata, Eugenia Caryophyllus, Canaga Odorata, Lavandula Angustifolia, Thymus Vulgaris Oils.
Find out how the original perfume and cosmetics to distinguish from fakes, you can HERE. In the form you must enter not at the store found product code, but the perfume or cosmetics packaging, barcode.
Manufacturer Vivi, Lietuva Product code 310820016727

Delivery options and prices

Į mūsų sandelįProduct withdrawal from warehouse Free
imgProduct delivery to home 3.90 €

Product characteristics:

The supply of goods, the term (d) 2-3 d.d.

Product manager:

Daiva Žukienė
Phone: +370 650 05807 Email: info@b-a.eu
COMMENTS