EUR /

  /

Delivery: Lietuva

Delivery (shipping to)
Products basket: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Spectral.DNC-L - nuo plikimo, ataugina ir sustiprina plaukus, vyrams, 60 ml

(Product code: 310820018076)

The above product images may vary from the ordered goods. There may be additive, stickers or other elements that are not included in the item. On your device setup screen is visible brand color may differ from the actual color of the product.
Item is out of stock. At the moment they are neither our nor our supplier warehouses. When you receive your inquiry, if possible, we try to answer.
Old price: 38.12 €

Dear visitor,

Have question about this product?
Maybe you have found mistake?
Or maybe you know where the product is available in cheaper, and you want to negotiate the price?
Please provide detailed information in the inquiry form below and click the "Send" button Try to respond to inquiries during 1 working hour! Thanks for asking.
* When you send a request you do not mind getting b-a.eu newsletter.
Please enter your e-mail. mail address to which you will be informed when the product will be a decrease in prices.
* When you send a request you do not mind getting b-a.eu newsletter.
Dear visitor,

Do you want to get a discount code? Fill out this form and only if there will be opportunities in the near future (during working hours) to provide you with discount code.

* When you send a request you do not mind getting b-a.eu newsletter.
Please enter your email address to which you will be informed when the product will reappear in stock.
* When you send a request you do not mind getting b-a.eu newsletter.
Efarmos vaistinėAttention this is partner UAB "Efarmos vaistinė" product.
 

Item detailed description:

Spectral.DNC-L - nuo plikimo, ataugina ir sustiprina plaukus, vyrams, 60 ml

Spectral.DNC-L apjungia naujausius mokslo ir mūsų pasiekimus 

Spectral. DNC-L ataugina ir sustiprina plaukus. Jo sudėtyje esantis minoksidilas padės atauginti plaukus per 90 dienų.

Pagrindinės savybės: 

 - Lengva tepti; 

 - Patobulintas Minoksidilas; 

 - Efektyviausios sudedamosios dalys; 

 - Nanodalelės;

 - Gerina plaukų folikulų būseną; 

 - Veikia ir stipriai pažeistus plaukus;

 - Sudėtos naujausios technologijos.

Tai daugiau negu vien Minoksidilis. Daugiau negu tik vienas junginys.  Spectral.DNC-L , tai šiandienos pažangiausia priemonė, kuri apjungia šiandienos naujausias technologijas į vieną formulę.

Tikrasis laimėjimas, jog Spectral.DNC-L yra  agresyviausia, galingiausia ir efektyviausia priemonė, kuri padeda išlaikyti sveikus plaukus. Šios priemonės privalumas, išskiriantis ją iš kitų panašių priemonių yra Nanodalelės, kurių pagalba išgaunama maksimali veikliųjų medžiagų absorbcija. Nanodalelės  - mikrosferos iš organinių liposomų, daug kartų mažesnės už žmogaus odos ląsteles, sudėtimi panašios į odą. Nanodalelės, prasiskverbia giliai į dermos sluoksnį, siekiant maksimalaus poveikio, palengva atiduoda veikliąsias medžiagas.

Spectral.DNC-L yra kruopštaus darbo rezultatas, kuriame sudėti veiksmingiausi ingredientai kartu su nanodalelėmis parodo stulbinamus ruzultatus.

Losjono-kremo tekstūros iliuziją sukuria milijardai mažų mikrosferų esančių arti viena kitos.

Ši pažangiausia technologija, kuri tik atsiras pas kitus produktus ateityje yra prieinama DS Laboratories pagalba, kuri nepaliaujamai sieka naujovių asmens priežiūros srityje.

Spectral.DNC-L losjoną labai lengva tepti, jo veiklioji medžiaga 4.5% minoksidilis, tai kilinikiniais tyrimais patvirtinta geriausia medžiagos molekulė, kuris atidaro jonų kanalus. Prie šito priduriama 5α-reduktazės inhibitoriai, kurie slopina hormonų dihidrotestastoroną - būtent jis skatina plikimą.

 Didžiulis kiekis pagalbinių medžiagų sustiprina šias sudedamąsias dalis. Natūralios augalinės kilmės medžiagos kovoja su grybeline kolonizacija ir sumažina riebalų perteklių. Retinolis ramina uždegimo apimtus audinius. Amineksilis stiprina šaknis. Vitaminai ir mineralai maitina. Paprika stimuliuoja.

 Ši suderinta sudedamųjų dalių ataka, leidžia Spectral.DNC-L apsaugoti plaukus nuo žalos, stabdyti plaukų slinkimą, gerinti folikulų būseną bei suteikia galimybę plaukams ataugti sveikesniems, ilgesniems bei storesniems.

DNC-L tai koordinuotas produktas prieš nuplikimą. Jis gali apsaugoti nuo plikimo, lėto plaukų slinkimo, gerinti folikulų sveikatą bei atauginti ilgesnius, storesnius bei sveikesnius plaukus. Taigi tai priemonė, kuri padės Jums išlaikyti Jūsų turimus plaukus bei atauginti prarastus!

KAS PADARO SPECTRAL.DNC-L VEIKSMINGIAUSIA PRIEMONE?

Spectral.DNC-L veikia daug stipriau negu vienas Minoksidilis, platus spektras veikliųjų medžiagų leidžia šiam produktui būti išskirtiniu bei tokiu veiksmingu.

Tarp daugybės naujovių, Spectral.DNC-L perneša neprilygstamo grynumo ekstraktus su pažangia Nanodalelių technologija. Remiantis šia patentuota technologija, mikrosferos iš organinių liposomų, sudėtimi panašiomis į žmogaus odos ląsteles, tačiau dydžiu mažesnės, įneša junginius giliai į galvos odą, kuomet paprasti kremai ar losjonai, tiesiog nusėda ant paviršiaus. Nanodalelės tirpina medžiagas palaipsniui, taip suteikdamos 12 val. veikliųjų medžiagų veikimą ir maksimalų efektyvumą.

Mes išgauname šiuos vertingus ingredientus naturaliai, naudojant švelnų mechaninį suspaudimą, nenaudojame chemiško ekstrahavimo. Šis ekologiškas požiūris išlaiko molekulių vientisumą ir sukuria optimalų produktą.

Ši prabangi formulė reikalauja mažiau alkoholio, propulenglikolio ir kitų papildų.

Minoksidilis. Spectral.DNC-L naudoja 4.5% Minoksidilį. Minoksidilis pirmasis medikamentas, kuris išlieka geriausiai žinomu bei plačiausiai naudojamu vaistu nuo androgeninės alopecijos (plikimo), patvirtintas JAV vaistų ir maisto valdybos.

Argininas. Stiprina ir maitina plaukų folikulus nes jis susideda iš amino rušgšties arginino. Jis azoto oksido pirmtakas, svarbus vazodiltatorius ir mediatorius.

Argininas yra esminė amino rūgštis, kuri sudaro apie 9% visų plauko pluošte esančių amino rūgščių, o tai reškia, kad yra vienas pagrindinių plaukuose esančių baltymų komponentų. Jis kontroliuoja plauko augimą. Jis taip pat vaidina tiesioginį vaidmenį ląstelių dalijimąsi, imuninėje sistemoje, keratino susidaryme ir baltymų sintezėje.

Spectral.DNC-L argininas, padeda pagerint kraujo apykaitą, mitybą bei bendrą plaukų folikulų būklę. Ko pasekoje plaukas atauga sveikesnis bei storesnis.

Fitosterolio 5α reduktazės inhibitoriai (Phytosterol 5α-reductase inhibitors)Spectral.DNC-L formulėje turi tris stiprius junginius, kurie slopina fermento 5a-reduktazės sudarančių galimybę testastoronui pavirsti dihidratestastoronu (DHT), aktyvumą o būtent tai kenkia plauko folikului. Šie elementai yra: alyvuogės, gulsčioji serenoja (lot.k. Serenoa repens) ir linų sėmenys. Nanodalelės pristato 5α reduktazės inhibitorius giliai į galvos odą.

Spectral.DNC-L stipriai slopina 5α reduktazės veiklą, taip apribodamas DHT, riebalų perteklių bei plaukų slinkimą.

Procyanidins. Jis yra išskiriamas naturaliai iš abuolių nes remiantis naujausiais tyrimais, obuoliai beveik tiek pat veiksmingi atkuriant plaukų liniją kaip ir minoksidilis atkuria viršugalvio zoną.

Adenozinas. Jis vaidina svarbų vaidmenį plaukų augime.

Amineksilis (Aminexil®). Patentuota Amineksilio molekulė, padaro Spectral.DNC-L išskirtinį.  Amineksilis yra medžiaga, kuri neabejotinai sustiprina plaukus, padeda plaukų svogūnėliams giliau įsiskverbti į galvos odą. Klynikinių tyrimu metu buvo įrodyta, jog jis išsaugo plaukus, apsaugo šaknis, stiprina plauko plaušelius. Ši medžiaga atrasta prieš 10 metų L‘Oreal labaratorijoje.

Plaukų slinkimą sąlygoja tai, jog plaukų šaknys sukietėja, susitraukia kraujagyslės ir medžiagos nebepatenka į plaukus. Daugumai vyrų plaukai pradeda slinkti nuo kaktos ir pakaušio. Plaukai su laiku tampa plonesni, jų gyvenimo trukmė pradeda trumpėti, kol jie išnyksta visiškai.

Amineksilis neleidžia kolagenui sukietėti, plaukų folikulams per anksti pasenti, todėl plaukai išlieka tankūs. Jis padeda plaukams taptipilnesniems, švaresniems, lengvesniems ir minkštesniems.

Atlikus tyrimą, kuriame dalyvavo 120 vyrų savanorių, po 3 savaičių plaukai pradėjo nustoti slinkti.

Spectral.DNC-L  kartu su amineksiliu saugo gyvybiškai svarbias plakų šaknų funkcijas, ir patį plauką padaro stipresniu.

Retinolis. Vitaminas A - grupė riebaluose tirpstančių panašios cheminės struktūros medžiagų, iš kurių svarbiausia – retinolis. Vitaminą A, priklausomai nuo jo cheminės struktūros, vadina retinoliu, retinaliu arba retinoidu. Mokslininkai nustatė, jog naudojant retinoli kartu su minoksidiliu išgaunamas geresnis rezultatas negu naudojant šias medžiagas atskirai.

Kovojant su raukšlėmis, retinolis pagerina jūsų veido odą. Jis būtinas ląstelėms augti ir daugintis. Užtikrina normalią epitelinių audinių (oda ir gleivinė) būklę.

Plaukų folikulams retinolis yra naudingas tam, kad kontroliuotu riebalines liaukas.

Riebalų sudėtyje taip pat yra ir dihidratestastorono (DHT), androgeninio hormono, kuris atsakingas  už vyrų plaukų retėjimą. Riebalinių liaukų ribojimas gali sumažinti DHT.

Vitaminų ir mineralų kompleksas. Spectral.DNC-L sudėtyje yra gausu vitaminų ir mineralų, ypač biotino ir mineralinių druskų  nes šios cheminės medžiagos palaiko energijos perdavimo ir medžiagų apykaitą plaukų folikuluose.

Sakoma, jog plaukai retėja nes riebalai su hormonu DHT, „uždusina“ plaukų šaknis ir to pasekoje plaukai krenta ir retėja. Fizinis ir emocinis stresas taip pat prisideda prie šio proceso, trikdant hormonų pusiausvyrą. Organizmas reaguoja į tai ir gamina  daugiau hormonų, tuo pačių ir riebalų, to pasekoje skatina plaukų slinkimą.

Biotinas padeda įveikti šį žalingą ratą. Jis sukelia permainas plaukų augimo cikle, nes maistu aprūpina ląsteles.

Augaliniai ekstraktai. Gebenės, apynių ir paprikų ekstraktai yra įtraukti į Spectral.DNC-L sudėtį. Jie skatina Minoksidilio, Amineksilio (Aminexil) ir kitų stimuliantų veiksmingumą. Žinoma, kad šie junginiai pagreitina kraujotaką ir pagerina audinių mitybą.

Priemone ištepta galvos oda, skatina kraujo apytaką, maitina laisvuosius radikalus, blokuoja DHT ir naikina žalingas bakterijas.

KAS TURI NAUDOTI SPECTRAL.DNC-L?

Visos priemonės geriau veikia, pradėjus jas naudoti ankstyvojoje plikimo stadijoje. Kuo ilgiau laukiame tuo daugiau folikulų atrofuoja. Spectral.DNC-L gali padėti vyrams, kurių nuplikimo stadija pagal Norwood‘o skalę yra 4.

 Kliniškai patvirtinti ingredientai minoksidilis, procyanidins, argininas, adenozinas, trys 5 alfa reduktazės inhibitoriai ir daugelis kitų, kurie skatina veiksmingumą. Spectral.DNC-L - naujausių mokslinių tyrimų laimėjimas. Jis agresyviau,  veiksmingiau susidoroja su folikulų disfunkcija.

Tyrimo dalyviams, kurie anksčiau naudojo vien Minoksidilį ir nesulaukė rezultatų, panaudojus Spectral.DNC-L vos 3 mėn. sulaukė dramatiškų rezultatų.

Jeigu Jūsų plaukų slinkimas įgimtas, genetiškas tuo atveju priemones reikės naudoti neribotą laiką, norint išlaikyti gautus rezultatus. Kitu atveju gautas rezultatas pranyks per 2-3 mėn. Panaudojus priemonę 3 mėn. pereikite prie Spectral.DNC-N ar Spectral.RS.

Įmasažuokite Spectral.DNC-L į galvos odą 2 kartus per dieną 3 mėn. norint išgauti stulbinamų rezultatų.

Du kartus dienoje – ryte ir vakare po dušo – išspausite pakankamai kremo ant savo pirštų galiukų, kad pilnai galėtumėte ištepti pažeistas vietas. Įmasažuokite. Būtinai nusiplaukite rankas su muilu. Leiskite pilnai išdžiūti Spectral.DNC-L. Vėliau galite naudoti modeliavimo priemones.

Naudokite reguliariai 3 mėn., nepraleidžiant procedūros, jeigu norite išgauti rezultatą.

Baigus naudoti Spectral.DNC-L, norint palaikyti išgautą rezultatą naudokite Spectral.DNC-N.

Find out how the original perfume and cosmetics to distinguish from fakes, you can HERE. In the form you must enter not at the store found product code, but the perfume or cosmetics packaging, barcode.
Manufacturer DS Laboratories Product code 310820018076

Delivery options and prices

Į mūsų sandelįProduct withdrawal from warehouse Free
imgProduct delivery to home 3.90 €

Product characteristics:

The supply of goods, the term (d) 1-3 d.d.

Product manager:

Daiva Žukienė
Phone: +370 650 05807 Email: info@b-a.eu
COMMENTS
At this moment product's spectral.dnc-l - nuo plikimo, ataugina ir sustiprina plaukus, vyrams, 60 ml price is 38.12 € (thirty-eight € twelve ct).
Similar products:

Spectral.F7 - plaukų augimą skatinantis stipriklis, 60ml

Price: 31.02 €
Watch