EUR /

  /

Delivery: Lietuva

Delivery (shipping to)
Products basket: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Dviratis Mexller Sisi 16 2014 lilac

(Product code: 310820117587)

The above product images may vary from the ordered goods. There may be additive, stickers or other elements that are not included in the item. On your device setup screen is visible brand color may differ from the actual color of the product.
Item is out of stock. At the moment they are neither our nor our supplier warehouses. When you receive your inquiry, if possible, we try to answer.
Old price: 109.00 €

Dear visitor,

Have question about this product?
Maybe you have found mistake?
Or maybe you know where the product is available in cheaper, and you want to negotiate the price?
Please provide detailed information in the inquiry form below and click the "Send" button Try to respond to inquiries during 1 working hour! Thanks for asking.
Please enter your e-mail. mail address to which you will be informed when the product will be a decrease in prices.
Dear visitor,

Do you want to get a discount code? Fill out this form and only if there will be opportunities in the near future (during working hours) to provide you with discount code.

Please enter your email address to which you will be informed when the product will reappear in stock.
 

Item detailed description:

MEX14001 Tai puikus jau pasiteisinęs dviratis mergaitėms su išskirtinio dizaino kokybišku patrauklios spalvos rėmu. Gamintojas pasirūpino, kad dviratis būtų tvirtas ir patikimas - pasirinkti tvirti ratai ir tvirtos važiuoklės detalės. Pradėti važiuoti su šiuo dviračiu bus itin lengva dėl papildomų priedų - pagalbinių ratukų ir specialios lazdos, kuri skirta tėvams, norintiems išmokyti vaiką važiuoti dviračiu. Be to, komplektacijoje rasite ir daugiau naudingų priedų - krepšelis priekyje, bagažinė, atšvaitai, skambutis, pilna grandinės apsauga, purvasargiai ir vairo dekoracijos. Galima nustatyti reikalingą balnelio bei vairo aukštį. Norime pabrėžti ir atkreipti dėmesį, kad šis produktas yra NE "žaislas-dviratis" su daugeliu plastikinių net ir besisukančių mazgų, o tikras vaikiškas dviratis, kuris turi ir būtiną mažam vaikui kojinį stabdį, taip pat visos sudedamosios dalys esant reikalui, gali būti keičiamos ir atnaujinamos arba tvarkomos, nes yra standartinės dviračių detalės, tad su šiuo dviračiu nebus bėdų net ir pasibaigus garantiniam 2 metų laikotarpiui. RĖMAS: S-Type steel Mexller, RATLANKIAI: steel, 16" PAVARŲ SKAIČIUS: Vienos pavaros įvorė su kojiniu stabdžiu ŠAKĖ: Bmx RATO DYDIS: 16" ĮVORĖS: priekinė plieninė, galinė coaster su stabdžiu, MINIKLIO VELENAS: BMX tipo STABDŽIAI: priekiniai žnypliniai, galiniai kojiniai PADANGOS: BMX 16x2.125. SPALVOS: Pink, violet PAPILDOMA ĮRANGA: priekinis ir galinis skydeliai bagažinė pagalbiniai ratukai apsauginės pagalvėlės ant vairo pilna grandinės apsauga krepšelis skambutis kaspinai vairo galuose komfortiška sėdynė atšvaitai ant ratų ir bagažinės - rankena/laikiklis, kad padėti vaikui mokytis važiuoti
Manufacturer Mexller Product code 310820117587

Delivery options and prices

Į mūsų sandelįProduct withdrawal from warehouse Need to calculate
imgProduct delivery to home 5.00 €

Product characteristics:

Type LADY
The supply of goods, the term (d) 3-7d.
Year 2014

Product manager:

Brigita Zaicevienė
Phone: +370 650 05867 Email: info@b-a.eu
COMMENTS
At this moment product's dviratis mexller sisi 16 2014 lilac price is 109.00 € (one hundred nine € zero ct).