EUR /

  /

Delivery: Lietuva

Delivery (shipping to)
Products basket: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Maisto atliekų smulkintuvas BORT MASTER ECO

(Product code: 310820192746)

The above product images may vary from the ordered goods. There may be additive, stickers or other elements that are not included in the item. On your device setup screen is visible brand color may differ from the actual color of the product.
Unit: 1 vnt.

Price: 131.77 €

Dear visitor,

Have question about this product?
Maybe you have found mistake?
Or maybe you know where the product is available in cheaper, and you want to negotiate the price?
Please provide detailed information in the inquiry form below and click the "Send" button Try to respond to inquiries during 1 working hour! Thanks for asking.
Please enter your e-mail. mail address to which you will be informed when the product will be a decrease in prices.
Dear visitor,

Do you want to get a discount code? Fill out this form and only if there will be opportunities in the near future (during working hours) to provide you with discount code.

Please enter your email address to which you will be informed when the product will reappear in stock.
 

Item detailed description:

Visi tikriausiai susidūrėte su ne itin maloniais darbais, kai reikia iš kriauklės krapštyti įvairias maisto atliekas, ir jas ištraukus dar reikia sugalvoti kur gi jas išmesti, - kad nešlaptų šiukšliadėžė, nelydėtų nemalonūs kvapai ir mažiau mokėti už šiukšlių išvežimą.

Sprendimas yra! Atlaisvinkite savo naują virtuvę nuo maisto atliekų bei nemalonių kvapų, su patikimu maisto atliekų smulkintuvu BORT Master Eco. Dėl didelės spartos 2600 aps./min., bei užtektinai galingo (0,55 AG) 390 W variklio ir didelės 1 litro talpos metalinės kameros, susmulkinsite daug atliekų. 2 smulkinimo etapai. Nuolatinės srovės, patikimas magnetinis variklis užtikrina ypač ilgą prietaiso tarnavimo laiką. Atliekų smulkintuvas yra saugus, nes jame nėra jokių peilių ir kitų pjovimo dalių kurie būtų pasiekiami.

Inovatyvaus dizaino įrenginys turi aukščiausios klasės integruotas apsaugas nuo perkaitimo, nuo perkrovos ir triukšmo. Dėl papildomos triukšmo izoliacijos Jūsų namai visada bus tylūs. Talpyklos montavimas yra visiškai lengvas ir paprastas, tiesiog įrenginį reikia įstatyti į bet kokio tipo virtuvės kriauklę - vietoje kriauklės išleidimo angos ir tada vamzdį pajunkite į kanalizacijos išėjimą. Komplektacijoje yra pneumatinis jungiklis, nutekėjimo vamzdis ir filtravimo tinklelis su guminiu kamščiu.

Gaminio nuotraukose yra nurodyti modelio išmatavimai ir komplektacija.

Gamintojas - BORT, SBM Group

Garantija - 24 mėn.

Manufacturer Bort Product code 310820192746

Delivery options and prices

Į mūsų sandelįProduct withdrawal from warehouse 2.90 €
imgProduct delivery to home 3.50 €
imgProduct delivery to the post office 2.90 €

Product characteristics:

The supply of goods, the term (d) 1-3 d.

Product manager:

Mantas Meliešius
Phone: +370 650 05879 Email: info@b-a.eu
COMMENTS
At this moment product's maisto atliekų smulkintuvas bort master eco price is 131.77 € (one hundred thirty-one € seventy-seven ct).