Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Delivery: Lietuva

Delivery (shipping to)
Products basket: 0
+370 650 05879
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Dujinis katilas Immergas Victrix 20 X TT 2 ErP, 20kW + vandens šildytuvas Galmet Neptun Kombi 120 ir NTC daviklis

(Product code: 310820253717)

The above product images may vary from the ordered goods. There may be additive, stickers or other elements that are not included in the item. On your device setup screen is visible brand color may differ from the actual color of the product.
Item is out of stock. At the moment they are neither our nor our supplier warehouses. When you receive your inquiry, if possible, we try to answer.
Old price: 1657.43 €

Dear visitor,

Have question about this product?
Maybe you have found mistake?
Or maybe you know where the product is available in cheaper, and you want to negotiate the price?
Please provide detailed information in the inquiry form below and click the "Send" button Try to respond to inquiries during 1 working hour! Thanks for asking.
Please enter your e-mail. mail address to which you will be informed when the product will be a decrease in prices.
Dear visitor,

Do you want to get a discount code? Fill out this form and only if there will be opportunities in the near future (during working hours) to provide you with discount code.

Please enter your email address to which you will be informed when the product will reappear in stock.
Kilus klausimams dėl prekės kreiptis Mantas Meliešius
+370 650 05879
 

 

Immergas Victrix 20 X TT 2 ErP kondensacinis pakabinamas dujinis katilas, 20kW + vandens šildytuvas Galmet SGW(S) Neptun Kombi 120 ir NTC daviklis 

  • Kilmės šalis – Italija. Gamintojas – Immergas S.p.A.
  • Efektyvumas 97.6%.
  • Kuras – gamtinės ir suskystintos dujos.
  • 20 kW šildymui.
  • Kondensacinis nerūdijančio plieno šilumokaitis.
  • Mažai energijos suvartojantis cirkuliacinis siurblys.
  • Šilumos galios moduliacija net 15 – 100%.
  • Optimaliu režimu katilas pradeda dirbti jau nuo 3 kW, naudodamas tik 15 proc. savo galingumo (ekonomiškai galima apšildyti patalpas nuo 30 kv. m.).
  • Apsauga nuo užšalimo iki -5 C

Garantija 2 metai

 

VICTRIX yra naujos kartos dujiniai katilai, sukurti naudoti ne tik naujose sistemose, bet ir keičiant senų sistemų dujinius katilus.  Pagrindiniai naujojo energijos vartojimo efektyvumo rodiklių gerėjimo veiksniai yra kondensacinis šilumokaitis iš nerūdijančio plieno ir naujas, mažo energijos suvartojimo, cirkuliacinis siurblys.

Vartotojui draugiškoje sąsajoje yra reguliavimo rankenėlės, pasirinkimo mygtukai ir LCD ekranas, kuriame rodoma veikimo būklė ir klaidų kodai.  Immergas VICTRIX dujinius katilus galima valdyti nuotoliniu būdu naudojant kompiuterius, išmaniuosius telefonus ir planšetes (DOMINUS programėlė).

Jungiamuosius vamzdžius dengianti plokštė tiekiama kaip standartas, kad būtų galima katilą harmoningai integruoti į visą namų stilių. Immergas dujinis katilas gali būti montuojamas tiek viduje, tiek dalinai uždarose erdvėse lauke. Visa tai dėka IPX5D elektrotechnikos apsaugos ir apsaugos nuo užšalimo iki -5°C.

Immergas tai naujos kartos kondensaciniai dujiniai katilai, skirti naujoms šildymo sistemoms įrengti ir tinkantys senųjų keitimui. Visi katilai atitinka naujausias Europos Sąjungos direktyvas bei turi CE sertifikatus. Immergas kondensacinių katilų asortimentas atitinka visus naujų šildymo sistemų efektyvumo standartus. Nustatyta 5-ta klasifikacijos klasė (ekologiškiausia klasė pagal Europos reglamentus UNI EN 297 ir UNI EN 483). Šios klasės dujiniai kondensaciniai katilai sumažina CO ir NOx išmetimą į aplinką. Dūmtraukio jungiamųjų detalių komplektas, vadinamas „ Iš Žalios Serijos“ (angl. „Green Series“) leidžia lengvai ir paprastai sumontuoti dujinį kondensacinį katilą.

Įsigydami šiuos katilus Jūs gausite produktus gamintojų, kurie dujinių katilų srityje specializuojasi jau daugiau nei 50 metų. Tai gamintojai, kurie siekia išlikti vienais geriausiųjų ir dirba tam, kad vartotojai galėtų mėgautis šiluma ir namų ramybe kuo mažiau teršdami aplinką ir taupydami savo sunkiai uždirbtus pinigus.

 

Galmet SGW(S) Neptun Kombi vandens šildytuvas su spiraliniu šilumokaičiu 120l

Elektrininiai buitiniai vandens šildytuvai Galmet SGW(S) Neptun Kombi Vertical , vandens šildytuvai su šilumokaičio kontūru, buferinės talpos, šilumos akumuliacinės talpos ir kaupikliai – tai didelis vandens šildymo įrenginių pasirinkimas, be kurių neįsivaizduojame šiandieninės šildymo sistemos.

„GALMET“ bendrovė savo sėkmingą veiklą pradėjo nuo 1983 metų Lenkijos pietuose. Įmonės vadovas Stanislav Galara subūrė nedidelę bendraminčių komandą, o laikui bėgant tapo viena labiausiai besivystančių savo srities bendrovių. 22 000 kv.m gamybinėse patalpose dirba 700 kvalifikuotų inžinierių, darbininkų. Pagrindinis šios įmonės augimo ir sėkmės laidas – šiuolaikiškų ir technologiškai “protingų”, aukšto našumo lygio įrenginių parkas ir procesų automatizavimas suteikia galimybę kasmet pagaminti šimtus tūkstančių vienetų aukštos kokybės ir užtikrinto patikimumo produkciją.

Nuolatinio gamyklos tobulinimo, automatizavimo ir tik geriausių rezultatų siekimas, „GALMET“ įmonės produktus padarė žinomus daugiau kaip dvidešimtyje pasaulio šalių. 

Techniniai duomenys
Nominalus tūris, l 112
Maksimali darbinė temperatūra talpoje, °C 100
Maksimalus darbinis slėgis talpoje, Mpa 0,6
Maksimalus darbinis slėgis šilumokaityje, Mpa 0,6
Įtampa, V~ 230
Elektrinio šildymo elemento galingumas, kW 2,0
Maksimali darbinė temperatūra šilumokaityje, °C 110
Šilumokaičio paviršiaus plotas, m2 0,95
Šilumokaičio tūris, l 4,1 

 

Dėl išsamesnės informacijos galite kreiptis tel. nr.: +370 698 38349  

Manufacturer Immergas, Italija Product code 310820253717
Delivery options and prices
Į mūsų sandelį Product withdrawal from warehouse Free
imgProduct delivery to home Need to calculate
Product characteristics:
Preliminary delivery term (W/D) 5-14 d.
COMMENTS
At this moment product's dujinis katilas immergas victrix 20 x tt 2 erp, 20kw + vandens šildytuvas galmet neptun kombi 120 ir ntc daviklis price is 1657.43 € (one thousand six hundred fifty-seven € forty-three ct).