EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Darbo valandos

Klientų aptarnavimas

Internetinio užsakymo ar elektroninio pašto pagalba prekes mūsų virtualiame prekybos centre www.b-a.eu galite įsigyti 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Darbo valandomis prekes užsisakyti galima internetu, elektroniniu paštu, telefonu, skype ar atvykus į mūsų ofisą.

Klientų konsultavimas

Esant techninės informacijos apie Jūsų pasirinktą prekę trūkumui, prašome kreiptis į už prekę atsakingą vadybininką. Vadybininko koordinates rasite kiekvienos prekės aprašymo apačioje. Prekių vadybininkai su malonumu darbo valandomis suteiks visapusišką techninę informaciją apie prekę telefonu, skype ar elektroniniu paštu. Ne darbo valandomis, dėl suprantamų priežasčių, siųskite Jums rūpimus klausimus elektroniniu paštu ir mes į juos atsakysime kaip galėdami greičiau.

Virtualaus prekybos centro www.b-a.eu  pardavimo vadybininkai  suteiks naudingą informaciją, kaip surasti ieškomą produktą, kaip jį užsisakyti, kokios pristatymo sąlygos, kaip atlikti mokėjimą ir atsakys į kitus apsipirkimo metu iškilusius klausimus. Vadybininkų taip pat galite teirautis apie savo užsakymo eigą.

Siekiant palengvinti mūsų pirkėjams iškilusių klausimų uždavimą, virtualiame prekybos centre www.b-a.eu  prie kiekvienos prekės Jūs rasite mygtuką "KLAUSKITE". Spustelėkite jį, įrašykite Jums rūpimą klausimą ar komentarą , Jūsų el. paštą ir už sekundės mūsų vadybininkai apie jį žinos. Tai lengva, paprasta ir labai patogu.

 Taip pat mums galite rašyti elektroniniu paštu info@b-a.lt

Bendravimas gimdo tarpusavio pasitikėjimą ir padeda išvengti daugumos nesusipratimų. Bendraukime...