EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Vizija ir siekiai

Elektroninė parduotuvė – pinigų ir laiko taupymo įrankis

   www.b-a.eu savo klientams siūlo daugiau nei 220 tūkstančių pavadinimų įvairių statybinių medžiagų, santechnikos, juodųjų ir spalvotųjų metalų, elektrotechnikos, įrankių ir įrenginių, buitinės technikos, elektronikos, baldų, auto-moto, smulkios žemės ūkio technikos ir kitų prekių. Prekių katalogą galite rasti čia.

      Norint susipažinti su prekių asortimentu, jas išsirinkti ir įdėti į pirkimo krepšelį, nereikia registruotis. Registracija reikalinga tik tvirtinant užsakymą. „Kodėl apie tai kalbame? Dalis žmonių vengia internetinių tinklapių, kuriuose veiksmas prasideda nuo registracijų.

      www.b-a.eu elektroninėje parduotuvėje pateikiamas ne tik prekių asortimentas, bet ir techninės, vizualinės jų charakteristikos, kainos, pristatymo sąlygos. Jei reikia daugiau informacijos apie konkrečią prekę, įmonės specialistai į visus klientams rūpimus klausimus atsako telefonu, elektroniniu paštu, skype.

      Pirkdami prekes įmonės elektroninėje parduotuvėje, sutaupysite. Pirkdamas prekę, pirkėjas dalį bendrovės darbuotojų darbo atlieka pats – iš anksto žino, kokios prekės jam reikia, pats suformuoja užsakymą, todėl ir moka už prekes vadinamąją internetinę kainą. O ji yra daug žemesnė už mažmeninę. Internetine kaina dažniausiai naudojasi fiziniai asmenys, o įmonės, pasirašiusios sutartis, prekes perka didmeninėmis kainomis, kurios priklauso nuo perkamų kiekių ir yra žymiai žemesnės už mažmenines.
Užsisakę prekes internetu, sutaupysite ne tik pinigų, bet ir laiko. Jums nereikės laukti, kol dokumentai ir prekės bus paruošti išvežti. Pateikite prekių užsakymą, nurodykite, kada jas norite atsiimti, ir Jūsų nurodytu laiku prekės bus paruoštos išvežti arba pristatytos į nurodytą vietą.
       „Žinoma, įsigyjant prekes elektroninėje parduotuvėje, nėra tiesioginio kontakto tarp pirkėjo ir pardavėjo, tačiau ir bet kurioje „realioje“ parduotuvėje retai kur iš pardavėjo gausite išsamią informaciją apie perkamą prekę. Mūsų elektroninėje parduotuvėje pirkėjas gauna išsamią informaciją apie jį dominančią prekę. Jei pirkėją labiau domina fizinis pardavėjas nei pati preke – tebūnie. Mes nesiruošiame keisti žmonių įpročių ar įsitikinimų, tik stengiamės padėti mūsų klientams aiškiau orientuotis šiandieniniame prekių pasiūlos, kokybės ir kainų chaose.  
      Nedrįstume teigti, kad bet kurią sekundę www.b-a.eu  sandėliuose pirkėjas ras tiek konkrečių prekių, kiek jam reikia, pavyzdžiui, YTONG blokelių visam namų kvartalui pastatyti. „Stabilus prekių tiekimas – tai pardavėjo ir pirkėjo darnaus darbo informacijos ir logistikos srityse rezultatas. Vargu ar šiandien šią akimirką bet kuriame prekybos centre galėtumėte nusipirkti toną ar bent pusę tonos vienos rūšies duonos. Tokia situacija yra ir pas mus, todėl prekių grupių vadybininkai visuomet derina prekių pozicijas, kiekius ir tiekimo terminus – tai normalus kasdienis prekybininko darbas. Tą patį turėtų daryti ir mūsų klientai“. 
       www.b-a.eu  sėkmingai dirba Lietuvos rinkoje, o elektroninės prekybos vystymas leidžia tikėtis, kad bendrovė taps viena iš rinkos lyderių, tiekiančių aukščiausius standartus atitinkančią produkciją mūsų šalies ir Pabaltijo vartotojams. Bendrovės plėtra yra planuojama ir nemažą šios plėtros dalį nulėmė elektroninės prekybos vystymas.
        Galima sakyti, kad mūsų parduotuvės yra kiekvienoje darbo vietoje, kurioje yra kompiuteris ir internetas. Kaip prekę kuo operatyviau pristatyti klientui? Tam www.b-a.eu  plečia prekių išdavimo vietų tinklą. Dabar klientams prekės yra pristatomos ne tik iš Šiaulių (F. Vaitkaus g. 4), bet ir iš Vilniaus (Pramonės g. 97) sandėlių, o artimiausiu laiku atsidarys dar iki 15 prekių išdavimo taškų Lietuvoje.