EUR /

  /

Piegāde: Latvia

Piegāde (shipping to)
Iepirkumu grozs: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Mobilās ierīces

TP-Link TL-WN851ND tinklo plokštė Wireless, PCI,300Mbps N, 2 atjungiamos antenos

TP-Link TL-WN851ND tinklo plokštė Wireless, PCI,300Mbps N, 2 atjungiamos antenos

Cena: 16.17 €17.50 €
Noskatīties
ASUS USB-N10NANO Network Adapter / Standard: IEEE 802.11 b/g/n / USB2.0

ASUS USB-N10NANO Network Adapter / Standard: IEEE 802.11 b/g/n / USB2.0

Cena: 12.12 €12.87 €
Noskatīties
Edimax Gigabit Ethernet 16-Port Switch (16x1000Base-TX/RJ-45, 802.3 10Base-T, 802.3u 100Base-TX)

Edimax Gigabit Ethernet 16-Port Switch (16x1000Base-TX/RJ-45, 802.3 10Base-T, 802.3u 100Base-TX)

Cena: 83.94 €89.00 €
Noskatīties
D-LINK DWA-548, WIRELESS N 300 PCI ExPRESS DESKTOP ADAPTER

D-LINK DWA-548, WIRELESS N 300 PCI ExPRESS DESKTOP ADAPTER

Cena: 14.42 €15.22 €
Noskatīties
D-LINK DWA-171, Wireless AC Dual Band USB Adapter

D-LINK DWA-171, Wireless AC Dual Band USB Adapter

Cena: 17.76 €18.73 €
Noskatīties
D-LINK DIR-632, 802.11N Wireless Router with 8-ports 10/100 Base-TX switch and USB Printer Port

D-LINK DIR-632, 802.11N Wireless Router with 8-ports 10/100 Base-TX switch and USB Printer Port

Cena: 24.55 €25.88 €
Noskatīties
ASUS USB-N13 Network Adapter / Standard: IEEE802.11b/g/n / 2 on-board PCB antenna / Range Up to 150m / USB2.0

ASUS USB-N13 Network Adapter / Standard: IEEE802.11b/g/n / 2 on-board PCB antenna / Range Up to 150m / USB2.0

Cena: 16.76 €17.50 €
Noskatīties
EDIMAX 8 PORTS GIGABIT SWITCHWith USB cable (RU)

EDIMAX 8 PORTS GIGABIT SWITCHWith USB cable (RU)

Cena: 23.87 €24.89 €
Noskatīties
TP-Link Archer T4U adapter USB Wireless AC1200 2.4GHz, 5GHz

TP-Link Archer T4U adapter USB Wireless AC1200 2.4GHz, 5GHz

Cena: 33.49 €34.50 €
Noskatīties
TP-Link Archer T2UH adapter USB Wireless AC600 2.4GHz, 5GHz RP-SMA

TP-Link Archer T2UH adapter USB Wireless AC600 2.4GHz, 5GHz RP-SMA

Cena: 23.84 €24.33 €
Noskatīties
EDIMAX 8 port eathnet switch with4 POE ports (EN)

EDIMAX 8 port eathnet switch with4 POE ports (EN)

Cena: 70.91 €72.36 €
Noskatīties
Mikrotik CA150/450 Indoor case for RB450 and RB450G

Mikrotik CA150/450 Indoor case for RB450 and RB450G

Cena: 17.19 €17.50 €
Noskatīties
MikroTik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module for Mikrotik

MikroTik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module for Mikrotik

Cena: 31.39 €31.93 €
Noskatīties

MikroTik OmniTIK UPA-5HnD 5GHz 802.11a/n Outdoor AP dual-polarized Omni 2x2 MIMO

Cena: 84.65 €85.84 €
Noskatīties

Edimax Fast Ethernet 8-Port Switch with 4PoE Ports (8x100Base-TX/RJ-45, 4xPoE)

Cena: 52.82 €53.54 €
Noskatīties

MikroTik S+DA0001 10-Gigabit Ethernet SFP+ 1m direct attach cable

Cena: 31.39 €31.61 €
Noskatīties

Power Adapter 48V 1.46A

Cena: 17.93 €18.03 €
Noskatīties

MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM for RB260x,RB2011x,CCRx

Cena: 22.47 €22.55 €
Noskatīties