EUR /

  /

Piegāde: Latvia

Piegāde (shipping to)
Iepirkumu grozs: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Noregulēšana

Jaunumi Visi jaunumi

Car Seat Cover Black

Cena: 24.39 €
Noskatīties

N/A Black Black

Cena: 25.75 €
Noskatīties

Transporter seat cover Anthracite Triple seat

Cena: 115.23 €
Noskatīties

Įt.keitiklis PMX PPIC02 12V>220V200W USB

Cena: 34.44 €
Noskatīties

Įtampos keitiklis 12V-220V, 75W

Cena: 30.93 €
Noskatīties

Hirschmann GPS/GSM Dachantenne 925

Cena: 92.95 €
Noskatīties
 
Labākas preces Visas pirktākās

Belaidė vaizdo perdavimo įranga PMX W1

Cena: 20.52 €
Noskatīties

Kamera PMX CF02 Ford Focus sedan

Cena: 34.80 €
Noskatīties

Įt.keitiklis PMX PPIC02 12V>220V200W USB

Cena: 34.44 €
Noskatīties

Įtampos keitiklis 12V-220V, 300W sin

Cena: 138.67 €
Noskatīties

Dino LED-Tagfahrleuchten 18 LEDs (Ø x T) 90 mm x 36 mm

Cena: 60.98 €
Noskatīties

Monit.PMX MN4HD įmont.7'' HD 800x480

Cena: 72.60 €
Noskatīties
 

Automobilio tiuningas           

                           

Automobilių tiuningas tai išvaizdos keitimas, siekiant pagerinti technines automobilio charakteristikas: sumažinti automobilio masę, pagrąžinti automobilį, pagerinti aerodinamines charakteristikas, padidinti arklio galių skaičių ir kt. Keletas pasaulyje labiausiai paplitusių automobilių stilių yra „Rat Style“, „Bosozoku“, „Clean Style“, „VIP Style“, „Hot Rod“, „Lowrider“, Sleeper“ ir kt.

 

„Rat Style“ (žiurkiškas) stilius išsiskiria tuo, kad mašinos kėbulas yra padengtas rūdimais. „Rat Style“ automobilis dažniausiai turi stogo bagažinę, kurioje kartu vežiojasi daug nereikalingų rakandų.

 

„Bosozoku“ stilius išsiskiria tuo, kad prie žemės maksimaliai yra priartintas kėbulas, turi plačius ratlankius. Japonijoje šis stilius dar išsiskiria ir tuom, kad turi išskirtinį priekinį buferį. Taip pat šio stiliaus ypatybė, tai kad turi ilgą išmetimo vamzdį ar prieš priekinį buferį sumontuotą radiatorių.

 

„Clean Style“ (tvarkingas stilius) stilius išsiskiria tuo, kad automobilis yra tvarkingas, sužemintas protingai, ant kėbulo nerasi nė vienos rūdelės. Šiam stiliui svarbiausia yra tvarkinga išvaizda.
 

„VIP Style“ stilius išsiskiria tuo, kad liečia didelius ir prabangius sedanus. Skiriamieji bruožai – didelio skersmens ir platūs ratlankiai bei maksimaliai sužemintas kėbulas.
 

„Hot Rod“ stilius išsiskiria, tuo kad klasikinis automobilis, turintis stipriai modifikuotą variklį ir patobulintas įvairiausiomis naujovėmis, tiek salone, tiek išorėje. Tai – vienas seniausių „tiuningo“ stilių pasaulyje.
 

„Lowrider“ stilius išsiskiria tuo, kad kėbulas guli ant prisipučiamų „pagalvių“. Taip automobilis gali važinėti būdamas padoraus aukščio, o sustojęs per kelias sekundes sužemėti taip, kad išmetimo vamzdį ir asfaltą skirtų centimetras.

 

"Sleeper“ stilius išsiskiria tuo, kad automobilis yra stipriai modifikuotu varikliu, turintys kelis šimtus arklio galių. Taip pat šio stiliaus automobilis turi didelį tarpinį oro aušintuvą priekyje.
 


Lietuvoje tiuninguotų mašinų taip pat galima išvysti, tik šie tiuningai dažniausiai būna gana paprasti, artimi „Clean Style“ (tvarkingas stilius), kai automobilis turi tvarkingą išvaizdą.