EUR /

  /

Piegāde: Latvia

Piegāde (shipping to)
Iepirkumu grozs: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Maršrutizatorius (išplėstinis) MikroTik BaseBox 2 L4 2.4GHz 802.11b/g/n, 30dBm, 2xRPSMA, Outdoor After Repair

(Krājums: 310820042301)

Iepriekš minētie produktu attēlus var atšķirties no pasūtītās preces. Tur var būt savstarpēji papildinoša, uzlīmes vai citus elementus, kas nav iekļauti šajā produktā. Ierīcē iestatīšanas ekrānā ir redzams pavisam krāsa var atšķirties no faktiskās krāsas produkta.
Prece ir nav noliktavā. Šobrīd tie nav vai ne mūsu piegādātāju noliktavas. Saņemot pieprasījumu, ja tas ir iespējams, mēs centīsimies atbildēt.
Vecā cena: 61.37 €

Cienījamie apmeklētāji,

Ir jautājums par šo produktu?
Varbūt esat atradis kļūdu?
Vai varbūt jūs zināt, kur produkts ir pieejams lētāks, un jūs vēlaties, lai vienoties par cenu?
Lūdzu, sniedziet detalizētu informāciju zemāk pieprasījuma veidlapu un noklikšķiniet uz "Sūtīt" pogu. Mēģiniet atbildēt uz jautājumiem 1 darba stundu laikā! Paldies par jautā.
* Sūtot pieprasījumu jums nav prātā, kļūst b-a.eu biļetenu.
Ievadiet savu e-pastu. pasta adresi, uz kuru jūs tiksiet informēts, kad produkts būs cenu samazinājums.
* Sūtot pieprasījumu jums nav prātā, kļūst b-a.eu biļetenu.
Cienījamie apmeklētāji,

Vai jūs vēlaties saņemt atlaides kodu? Aizpildiet šo formu, un tikai tad, ja būs iespējas tuvākajā nākotnē (darba laikā), lai nodrošinātu Jūs ar nuodaidos kodu.

* Sūtot pieprasījumu jums nav prātā, kļūst b-a.eu biļetenu.
Lūdzu, ievadiet savu e-pasta adresi. pasta adrese, uz kuru tiks paziņots, kad prece atkal parādīsies tirdzniecību.
* Sūtot pieprasījumu jums nav prātā, kļūst b-a.eu biļetenu.
 

Detalizēts apraksts:

Gamintojo simbolisMT RB912UAG-2HPnD-OUT-TN
Produkto pavadinimasMikroTik BaseBox 2 L4 2.4GHz 802.11b/g/n, 30dBm, 2xRPSMA, Outdoor After Repair
GamintojasMikroTik
Produkto klasėMaršrutizatorius (išplėstinis)
WAN portasN/A
LAN portas1x 10/100/1000BaseT (RJ45) Passive PoE
Integruota SDRAM atmintis64 MB
Valdymas, stebėjimas ir konfigūracija
  • Telnet
  • SSH - Secure Shell
  • Valdymas per internetą
  • SNMP - Simple Network Management Protocol
Palaikomi routing protokolai
  • Static Routing
  • Dynamic Routing
Procesoriaus tipas600 Mhz
Palaikomi WirelessLAN tinklai
  • IEEE 802.11b - Wireless LAN 11Mbps, 2.4GHz
  • IEEE 802.11g - Wireless LAN 54Mbps, 2.4GHz
  • IEEE 802.11n - Wireless LAN 300Mbps, 2.4GHz
Išorinės antenos jungties tipas2 x RP-SMA
Papildoma informacija
  • USB port, miniPCIe slot, SIM card slot
  • +/-16 kV ESD
Aukštis246 mm
Plotis135 mm
Gylis50 mm
Neto svoris390 g
Ražotājs MikroTik Krājums 310820042301

Piegādes veidi un cenas

Į mūsų sandelįProdukts izņemšana no noliktavas Skaitāms
imgProdukts Sākums Piegāde Skaitāms

Produkta raksturojums:

(d) termins preču piegādei 2-5d.

Produktu vadītājs:

Giedrė Janauskaitė
Telefons: +370 650 05815 E-pasts.: info@b-a.eu
KOMENTĀRI
Līdzīgi produkti:

Mikrotik RB2011iL-RM L4 64MB RAM, 5xLAN, 5xGig LAN, Rack 19, 1 port with PoE

Cena: 96.18 €96.34 €
Noskatīties
MikroTik S+31DLC10D 10GbE SFP+ LR-LC (SM) 1310nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit

MikroTik S+31DLC10D 10GbE SFP+ LR-LC (SM) 1310nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit

Cena: 142.66 €144.86 €
Noskatīties

MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM for RB260x,RB2011x,CCRx

Cena: 25.19 €25.23 €
Noskatīties