EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Ekstruzinis polistirolas Finnfoam FL-300 1235x585x100

(Prekės kodas: 237221000041)

Pateiktos prekių nuotraukos gali skirtis nuo užsakytos prekės. Nuotraukoje gali būti priedų, lipdukų ar kitų detalių, kurių nėra prekės komplektacijoje. Dėl Jūsų įrenginio nustatymų ekrane matoma prekės spalva gali skirtis nuo realios prekės spalvos.
Matavimo vienetas: 1 kub.m

Kaina: 111.14 €

Mielas Lankytojau,

Turite klausimų apie prekę?
Gal radote klaidą?
O galbūt žinote kur ši prekė parduodama pigiau ir norite derėtis dėl kainos?
Pateikite detalią informacija žemiau esančioje užklausimo formoje ir spauskite mygtuką "Siųsti". Į Užklausimus stengiamės atsakyti darbo metu per 1 valandą! Dėkojame, kad klausiate.
* Siųsdami paklausimą Jūs neprieštaraujate gauti b-a.eu naujienlaiškį.
Prašome įvesti savo el. pašto adresą, kuriuo būsite informuotas, kai prekė bus atpigusi.
* Siųsdami paklausimą Jūs neprieštaraujate gauti b-a.eu naujienlaiškį.
Mielas Lankytojau,

Norite gauti nuolaidos kodą? Užpildykite formą ir jei tik bus galimybė artimiausiu metu (darbo valandomis) suteiksime Jums nuodaidos kodą.

* Siųsdami paklausimą Jūs neprieštaraujate gauti b-a.eu naujienlaiškį.
Prašome įvesti savo el. pašto adresą, kuriuo būsite informuotas, kai prekė vėl atsiras prekyboje.
* Siųsdami paklausimą Jūs neprieštaraujate gauti b-a.eu naujienlaiškį.
Atitinkančių vienetų lentelė
Vienetas Atitinka Kaina
kv.m

* Įveskite reikiamą kiekį

0.10 kub.m 11.11
pak.

* Įveskite reikiamą kiekį

0.21700 kub.m 24.12
paletė

* Įveskite reikiamą kiekį

3.47200 kub.m 385.88
 

Detalus aprašymas:

Tvirtumo savybės 

 

 

 

 

 

F-300

F-400

F-500

F-700

Trumpalaikis atsparumas spaudimui po 6 mėn. (kPa)

300

400

500

700

Trumpalaikis atsparumas spaudimui po

45 d. (kPa)

250

300

400

500

Ilglaikis atsparumas spaudimui (kPa)

150

200

250

300

Elastingumo modulis (kPa)

15000

25000

30000

40000

Atsparumas plėšimui (kPa)

300

300

300

300

Atsparumas lenkimui (kPa)

500

500

500

500

Atsparumas tempimui (kPa)

300

300

300

300

 

Finnfoam plokštės yra ypač tvirtos dėl mažų porų formuojamos vientisos, sukryžiuotos struktūros. Be to, plokštes dengiantis paviršinis sluoksnis sutvirtina plokštes. Taip gaunama sluoksniuota konstrukcija, kurios paviršius turi gerą atsparumą tempimui, branduolio medžiaga - gerą atsparumą spaudimui, ir visi sluoksniai yra tvirtai sujungti tarpusavyje. Finnfoam plokštėse nėra pažeidžiamų vietų tarp porų nėra oro kanalų ar sujungimų tarp porų.

 

Pagal standartinius matavimus, trumpalaikis atsparumas spaudimui matuojamas suspaudžiant iki 10% plokštės storio, bet Finnfoam atsparumas spaudimui gaunamas suspaudžiant tik iki 2%.

 

Matuojant ilgalaikį atsparumą spaudimui galimas tik 2% storio pasikeitimas. Finnfoam F-300 (apie 32 kg/m3) plokščių trumpalaikis atsparumas spaudimui yra 300 kPa, kuris yra pasiekiamas tik 2% spaudimu , todėl iš dalies F-300 plokščių ilgalaikis atsparumas spaudimui yra netgi daugiau nei 150 kPa. Atitinkamai EPS 300 (putų polistirolas apie 40 kg/m3) trumpalaikis atsparumas spaudimui yra 300 kPa (10 %), bet ilgalaikis atsparumas spaudimui yra jau apie 90 kPa. 40 kg/m3 sveriančios Finnfoam plokštės ilgalaikis atsparumas spaudimui yra apie 230 kPa. Taigi, galima sakyti, kad Finnfoam plokščių tvirtumas yra apie 2,5 karto didesnis nei tiek pat sveriančios putų polistirolo plokštės (EPS).

 

Finnfoam standartinių plokščių ilgalaikis atsparumas spaudimui yra 150-250 kPa, priklausomai nuo plokštės tipo. Atitinkamai trumpalaikis atsparumas spaudimui yra nuo 300 kPa iki 500 kPa. Pagal užsakymą galima pagaminti plokštes, kurių trumpalaikis atsparumas spaudimui bus virš 700 kPa.

 

Atsparumas spaudimui yra virš 300 kPa arba apie 30 000 kg/m2. Ilgalaikis atsparumas spaudimui yra virš 150 kPa arba apie 15t/m2. F-300 plokštes tinka naudoti beveik visur šiltinant individualius namus. F-300 paprastai užtenka įėjimo į namą ir kiemo teritorijos apsaugai nuo įšalo, kur paprastai nėra sunkaus transporto judėjimo. Po nedidelių pastatų pagrindu įrengiamai izoliacijai užtenka F-300, bet ir F-400 ar F-500 plokštės yra naudojamos.

 

Trumpos plokštės 1250 mm
Storis m0,020,030,040,05
Vnt/pakas151085
Pakų paletėje16161620
Kv.m pak. FI ir FK11,257,563,75
Kv.m pak. FL10,847,235,783,61
Kv.m paletėje FI ir FK1801209675
Kv.m paletėje FL173,4115,692,4872,25
Kūb.m pakuotėje FI ir FK0,2250,2250,240,1875
Kūb.m pakuotėje FL0,21680,21690,23120,1805
Kūb.m paletėje FI ir FK3,63,63,843,75
Kūb.m paletėje FL3,4683,4683,69923,6125
      
Trumpos plokštės 1250 mm
Storis m0,060,070,080,1
Vnt/pakas5543
Pakų paletėje16141616
Kv.m pak. FI ir FK3,753,7532,25
Kv.m pak. FL3,613,612,892,17
Kv.m paletėje FI ir FK6052,54836
Kv.m paletėje FL57,7950,5746,2434,7
Kūb.m pakuotėje FI ir FK0,2250,26250,240,225
Kūb.m pakuotėje FL0,21660,25270,23120,217
Kūb.m paletėje FI ir FK3,63,6753,843,6
Kūb.m paletėje FL3,46743,53993,69923,47
Trumpas aprašymas Namų šilumos sargas FINNFOAM. Frezuotas polistirolas.
Gamintojas Finnfoam Prekės kodas 237221000041

Pristatymo būdai ir kainos

Į mūsų sandelįPrekės atsiėmimas iš sandėlio Skaičiuotina
imgPrekės pristatymas į namus Skaičiuotina

Prekės charakteristikos:

Šilumos laidumo koeficientas 0,037W/mK
Kiekis pakuotėje 3vnt/2,17m2/0,217kub./palėteje 16 pakuočių
Prekės tiekimo terminas (d) 3-7 d.
Kiekis Minimalus užsakomas kiekis: 1 pakuotė

Prekės vadybininkas:

Saulė Vaitekaitienė
Telefonas: +370 650 05860 El. paštas: info@b-a.eu
KOMENTARAI
Panašios prekės:

Ekstruzinis polistirolas Finnfoam FK-300 2500x600x30

Kaina: 115.26 €
Žiūrėk ČIA

Ekstruzinis polistirolas Finnfoam FI-300 2500x600x80

Kaina: 111.14 €
Žiūrėk ČIA

Ekstruzinis polistirolas Finnfoam FL-300 2485x585x70

Kaina: 111.24 €
Žiūrėk ČIA