Pasiūlymai
Populiariausios prekės

Šildymo sistemos                          

                                                                        

Šildymo sistemos apima šildymo vamzdžius ir presuojamas sujungiamasias detales, šiluminę vamzdžių izoliaciją, kolektorius ir spinteles, termostatus ir reguliavimo armatūrą, trišakius, keturšakius ir pavaros šildymo sistemas, varinius vamzdžius šildymui, šildymo sistemų valdymą, dūmtraukius ir kita.

 

Šildymo vamzdžiai ir presuojamos sujungiamosios detalės apima presuojamas alkūnes, presuojamus antgalius, presuojamas movas, presuojamus perėjimus, presuojamus trišakius, šildymo vamzdžius ir kita.

 

Šildymo vamzdžiai ir presuojamos sujungiamosios detalės gali būti pagamintos iš nerūdijančio plieno, žalvario ar kitų medžiagų.

 

Presuojamos sujungiamosios detalės gali būti naudojamos geriamam vandeniui, vandentiekiui, šildymo sistemoms sujungti vamzdžius.

 

Šildymo vamzdžiai ir presuojamos sujungiamosios detalės yra gaminamos tvirtos, atsparios korozijai, aukštai temperatūrai ir kita.

 

Daugiasluoksniai šildymo vamzdžiai vis labiau įsitvirtina Lietuvos statybos rinkoje, užkariaudami populiarumą tarp prekybininkų ir montuotojų.

 

Daugiasluoksnis šildymo vamzdis, gali būti plastiko ir tam tikro aliuminio lydynio junginys, kuris savyje įkūnyja geriausias plastiko ir metalo savybes.

 

Daugiasluoksnės šildymo vamzdžių sistemos yra taikomos gyvenamųjų namų ir administracinių pastatų grindiniam ir radiatoriniam šildymui įrengti, sumontuoti vidaus karšto ir šalto vandentiekio sistemas, taip pat užtikrina tų sistemų patikimumą, ilgaamžiškumą, saugumą ir kita.

 

Daugiasluoksniai šildymo vamzdžiai gali pasižymėti tokios savybėmis kaip: greitu montavimu, matmenų tikslumu, lengvu lenkimu, stabilumu ir kitomis savybėmis.

 

Perkant šildymo vamzdžius taip pat galite įsigyti ir apsauginius vamzdžio šarvus, tokiu būdu galėsite apsaugoti, pratęsti ilgesnį šildymo vamzdžių galiojimo laiką.  

 

Šiluminė vamzdžių izoliacija apima akmens vatos izoliacinius kevalus, pūsto polietileno kevalus ir kita.

 

Akmens vatos izoliacinius kevalus galite naudoti vamzdynų, šilumos, kondensato, priešgaisrinei, o taip pat ir garso izoliacijai.

 

Akmens vatos izoliaciniai kevalai gali būti dengti aliuminio folija su lipnia juostele.

 

Taigi akmens vatos izoliaciniai kevalai pasižymi lengvu pjaustymu, efektyvumu, tvirtumu, yra chemiškai neutralūs, neturintys koroziją sukeliančių elementų, atsparūs puvimui ir kita.

 

Pūsto polietileno kevalai yra naudojami visų tipų vamzdžių šiluminei izoliacijai, mažina šiluminius nuostolius apšildymo vamzdžiuose, neleidžia sušalti vandeniui šalto vandens vamzdynuose. Termoizoliacija gerai apsaugo vamzdynus nuo mechaninių pažiedimų.

 

Na, o pūsto polietileno gaminiai priskiriami prie efektyvių šilumą izoliuojančių medžiagų grupei.

 

Šios medžiagos šilumos laidumo koeficientas apie l=0,04 W/m² (40 °C). Pūsto polietileno gaminiai gali būti naudotini ten pat kur ir polistirolas, poliuretanas, akmens ar stiklo vata. Tačiau atskirais atvejais pūsto polietileno šilumos izoliacija yra kur kas efektyvesnė už minėtas medžiagas, nes:

·       pūstas polietilenas neįgeria vandens, todėl esant didelei santykinei oro drėgmei nekeičia savo šilumą izoliuojančių savybių, šią medžiagą patogu naudoti drėgnų patalpų šilumos izoliavimui;

·       yra ekologiškai švarus, neišskiria kenksmingų medžiagų, todėl gali būti naudojamas visų rūšių patalpose;

·       taip pat pūstas polietilenas naudotinas sudėtingos formos atitvarų, vamzdžių ir įrengimų izoliavimui. Ši medžiaga lanksti, lengvai karpoma, klijuojama, netrupa, nelūžta, nelieka kenksmingų atliekų, lengvai perdirbama. Gaminiai lengvai montuojami ir išardomi.

 

Kolektoriai – skirti pajungimui ir paskirstymui nuo pagrindinio vamzdyno iki santechninių prietaisų. Kolektorius suteikia galimybę apšildyti kambarius, reguliuojant kiekvieno kambario temperatūrą atskirai.

 

Panaudojimas - lygiagretus kolektorius su reguliuojančiais ventiliais gali būt panaudojamas vandentiekio ir šildymo sistemose.

 

Termoreguliuojantys ir uždaromieji kolektoriai naudojami grindinio šildymo sistemose. Skirtingų šakų automatinis šilumos režimas įgyvendinamas termoelektrinių galvučių pagalba, sumontuotomis ant termoreguliavimo ventilių, pagal termostatų signalus.

 

Kolektorius galite rinktis iš reguliuojamų kolektorių ir nereguliuojamų kolektorių.

 

Taigi tiek reguliuojami, tiek ir nereguliuojami kolektoriai priklausomai nuo šildomų patalpų ploto ir tūrio šildymo kolektoriai gali būti nuo 2-ų iki 12-os žiedų.

 

Nereguliuojami kolektoriai paprastai dedami radiatoriniam šildymui, o reguliuojami kolektoriai grindiniams.

 

Kolektoriai gali būti pagaminti iš nerūdijančio plieno ar kitų tvirtų, atsparių korozijai, aukštai temperatūrai medžiagų.

 

Kolektorinės spintelės yra skirtos šildymo sistemoms kolektorių montavimui.

 

Kolektorinės spintelės gali būti pagamintos iš 1 mm storio cinkuotos skardos. Gamykloje skarda cinkuojama elektrolizės, t.y. šaltuoju būdu. Spintelių elementai tarpusavyje virinami kontaktiniu būdu. Spintelės dažomos milteliniu būdu (balta spalva – RAL 9010). Naudojami tik aukštos kokybės milteliniai dažai, kurių spalva nepakinta ir po daugelio eksploatacijos metų.

 

Termostatai ir reguliavimo armatūros apima instaliacines dėžutes grindų šildymo reguliavimui, termostatines galvas, termostatinius ventilius ir kita.

 

Instaliacinės dėžutės grindų šildymo reguliavimui yra skirtos atskirų patalpų grindinio šildymo reguliavimui.

 

Tinkamos naudoti darant šildomas grindis vonios kambaryje, hole, virtuvėje ir kita. Galima jungti tiesiai nuo šildymo sistemos, nereikia kolektoriaus ir specialaus temperatūros pažeminimo mazgo.

 

Kokią instaliacinę dėžutę grindų šildymo reguliavimui pasirinksite priklauso nuo Jūsų pačių poreikių, finansinių galimybių ir kita.

 

Radiatorių jungtys – termostatinės galvos.

 

Jas galite rinktis su skystu davikliu, vaškiniu davikliu ir kita. Taip pat termostatinės galvos gali turėti apsaugas nuo užšalimo, vagysčių. Dažniausiai tesmostatinės galvos yra gaminamos baltos spalvos, tačiau esant poreikiui ir norint derinti prie sukurto interjero galite rinktis ir kitų spalvų.

 

Termostatinės galvos turi kelias reguliuojamas ribas.

 

Termostatinė galva DANFOSS living eco RA su M30x1.5 jungtimi yra labiausiai atsiperkanti energijos suvartojimo namuose reguliavimo priemonė. Tai išmanus, patogus naudoti termostatas, kurį galima nustatyti pagal jūsų poreikius.

 

Išmanios funkcijos, kaip „atviro lango“ funkcija, padeda išvengti energijos švaistymo, automatiškai reguliuojant šilumą, kai vėdinate kambarį. living eco „išvykimo“ funkcija gali automatiškai sumažinti temperatūrą namuose, jums išvykus, ir vėl padidinti, prieš jums sugrįžtant – komfortui tai įtakos neturės. „living eco“ užtikrina paprastumą ir taupymą jūsų namuose ar bute.

 

Radiatorių jungtys – termostatinės ventiliai.

 

Termostatinius ventilius galite rinktis – kampinius, tiesius, ašinius ir kita. 

 

Išankstinio nustatymo ventiliai naudojami dvivamzdėse centrinio šildymo sistemose. Jie užtikrina optimalų vandens srauto paskirstymą šildymo sistemoje. Išankstinio nustatymo funkcija leidžia tiksliai nustatyti apskaičiuotą srautą. Išankstiniam nustatymui įrankiai nereikalingi.

 

Taigi termostatiniai ventiliai gali būti skirti rankšluosčių džiovintuvams, radiatoriams ir kita.

 

Termostatinis ventilis gali būti įmontuotas apatinio prijungimo radiatoriaus korpuse. Tokius radiatorius galima naudoti vienvamzdėse ir dvivamzdėse šildymo sistemose, parenkant atitinkamo tipo prijungimo armatūrą.

 

Termostatinius ventilius galite rinktis pagamintus iš nerūdijančio plieno, ar kitų tvirtų, atsparių korozijai, aukštai temperatūrai medžiagų.

 

Variniai vamzdžiai šildymui ir fasoninės dalys apima varines alkūnes, varinius antgalius, varines movas, varinius perėjimus, varinius trišakius, varinius šildymo vamzdžius ir kita.

 

Varinės alkūnės yra reikalingos norint pajungti šildymo, vandentiekio ir kitas sistemas.

 

Iš vario pagamintos alkūnės gerai praleidžia šilumą, elektros srovę, taip jį lengva suvirinti ir kita.

 

Varinius antgalius galite rinktis iš skirtingų sriegio tipų: išorė, vidus.

 

Movos, tai įtaisas skirtas vamzdžiams, kabeliams jungti.

 

Varinius perėjimus galite rinktis iš skirtingų sriegio tipų: išorė, vidus. Rūšių: dvišakis, trišakis ir kita.

 

Rūšies pasirinkimas priklauso nuo jungiamų vamzdžių ir jų dalių ypatybių. Svarbu suderinti dydžius – tik taip galima užtikrinti visos sistemos sandarumą.

 

Variniai perėjimai yra skirti vamzdžio pratęsimui, praplėtimui arba uždarymui. Jie gali puikiai tikti skirtingoms vamzdynų dalims sujungti. Todėl tai yra viena pagrindinių vamzdžių sistemos dalių. Tinkamai parinktos detalės bei profesionaliai atlikti darbai lemia nepriekaištingą vamzdžių sistemos kokybę bei funkcionalumą.

 

Variniai perėjimai yra vertinami dėl to, kad gerai praleidžia šilumą, yra patvarūs, saugūs ir kita. Taip pat šios detalės yra atsparios korozijai, temperatūros skirtumams, slėgio ir krūvio pokyčiams ir kita.

 

Variniai vamzdžiai gali būti kelių rūšių: kieti, minkšti ir kita. Minkštus varinius vamzdžius galite lankstyti kaip tik norite, todėl juos patogu naudoti įrenginėjant šildymo sistemas.

 

Taigi variniai vamzdžiai yra naudojami šaldymui, kondicionavimui, taip pat vandentiekio aukšto slėgio sistemoms.

 

Varinės sistemos yra vertinamos dėl savo universalumo, nes jos tinka ir vandentiekiui, ir šildymui, ir dujoms.

 

Variniai vamzdžiai yra atsparūs chloruotam vandeniui, taip pat varis turi tokių savybių, kad neleidžia bakterijų kolonijoms kurtis ant vamzdžių sienelių. Taip pat daugelio šalių patirtis rodo, kad be didesnių problemų varinius vamzdžius vandentiekio ir šildymo sistemose galima eksploatuoti nuo 50 iki 100 metų.

 

Tačiau reikėtų žinoti, kad variniai vamzdžiai turi ir tam tikrų apribojimų – variniai vandentiekio vamzdžiai nemėgsta kraštutinumų – per daug rūgštaus ar per daug šarminio, per kieto ar per minkšto vandens.

 

Taip pat reikėtų žinoti perkant varinius vamzdžius, kad užbaigtą sistemą sudaro ne tik vamzdžiai, bet ir įvairūs jungiamieji elementai ir kitokia armatūra. Varinių vamzdžių atveju šis priedas sudaro maždaug 30 % vamzdžių kainos.

 

Šildymo sistemų valdymui Jums gali prireikti – reguliatoriaus grindinio šildymui, jungčių dėžutės, termostatinio vožtuvo, automatikos paketo, montažinės dėžutės, termostatinės galvos ir daug kitų elementų.

 

Nemažą būsto išlaikymo kaštų dalį sudaro išlaidos šildymui, todėl kiekvienam vartotojui labai aktualu šias išlaidas sumažinti. Tai galite padaryti turint šildymo sistemą ir tinkamai ją valdant.

 

Šildymo sistemos efektyvumas priklauso ne tik nuo sudėtinių šildymo sistemos elementų (vamzdynų, radiatorių, šildymo katilų ir kita) kokybės, bet ir didele dalimi nuo šildymo sistemos valdymo efektyvumo, kurios pagrindinė paskirtis – palaikyti norimas patalpų temperatūras ir sumažinti šildymui skirtas išlaidas. Visa tai galima pasiekti automatizuotu šildymo sistemos valdymu, kuris gali apjungti atskirus mazgus į vieną sistemą ir efektyviai ją valdyti atsižvelgiant į pastato termodinamines savybes, meteorologines sąlygas ir kita.

 

Taigi įdiegtas automatinis šildymo sistemos valdymas ne tik suteikia didesnį komfortą, išlaisvina nuo dažnos sistemos priežiūros, bet ir leidžia sumažinti energetinių išteklių per metus.

 

Dūmtraukiai ir jų dalys gali būti pagaminti iš nerūdijančio plieno, keramikos, ar kitų medžiagų.

 

Gali būti naudojama krosnelių, židinių ir kita, kieto kuro įrenginių prijungimui prie dūmtraukių sistemos.

 

Dūmtraukiai ir jų dalys gali būti: vamzdis, dūmtraukio perėjimas, alkūnė, stogelis izoliuotam kaminui, surinkėjas suodžių, trišakis izoliuotas ir kita.

 

Dūmtraukio dalys yra reikalingos tam kad būtų galima veikimui pajungti dūmtraukį.

 

Izoliuoti dūmtraukiai susideda iš dviejų – vidinio ir išorinio vamzdžių. Tarp jų yra šiluminė izoliacija – akmens vatos demblis su vielos tinkleliu. Šiluminė izoliacija apsaugo kaminą nuo greito atvėsimo, sulaiko šilumą, pagerina trauką ir kita. Tokie dūmtraukiai gali būti montuojami prie pastato, katilinės išorinės sienos arba pastato viduje. Vidinis vamzdis gali būti pagamintas iš rūgščiai atsparaus nerūdijančio plieno. Gali būti atsparus suodžių užsidegimui ir tikri eksploatuoti drėgnomis sąlygomis.

 

Pagal kamieno konstrukcijų medžiagas dūmtraukiai skirstomi į: mūrinius (iš keraminių plytų), gelžbetoninius, metalinius (iš plieno).

 

Turint namuose dūmtraukį taip pat reikėtų nepamiršti ir tinkamai jį prižiūrėti, naudoti ir kita.