EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

HP 12p Gig-T PoE+/12p SFP v2 zl Module

(Prekės kodas: 250257500558)

Pateiktos prekių nuotraukos gali skirtis nuo užsakytos prekės. Nuotraukoje gali būti priedų, lipdukų ar kitų detalių, kurių nėra prekės komplektacijoje. Dėl Jūsų įrenginio nustatymų ekrane matoma prekės spalva gali skirtis nuo realios prekės spalvos.
Prekė yra išparduota. Šiuo metu jos nėra nei mūsų, nei mūsų tiekėjo sandėliuose. Gavę Jūsų paklausimą, esant galimybei, pasistengsime atsakyti.
Buvusi kaina: 2647.84 €

Mielas Lankytojau,

Turite klausimų apie prekę?
Gal radote klaidą?
O galbūt žinote kur ši prekė parduodama pigiau ir norite derėtis dėl kainos?
Pateikite detalią informacija žemiau esančioje užklausimo formoje ir spauskite mygtuką "Siųsti". Į Užklausimus stengiamės atsakyti darbo metu per 1 valandą! Dėkojame, kad klausiate.
* Siųsdami paklausimą Jūs neprieštaraujate gauti b-a.eu naujienlaiškį.
Prašome įvesti savo el. pašto adresą, kuriuo būsite informuotas, kai prekė bus atpigusi.
* Siųsdami paklausimą Jūs neprieštaraujate gauti b-a.eu naujienlaiškį.
Mielas Lankytojau,

Norite gauti nuolaidos kodą? Užpildykite formą ir jei tik bus galimybė artimiausiu metu (darbo valandomis) suteiksime Jums nuodaidos kodą.

* Siųsdami paklausimą Jūs neprieštaraujate gauti b-a.eu naujienlaiškį.
Prašome įvesti savo el. pašto adresą, kuriuo būsite informuotas, kai prekė vėl atsiras prekyboje.
* Siųsdami paklausimą Jūs neprieštaraujate gauti b-a.eu naujienlaiškį.
 
Gamintojas HP Prekės kodas 250257500558

Pristatymo būdai ir kainos

Į mūsų sandelįPrekės atsiėmimas iš sandėlio 2.90 €
imgPrekės pristatymas į namus 2.90 €
imgPrekės pristatymas į pašto skyrių 2.70 €
imgPrekės pristatymas į "LP Express 24" paštomatą 1.80 €

Prekės charakteristikos:

Prekės tiekimo terminas (d) 2-5d.
Garantinis laikotarpis Lifetime
PAKUOTĖS TURINYS Nėra
Svoris Nėra
Plotis Nėra
Aukštis Nėra
Spalva Nėra
SUDERINAMUMAS HP E5400 zl Switch SeriesHP E8200 zl Switch Series
SĄSAJA Nėra
Gylis Nėra
Accessory Type HP 12-port Gig-T / 12-port SFP v2 zl Module
Manufacturer Datasheet http://h10010.www1.hp.com/wwpc/uk/en/sm/WF06c/A1-329290-64274-4179423-4179423-4202309-4348629.html?lang=en&jumpid=oc_R1002_UKENC-001_HP%2012-port%20Gig-T%20/%2012-port%20SFP%20v2%20zl%20Module&cc=uk
Produkto pristatymas
Sistemos reikalavimai Nėra
Technologija Nėra

Prekės vadybininkas:

Mantas Meliešius
Telefonas: +370 650 05879 El. paštas: info@b-a.eu
KOMENTARAI
Šiuo metu prekės hp 12p gig-t poe+/12p sfp v2 zl module kaina yra 2647.84 € (du tūkstančiai šeši šimtai keturiasdešimt septyni € aštuoniasdešimt keturi ct).
Panašios prekės:

HP 1920-24G Switch (JG924A)

Kaina: 393.95 €
Žiūrėk ČIA
HP X132 10G SFP+ LC SR Transceiver: An SFP+ format 10-gigabit transceiver with LC connectors using SR technology.

HP X132 10G SFP+ LC SR Transceiver: An SFP+ format 10-gigabit transceiver with LC connectors using SR technology.

Kaina: 338.12 €922.83 €
Žiūrėk ČIA

HP 1920-16G Switch (JG923A)

Kaina: 279.87 €
Žiūrėk ČIA