EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

HP ProCurve MSM710 Mobility Controller

(Prekės kodas: 250257500668)

Pateiktos prekių nuotraukos gali skirtis nuo užsakytos prekės. Nuotraukoje gali būti priedų, lipdukų ar kitų detalių, kurių nėra prekės komplektacijoje. Dėl Jūsų įrenginio nustatymų ekrane matoma prekės spalva gali skirtis nuo realios prekės spalvos.
Prekė yra išparduota. Šiuo metu jos nėra nei mūsų, nei mūsų tiekėjo sandėliuose. Gavę Jūsų paklausimą, esant galimybei, pasistengsime atsakyti.
Buvusi kaina: 867.23 €

Mielas Lankytojau,

Turite klausimų apie prekę?
Gal radote klaidą?
O galbūt žinote kur ši prekė parduodama pigiau ir norite derėtis dėl kainos?
Pateikite detalią informacija žemiau esančioje užklausimo formoje ir spauskite mygtuką "Siųsti". Į Užklausimus stengiamės atsakyti darbo metu per 1 valandą! Dėkojame, kad klausiate.
* Siųsdami paklausimą Jūs neprieštaraujate gauti b-a.eu naujienlaiškį.
Prašome įvesti savo el. pašto adresą, kuriuo būsite informuotas, kai prekė bus atpigusi.
* Siųsdami paklausimą Jūs neprieštaraujate gauti b-a.eu naujienlaiškį.
Mielas Lankytojau,

Norite gauti nuolaidos kodą? Užpildykite formą ir jei tik bus galimybė artimiausiu metu (darbo valandomis) suteiksime Jums nuodaidos kodą.

* Siųsdami paklausimą Jūs neprieštaraujate gauti b-a.eu naujienlaiškį.
Prašome įvesti savo el. pašto adresą, kuriuo būsite informuotas, kai prekė vėl atsiras prekyboje.
* Siųsdami paklausimą Jūs neprieštaraujate gauti b-a.eu naujienlaiškį.
 

Detalus aprašymas:

Working with HP ProCurve MultiService Mobility Access Points, HP ProCurve MultiService Mobility Controllers deliver a high-performance networking solution. The enhanced architecture scales from IEEE 802.11b to 802.11n without expensive controller upgrades. Robust identity and roles-based user account profiles, as well as Virtual Service Communities (VSCs) with independently configurable Quality of Service (QoS), authentication, encryption, and VLAN support, deliver intelligence to the edge of the network. Scalable from branch offices to large organizations, the controllers deliver fast-roaming and ultraspeed hand-offs. Wireless security is rock solid with support for the internal and external authentication, authorization, and accounting (AAA) servers, built-in stateful firewall, per-user VLAN mapping, and mutual controller/access point (AP) authentication.
Gamintojas HP Prekės kodas 250257500668

Pristatymo būdai ir kainos

Į mūsų sandelįPrekės atsiėmimas iš sandėlio Skaičiuotina
imgPrekės pristatymas į namus Skaičiuotina
imgPrekės pristatymas į pašto skyrių 2.70 €
imgPrekės pristatymas į "LP Express 24" paštomatą Skaičiuotina

Prekės charakteristikos:

Prekės tiekimo terminas (d) 2-5d.
Garantinis laikotarpis Lifetime
Valdymas Nėra
PAKUOTĖS TURINYS Nėra
Galia IEEE 802.3af PoE compliant, or 48 VDC input from included AC power supply100–240 VAC0.2 A/0.1 A6 W Power consumption50/60 Hz
Svoris 2.720 Kg
Dažnis Nėra
Plotis 254 mm
Aukštis 44.2 mm
Standartas Nėra
SĄSAJA 2 RJ-45 auto-sensing 10/100/1000 ports (IEEE 802.3 Type 10Base-T, IEEE 802.3u Type 100Base-TX, IEEE 802.3ab Type 1000Base-T) Duplex: 10Base-T/100Base-TX: half or full; 1000Base-T: full only1 RS-232C DB-9 console port
Kita Supports up to 10 IEEE 802.11a/b/g/n MSM Access PointsSupports up to 100 simultaneous guest access usersProvides the following services:WLAN managementGuest accessSecure tunneling with available licenseCredit card processing with available licenseUltraspeed roaming
Led Nėra
Diapazonas Nėra
Antena Nėra
Gylis 190.5 mm
Apsauga Nėra
Data Rate Nėra
Manufacturer Datasheet http://h10010.www1.hp.com/wwpc/uk/en/sm/WF06b/12883-12883-3836026-3836034-3836034-3836305-3836459.html?jumpid=oc_R1002_UKENC-001_HP%20ProCurve%20MSM710%20Mobility%20Controller〈=en&cc=uk
ATMINTIS (MB) Nėra
Montavimas 1U rack mountable with HP ProCurve MSM710 Controller Rack Mounting Kit (J9404A)
Tinklų Nėra
Sistemos reikalavimai Nėra
Vartotojo vadovas EE
Vartotojo vadovas LT
Vartotojo vadovas LV

Prekės vadybininkas:

Mantas Meliešius
Telefonas: +370 650 05879 El. paštas: info@b-a.eu
KOMENTARAI
Panašios prekės:

HP 3y 4h 13x5 Networks A582x HW Support

Kaina: 3771.19 €
Žiūrėk ČIA
HP X132 10G SFP+ LC SR Transceiver: An SFP+ format 10-gigabit transceiver with LC connectors using SR technology.

HP X132 10G SFP+ LC SR Transceiver: An SFP+ format 10-gigabit transceiver with LC connectors using SR technology.

Kaina: 338.12 €922.83 €
Žiūrėk ČIA

HP 3y NbdExch Networks MSM710 MC SVC

Kaina: 184.65 €
Žiūrėk ČIA