Matavimo vienetas:1 tūks.vnt.
31.53 €
Atsiėmimas iš sandėlio
Skaičiuotina
Pristatymas į namus
Skaičiuotina
Perkant prekes www.b-a.eu elektroninėje parduotuvėje, už įvykdytus užsakymus galite gauti lojalumo eurus, kuriuos galėsite panaudoti kaip nuolaidą savo sekančiams užsakymui. Skaitykite plačiau.
info@b-a.eu
+370 650 05879

Apsauginis betono sluoksnis būtinas visose gelžbetonio konstrukcijos gamybos, montažo ir eksploatavimo stadijose, jis užtikrina vientisą armatūros tinklo darbą su betonu, apsaugo armatūrą nuo įšorės poveikio, korozijos, karbonizacijos procesų (ypač miestuose dėl išmetamųjų dujų poveikio), aukštų temperatūrų, agresyvios aplinkos ir pan. Tiesioginis armatūros kontaktas su išore trumpina gelžbetonio konstrukcijos amžių, todėl paskutiniaisiais metais apsauginis betono sluoksnis nuolat didinamas (siekia iki 100 mm), didinami ir reikalavimai jo dydžiui išlaikyti.
Armatūrai fiksuoti klojiniuose šiuo metu siūlomi plastikiniai ir betoniniai fiksatoriai, pirmenybę suteikiant plastikiniams. Jie žymiai pigesni ir patogesni, nes betoniniams keliamas reikalavimas, kad jie būtų tos pačios betono markės ir sudėties kaip ir konstrukcijos betonas, o tai dažniausiai sunku įgyvendinti. Fiksacija plyta, medžiu, skalda, tuo labiau armatūros strypeliu - neleistina, nes reikalaujamo tikslumo šiais būdais pasiekti nepavyksta, o armatūra anksčiau ar vėliau gauna tiesioginį kontaktą su išore.
Lietuvos standartas LTS 1512.1 1998 m. (Gelžbetoninės konstrukcijos. Neardomieji bandymai. Armatūros apsauginio betono sluoksnio storio, armatūros skersmens ir jos išdėstymo nustatymas magnetiniu metodu) leidžia šiuos apsauginio betono sluoksnio storio nukrypimus:hap. = (0,05. hap. + 0,50) mm

*Pagal Jūsų pageidavimą fiksatoriai gali būti su smailiomis ir bukomis kojelėmis.

Pavadinimas

Apsauginis sluoksnis (mm)

Armatūros diametras (mm)

Kiekis kv. metrui

KED (25/14)

25

<= 14

4-6

Prekės charakteristikos
  • Trumpas aprašymas Naudojami perdangai ant tvirto pagrindo.KED25/14
  • Prekės kodas 236416000009
  • Matmenys Priedai
  • Preliminarus prekės tiekimo terminas (d.d.) 3-7 d.d.
  • Kiekis pakuotėje 500vnt.
  • Fiksatoriai Fiksatoriai F1
Komentarai
Panašios prekės
Kaištis KAI1 18-20
34.17 € / 1 tūks.vnt.

Fiksatoriai F4 (15/5)ZV
16.21 € / 1 tūks.vnt.

Taip pat siūlome