Dažai VD-DR 1 lit. luboms - sienoms matiniai - 1,49 kg

Prekės kodas 236510000070
Matavimo vienetas:1 vnt
5.11 €
Atsiėmimas iš sandėlio
Skaičiuotina
Pristatymas į namus
2.90 €
Perkant prekes www.b-a.eu elektroninėje parduotuvėje, už įvykdytus užsakymus galite gauti lojalumo eurus, kuriuos galėsite panaudoti kaip nuolaidą savo sekančiams užsakymui. Skaitykite plačiau.
info@b-a.eu
+370 650 05807

MATINIAI VANDENS DISPERSINIAI DAŽAI VIDAUS DARBAMS

PRITAIKYMAS

Dažai skirti tinko, plytų mūro, betono, gipso kartono, tapetuotų, anksčiau dažytų ir kitokių mineralinių paviršių dažymui.

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA

Prieš naudojimą dažus gerai išmaišykite. Dažoma teptuku, voleliu, purškimo būdu. : Dažomas paviršius turi būti sausas, tvirtas, švarus ir be riebalų dėmių. Senus , besilupančius, kreidinius ar klijinius dažus nuvalykite. Blizgantys paviršiai turi būti nušlifuoti iki matinių. Porėtus ir silpnus paviršius nugruntuokite tam skirtais skvarbiaisiais gruntais ( pavyzdžiui Statybiniu giluminiu gruntu ARIVA, arba gruntais, kuriais nugruntavus paviršius nepasidengia matoma blizgia plėvele). Priklausomai nuo paviršiaus ir spalvos dažoma vieną-du kartus. Dažus galima skiesti vandeniu. Dažant pirmą kartą iki 10% tūrio, antrą kartą iki 5 % tūrio. Dažymo metu dažomo paviršiaus temperatūra neturi būti žemesnė kaip +5 ºC. Antrą kartą dažyti tik dažams pilnai išdžiūvus bet ne anksčiau kaip po 1,5-2 valandų.

SAUGOJIMAS

Laikyti sandariai uždengtoje taroje, nuo +5 iki +30ºC temperatūroje.

SAUGOS REIKALAVIMAI

Saugoti nuo vaikų. Vengti patekimo į akis, patekus plauti dideliu kiekiu vandens, sudirginimui nepraėjus, kreiptis į gydytoją. Patekus ant odos, nuplauti vandeniu su muilu. Naudoti gerai vėdinamose patalpose. Purškiant naudoti kvėpavimo takų apsaugos priemones.

TECHNINIAI DUOMENYS

Skiediklis vanduo

Sąnaudos 6-7 m/l dažant du kartus

Džiūvimo trukmė 20ºC3ºC ne daugiau 1val.

ĮST 4835063-02:2001

Išfasuoti :1(3,5,10) litrų kibiruose

Naudoti geriausia 1 metai nuo pagaminimo datos. 

Prekės charakteristikos
  • Trumpas aprašymas Atsparūs drėgnam valymui, skirti dažyti tinkkuotus, betoninius, gipsinius glaistytus paviršius Užšąla, - saugoti nuo šalčio
  • Prekės kodas 236510000070
  • Gamintojas Arivėja
  • Preliminarus prekės tiekimo terminas (d.d.) 2-5 d.
  • Kiekis 1 ltr.
Komentarai
Panašios prekės
Dažai VD-P 5ltr.kib.
23.89 € / 1 vnt

Taip pat siūlome