EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM for RB260x,RB2011x,CCRx

(Prekės kodas: 250257100407)

Pateiktos prekių nuotraukos gali skirtis nuo užsakytos prekės. Nuotraukoje gali būti priedų, lipdukų ar kitų detalių, kurių nėra prekės komplektacijoje. Dėl Jūsų įrenginio nustatymų ekrane matoma prekės spalva gali skirtis nuo realios prekės spalvos.
Matavimo vienetas: 1 vnt

Kaina: 25.19 €

Mielas Lankytojau,

Turite klausimų apie prekę?
Gal radote klaidą?
O galbūt žinote kur ši prekė parduodama pigiau ir norite derėtis dėl kainos?
Pateikite detalią informacija žemiau esančioje užklausimo formoje ir spauskite mygtuką "Siųsti". Į Užklausimus stengiamės atsakyti darbo metu per 1 valandą! Dėkojame, kad klausiate.
* Siųsdami paklausimą Jūs neprieštaraujate gauti b-a.eu naujienlaiškį.
Prašome įvesti savo el. pašto adresą, kuriuo būsite informuotas, kai prekė bus atpigusi.
* Siųsdami paklausimą Jūs neprieštaraujate gauti b-a.eu naujienlaiškį.
Mielas Lankytojau,

Norite gauti nuolaidos kodą? Užpildykite formą ir jei tik bus galimybė artimiausiu metu (darbo valandomis) suteiksime Jums nuodaidos kodą.

* Siųsdami paklausimą Jūs neprieštaraujate gauti b-a.eu naujienlaiškį.
Prašome įvesti savo el. pašto adresą, kuriuo būsite informuotas, kai prekė vėl atsiras prekyboje.
* Siųsdami paklausimą Jūs neprieštaraujate gauti b-a.eu naujienlaiškį.
 

Detalus aprašymas:

Gamintojo simbolisMT S-31DLC20D
Produkto pavadinimasMikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM for RB260x,RB2011x,CCRx
GamintojasMikroTik
Produkto klasėSWITCH aksesuarai
RūšisMiniGBIC (SFP) 1000Base-LX (LC)
Papildoma informacija
  • S-31DLC20D is a 1.25G SFP transceiver with a 1310nm Dual LC connector, for up to
  • 20 kilometer Single Mode fiber connections, with DDM.
Naudojamas įrenginiuoseUnits are tested and compatible with RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN and CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.
Daugiau informacijosBrochure
Gamintojas MikroTik Prekės kodas 250257100407

Pristatymo būdai ir kainos

Į mūsų sandelįPrekės atsiėmimas iš sandėlio Skaičiuotina
imgPrekės pristatymas į namus 4.50 €
imgPrekės pristatymas į pašto skyrių 2.70 €
imgPrekės pristatymas į "LP Express 24" paštomatą Skaičiuotina

Prekės charakteristikos:

Prekės tiekimo terminas (d) 2-10 d.

Prekės vadybininkas:

Giedrė Janauskaitė
Telefonas: +370 650 05815 El. paštas: info@b-a.eu
KOMENTARAI
Panašios prekės:

MikroTik CRS125-24G-1S-2Hn L5 24xGig LAN, 1xSFP, 2.4GHz 802.11b/g/n, 1x microUSB

Kaina: 217.80 €218.16 €
Žiūrėk ČIA

Mikrotik RB2011iL-IN L4 64MB RAM, 5xLAN, 5xGig LAN, Desktop, 1xPoE Out

Kaina: 96.18 €96.34 €
Žiūrėk ČIA

MikroTik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module for Mikrotik

Kaina: 35.17 €35.24 €
Žiūrėk ČIA