EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260x,RB2011x,CCRx

(Prekės kodas: 250257100409)

Pateiktos prekių nuotraukos gali skirtis nuo užsakytos prekės. Nuotraukoje gali būti priedų, lipdukų ar kitų detalių, kurių nėra prekės komplektacijoje. Dėl Jūsų įrenginio nustatymų ekrane matoma prekės spalva gali skirtis nuo realios prekės spalvos.
Matavimo vienetas: 1 vnt

Kaina: 19.43 €

Mielas Lankytojau,

Turite klausimų apie prekę?
Gal radote klaidą?
O galbūt žinote kur ši prekė parduodama pigiau ir norite derėtis dėl kainos?
Pateikite detalią informacija žemiau esančioje užklausimo formoje ir spauskite mygtuką "Siųsti". Į Užklausimus stengiamės atsakyti darbo metu per 1 valandą! Dėkojame, kad klausiate.
* Siųsdami paklausimą Jūs neprieštaraujate gauti b-a.eu naujienlaiškį.
Prašome įvesti savo el. pašto adresą, kuriuo būsite informuotas, kai prekė bus atpigusi.
* Siųsdami paklausimą Jūs neprieštaraujate gauti b-a.eu naujienlaiškį.
Mielas Lankytojau,

Norite gauti nuolaidos kodą? Užpildykite formą ir jei tik bus galimybė artimiausiu metu (darbo valandomis) suteiksime Jums nuodaidos kodą.

* Siųsdami paklausimą Jūs neprieštaraujate gauti b-a.eu naujienlaiškį.
Prašome įvesti savo el. pašto adresą, kuriuo būsite informuotas, kai prekė vėl atsiras prekyboje.
* Siųsdami paklausimą Jūs neprieštaraujate gauti b-a.eu naujienlaiškį.
 

Detalus aprašymas:

Gamintojo simbolisMT S-85DLC05D
Produkto pavadinimasMikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260x,RB2011x,CCRx
GamintojasMikroTik
Produkto klasėSWITCH aksesuarai
RūšisMiniGBIC (SFP) 1000Base-SX (LC)
Papildoma informacija
  • S-85DLC05D is a 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for up to
  • 550 meter Multi Mode fiber connection, with DDM.
Naudojamas įrenginiuoseUnits are tested and compatible with RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN and CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.
Daugiau informacijosBrochure
Gamintojas MikroTik Prekės kodas 250257100409

Pristatymo būdai ir kainos

Į mūsų sandelįPrekės atsiėmimas iš sandėlio 2.90 €
imgPrekės pristatymas į namus 2.90 €
imgPrekės pristatymas į pašto skyrių 2.70 €
imgPrekės pristatymas į "LP Express 24" paštomatą 1.80 €

Prekės charakteristikos:

Prekės tiekimo terminas (d) 2-5 d.

Prekės vadybininkas:

Mantas Meliešius
Telefonas: +370 650 05879 El. paštas: info@b-a.eu
KOMENTARAI
Šiuo metu prekės mikrotik s-85dlc05d 1.25g sfp sx-lc (mm) 850nm 550m ddm for rb260x,rb2011x,ccrx kaina yra 19.43 € (devyniolika € keturiasdešimt trys ct).
Panašios prekės:

MikroTik S+DA0001 10-Gigabit Ethernet SFP+ 1m direct attach cable

Kaina: 31.76 €
Žiūrėk ČIA

MikroTik CRS212-1G-10S-1S+IN L5 10xSFP 1G, 1xSFP+ LCD, Desktop case with 19Ears

Kaina: 195.46 €
Žiūrėk ČIA

Mikrotik CA433U Indoor case for RB433 series

Kaina: 29.32 €
Žiūrėk ČIA