EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

D-Link MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC) modulis, max. 550m

(Prekės kodas: 250255081552)

Pateiktos prekių nuotraukos gali skirtis nuo užsakytos prekės. Nuotraukoje gali būti priedų, lipdukų ar kitų detalių, kurių nėra prekės komplektacijoje. Dėl Jūsų įrenginio nustatymų ekrane matoma prekės spalva gali skirtis nuo realios prekės spalvos.
Matavimo vienetas: 1 vnt

Kaina: 51.34 €

Mielas Lankytojau,

Turite klausimų apie prekę?
Gal radote klaidą?
O galbūt žinote kur ši prekė parduodama pigiau ir norite derėtis dėl kainos?
Pateikite detalią informacija žemiau esančioje užklausimo formoje ir spauskite mygtuką "Siųsti". Į Užklausimus stengiamės atsakyti darbo metu per 1 valandą! Dėkojame, kad klausiate.
* Siųsdami paklausimą Jūs neprieštaraujate gauti b-a.eu naujienlaiškį.
Prašome įvesti savo el. pašto adresą, kuriuo būsite informuotas, kai prekė bus atpigusi.
* Siųsdami paklausimą Jūs neprieštaraujate gauti b-a.eu naujienlaiškį.
Mielas Lankytojau,

Norite gauti nuolaidos kodą? Užpildykite formą ir jei tik bus galimybė artimiausiu metu (darbo valandomis) suteiksime Jums nuodaidos kodą.

* Siųsdami paklausimą Jūs neprieštaraujate gauti b-a.eu naujienlaiškį.
Prašome įvesti savo el. pašto adresą, kuriuo būsite informuotas, kai prekė vėl atsiras prekyboje.
* Siųsdami paklausimą Jūs neprieštaraujate gauti b-a.eu naujienlaiškį.
 

Detalus aprašymas:

Gamintojo simbolisDEM-311GT
Produkto pavadinimasD-Link MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC) modulis, max. 550m
GamintojasD-Link
Produkto klasėSWITCH aksesuarai
RūšisMiniGBIC (SFP) 1000Base-SX (LC)
Papildoma informacija
  • Maksimalus diapazonas su daugiamodžiu šviesolaidiniu kabeliu 62.5 - 220m
  • Maksimalus diapazonas su daugiamodžiu šviesolaidiniu kabeliu 50 - 550m
  • modulio maitinimo įtampa 3.3V
Naudojamas įrenginiuosevisi jungikliai ir perjungimų moduliai su portu MiniGBIC/SFP
Daugiau informacijoswww.dlink.com [LINK]
Gamintojas D-LINK Prekės kodas 250255081552

Pristatymo būdai ir kainos

Į mūsų sandelįPrekės atsiėmimas iš sandėlio 2.90 €
imgPrekės pristatymas į namus 3.50 €
imgPrekės pristatymas į pašto skyrių 2.70 €
imgPrekės pristatymas į "LP Express 24" paštomatą 1.80 €

Prekės charakteristikos:

Prekės tiekimo terminas (d) 2-4d.

Prekės vadybininkas:

Mantas Meliešius
Telefonas: +370 650 05879 El. paštas: info@b-a.eu
KOMENTARAI
Šiuo metu prekės d-link minigbic/sfp 1000basesx (lc) modulis, max. 550m kaina yra 51.34 € (penkiasdešimt vienas € trisdešimt keturi ct).
Panašios prekės:
D-Link konverteris FastEthernet 10/100BaseTX (RJ45)-100BaseFX MM (SC-Duplex)-2km

D-Link konverteris FastEthernet 10/100BaseTX (RJ45)-100BaseFX MM (SC-Duplex)-2km

Kaina: 83.04 €85.08 €
Žiūrėk ČIA
D-Link konverteris GigabitEthernet 1000BaseT(RJ45)-1000BaseSX MM(SC-Duplex)-550m

D-Link konverteris GigabitEthernet 1000BaseT(RJ45)-1000BaseSX MM(SC-Duplex)-550m

Kaina: 158.39 €161.87 €
Žiūrėk ČIA
D-Link konverteris FastEthernet 10/100BaseTX (RJ45)-100BaseFL SM(SC-Duplex)-15km

D-Link konverteris FastEthernet 10/100BaseTX (RJ45)-100BaseFL SM(SC-Duplex)-15km

Kaina: 142.56 €145.61 €
Žiūrėk ČIA