Šiltnamis HOUSE KLASIKA 3 su 6 mm polikarbonatine danga - 2350x3170 mm (7,45 m2)

Prekės kodas 238700000211
Matavimo vienetas:1 vnt.
598.35 €

199.45 €/mėn. x 3

be pabrangimo

Atsiėmimas iš sandėlio
Nemokamai
Pristatymas į namus
15.00 €
Perkant prekes www.b-a.eu elektroninėje parduotuvėje, už įvykdytus užsakymus galite gauti lojalumo eurus, kuriuos galėsite panaudoti kaip nuolaidą savo sekančiams užsakymui. Skaitykite plačiau.
info@b-a.eu
+370 650 05807

Lietuviškas šiltnamis KLASIKA HOUSE su 6 mm polikarbonato danga (šlaitinis)

Namuko formos dvišlaitis šiltnamis, komplektuojamas su 6 mm polikarbonatine danga. Šiltnamio matmenys: ilgis - 3,17 m; plotis - 2,35 m; aukštis - 2,35 m. Tai yra bazinis dydis, kurį galima padidinti papildomai įsigijus šiltnamio prailginimus (prailginimai parduodami kas 2 metrus). Šiltnamis Klasika HOUSE pagamintas Lietuvoje.

KLASIKA HOUSE šiltnamis išsiskiria tvirtu karkasu, yra pagamintas iš cinkuotų (275 gr/m2) 1 mm storio ir 78 mm pločio plieninių juostų. Dėka tvirtumo ir kokybiškos dangos, šis šiltnamis puikiai tinka Lietuvos klimato sąlygoms. Be to, komplekte yra pamatinis pagrindas, todėl nereikia betonuoti pamato, o skersiniai visu perimetru yra įkasami į žemę apie 40 cm.

Šiame šiltnamyje puikiai tiks auginti įvairiausio tipo daržoves (pomidorai, agurkai ir kitos), o konstrukcija leidžia optimaliai išnaudoti visą jo plotą. Šiltnamio Klasika HOUSE konstrukcijos tvirtumas leis pririšti augalus bei kabinti vazonus ar tvirtinti lentynėles tiesiai prie šiltnamio karkaso. Dar daugiau, žiemą šiltnamio nereikia išmontuoti ar nuimti dangos, pakanka tik uždaryti langus ir duris. Tai itin supaprastina priežiūros kaštus.KOKYBIŠKA ŠILTNAMIO DANGA

Šiltnamio dangai naudojamas kokybiškas, europietiškas 6 mm storio kanalinis polikarbonatas, kuris pasižymi atsparumu kenksmingiems UV spinduliams, krušai, smūgiams, dūžiams. Pasirinkę šiltnamį su polikarbonato danga, būsite ramūs dėl jo ilgaamžiškumo. Dangai suteikiama net 10 metų gamintojo garantija.

ŠILTNAMIO KOMPLEKTACIJA

Šiltnamio komplektą sudaro: tvirta cinkuoto metalo konstrukcija, durys su orlaide (šiltnamio priekyje), orlaidė vėdinimui (šiltnamio gale), sandarinimo tarpinė, pamatinis pagrindas, tvirtinimai į žemę (šiam šiltnamiui nereikia pamato betonavimo), sandarinimo gumos, aliuminio kraigas.

ŠILTNAMIO PRIVALUMAI

 • Tvirtas šiltnamis
 • Karkasas pagamintas iš cinkuoto profilio
 • Yra pamatinis pagrindas, šiltnamiui nereikia betonuoti pamato
 • 6 mm storio polikarbonatinė danga
 • Sandarinimo gumos yra komplekte
 • Specialios formos aliuminis kraigas, kuris suteikia papildomą tvirtinimą ir estetinį vaizdą
 • Lietuviškas šiltnamis pritaikymas mūsų klimato sąlygoms
 • Galimybė prailginti šiltnamį kas 2 metrus

Taip pat turime ir dviejų metrų ilgio šio modelio šiltnamį su polikarbonatine danga. Jį rasite čia - Šlaitinis šiltnamis Klasika House (2x2)ŠILTNAMIUI KLASIKA HOUSE TINKANTYS PRIEDAI

Papildomai galite įsigyti įvairius priedus, kurie palengvins kasdienius sodininkystės darbus. Pavyzdžiui, takelio atskyrimas neleis byrėti žemėms iš kraštų, automatinė laistymo sistema už jus atliks ne tokį malonų laistymo darbą. Visus priedus rasite žemiau pateiktoje lentelėje.

   Pavadinimas Nuoroda
   Automatinė laistymo sistema AquaDusia StartŽiūrėti prekę
   Laistymo žarnos, sodo purkštuvai
Žiūrėti prekes
   310 litrų vandens talpa su dangčiu ir kraneliu
Žiūrėti prekę
   210 litrų vandens talpa su dangčiu ir kraneliu
Žiūrėti prekę
   200 litrų vandens talpa su dangčiu
Žiūrėti prekę
   Šiltnamio HOUSE KLASIKA prailginimas
Žiūrėti prekę
   Pritvirtinama lentyna šiltnamiui KLASIKAŽiūrėti prekę
   Vejos korys takelio pagrindui
Žiūrėti prekę
   Augalų parišimo komplektaiŽiūrėti prekęTvirti ir kokybiški šiltnamiai pigiau, perkant internetu


Mūsų parduotuvės kataloge rasite - Gaspadorius, Gaspadinė, Klasika ir kiti populiariausi šiltnamiai gera kaina, kurios renkasi mūsų klientai. Kruopščiai atrenkame asortimentą, kad galėtume pasiūlyti kokybiškus ir ilgaamžius gaminius. Rekomenduojame atkreipti dėmesį į arkinius šiltnamius BaBa - tai vienas iš perkamiausių modelių pastaruosius kelerius metus.

Jei nesate tikri, koks polikarbonatinis šiltnamis jums geriausiai tiktų - susisiekite su mumis. Išsamiai papasakosime apie turimus modelius, patarsime, ką pasirinkti. Atminkite, kad tik patikimų gamintojų šiltnamiai tarnaus ilgiau, be to jiems yra suteikiama garantija. Įsigijus internetu, šiltnamis bus pristatytas į bet kurį miestą visoje Lietuvoje.

Šiltnamis išsimokėtinai (lizingu). Esant poreikiui, šį ar kitą pasirinktą šiltnamį iš mūsų parduotuvės katalogo galite įsigyti ir išsimokėtinai.

Visą mūsų asortimentą rasite kategorijoje POLIKARBONATINIAI ŠILTNAMIAI
Prekės charakteristikos
 • Trumpas aprašymas Šlaitinis šiltnamis KLASIKA HOUSE - lietuviškas polikarbonatinis šiltnamis (2x3) su 6 mm storio danga. Kokybiškas, tvirtas šiltnamis gera kaina. Galimas pirkimas išsimokėtinai.
 • Prekės kodas 238700000211
 • Gamintojas Lietuva
 • Plotis 2,35 m
 • Ilgis 3,17 m
 • Aukštis 2,35 m
 • Forma šlaitinis šiltnamis (namukas)
 • Tipas polikarbonatinis šiltnamis
 • Preliminarus prekės tiekimo terminas (d.d.) 7-10 d.d.
 • Plotas 7,45 kv.m
 • Pavadinimas House klasika (lietuviškas)
 • Polikarbonato storis 6 mm
Komentarai
Panašios prekės
Taip pat siūlome