Dažai fasadiniai FORAKRIL C 4.5kg/ 3.6 ltr Emulsiniai dažai

Dažai FASADA geltoni10 l Emulsiniai dažai
46.87 € / 1 vnt.

Dažai LATEX-L lubų dažymui 1l Emulsiniai dažai

Dažai fasadiniai BAUMIT SilikatColor 14 L Emulsiniai dažai

Dažai fasadiniai BAUMIT SilikonColor 14 L Emulsiniai dažai

Dažai lubų INNETAK 5 lit Emulsiniai dažai

Dažai PRO sienoms LATEX PM' 10L balta Emulsiniai dažai

Dažai fasadiniai AKVATOP C 5kg/ 3.6ltr Emulsiniai dažai

Dažai fasadiniai BAUMIT GranoporColor 14 L Emulsiniai dažai

Dažai LATEX-L lubų dažymui 5l Emulsiniai dažai

Dažai AKVATOP bazė A pus.mat.fasad. 3.6L Emulsiniai dažai

Emulsiniai dažai 

Emulsiniai dažai yra paruošti vandeninio tirpiklio pagrindu, todėl yra mažiau kenksmingi aplinkai ir pasižymi greitu džiūvimu. Jie yra skirti luboms, sienoms, fasadui dažyti. Nuo vandens polimerinės dispersijos tipo priklauso dažų pavadinimas.

Taigi emulsiniai dažai tinka dažyti ne tik gyvenamųjų būtų, namų sienas ir lubas, bet ir dažyti visuomenines įstaigas. Šiais dažais galima dažyti tokius paviršius - tinkuotus, betoninius, gipso plytų mūro, gipso kartono plokščių ir kitus paviršius. O fasadiniais dažais gerai yra dažyti pastatų fasadus ir kt.

Jeigu norite pradėti dažyti emulsiniais dažais reikia, kad dažomas paviršius būtų sausas, nebūtų riebalinių dėmių, druskų, kitų teršalų, taip pat kad nebūti dulkių. Tada seną dažų dangą reikėtų nuplauti vandeniu su muilu, skalbimo milteliais ir po to švariu vandeniu. Jeigu prieš tai paviršius buvo dažytas kalkių ar kreidos dažais, reikia taip pat nuplaukti, kad neliktų dažų. Paviršiaus nelygumus užglaistykite smulkiagrūdžiu glaistu. Blizgančius paviršius reikia pašiaušti švitriniu popieriumi ir nuvalyti dulkes. Jeigu yra pelėsių, tai reikėtų nuvalyti specialiais skysčiais. Pradedant dažyti paviršius reikėtų nugruntuoti, nes gruntavimas sustiprina dažomą paviršių ir sumažina dažų sąnaudas. Kai gruntas gerai išdžiūva galima pradėti dažymo darbus. Prieš naudojimą dažus gerai išmaišykite.

Dažant emulsiniais dažais reikia laikytis sveikatos ir darbo sąlygų. Taigi purškiant dažus reikėtų naudoti respiratorių, kad dažų nepatekti į kvėpavimo takus, taip pat reikėtų saugoti akis ir odą. Jeigu kartais užtiško ant odos dažai reikėtų nuplauti švariu vandeniu su muilu ir nuvalyti skudurėliu. Išdžiuvusi dažų plėvelė nepavojinga žmogaus organizmui. Taip pat reikėtų žinoti, kad jie yra nenuodingi, nesprogsta ir nedegūs.

Emulsiniai dažai pardavinėjami skirtingose talpose, įvairiausių spalvų, skirtingų gamintojų (ARIVĖJA, ATLAS, DUFA, PRO, IGIS, RALSTON, RILAK, SNIEŽKA, TOPCOLOR), įvairiausių kainų ir kt. Dažai gali būti visiškai blizgūs, blizgūs, pusiau blizgūs, pusiau matiniai, matiniai, visiškai matiniai.

Naudojant emulsiniai dažai purškiami arba tepami voleliu, teptuku.

Vandens emulsiniai dažai pralaidūs vandens garams, nors ir mažiau nei silikatiniai, todėl nepriekaištingai tinka dažyti plytinius, betoninius, gipso kartono, tinkuotus paviršius.

Vieni moderniausių vandens emulsinių dažų yra akriliniai. Tai akrilinės dervos pagrindu pagaminti dažai. Jie gerai praleidžia vandens garus, elastingi, o plėvelė - tvirta. Šių dažų kainos yra brangesnės nei kitų dažų.

Taigi ruošiantis atsinaujinti rinkitės Jums patinkančią emulsinių dažų spalvą, patikimą gamintoją ir džiaukitės gautu galutiniu rezultatu.