Pasiūlymai
Atpigo Termometras Alicn AET-R1B1 Infrared Thermometer Kūno termometrai

Atpigo Kraujospūdžio matuoklai Homedics BPW-3010 Wrist BPM Kraujospūdžio matuokliai

Pulsoksimetras Beper P303MED050 Kraujospūdžio matuokliai

Termometras Beper P303MED001 Kūno termometrai

Kraujos spaudimo matuoklis Beper 40.120 Kraujospūdžio matuokliai

Kraujospūdžio matuoklis Beper 40.121 Kraujospūdžio matuokliai

Termometras Beper 40.102 Kūno termometrai
20.22 € / 1 vnt

Populiariausios prekės

Medicinos įranga 

Medicinos įranga apima elektrostimuliacijos aparatus, elektrostimuliacijos elektrodus, kraujospūdžio matuoklius, inhaliatorius, stetofonendoskopus, kūno termometrus ir kita.

Elektrostimuliacijos procedūra - tai motorinės nervinės skaidulos stimuliavimas specialiais lipniais elektrodais tam tikros trukmės, dažnio ir intensyvumo impulsu bei tam tikro raumens susitraukimo sukėlimas. Stimuliuojant nervo ir raumens jungtį, skatinamas pažeisto nervo gijimas, aktyvinami medžiagų apykaitos procesai raumenyse, suintensyvinama kraujotaka, pagerinama audinių mityba.
Naudojant elektrostimuliaciją, gerėja fizinis aktyvumas, kraujotaka, labai intensyviai deginami riebalai, iš kūno pašalinamos nereikalingos medžiagos ir skysčiai, gerinamas raumenų tonusas (tuo pat metu lieknėjama). Elektrostimuliacija medicinoje padeda gydyti nugaros skausmus, raumenų atrofiją, reabilituotis po traumų. Keliolikos minučių seanso rezultatai prilygsta kelių dienų treniruotėms. Rezultatai išlieka ilgam, o pats procesas - visai nekenksmingas žmogaus organizmui. Raumenyse nesikaupia pieno rūgštis, neapkraunama širdis.

TENS (transkutaninė elektrinė nervų stimuliacija) veikia labai paprastai. Tereikia pritvirtinti elektrodų pagalvėles ant norimos vietos ir įjungti prietaisą. Pajusite malonų, širdies plakimą primenantį pulsavimą. Jis natūraliai padidina organizme skausmą malšinančių cheminių medžiagų, dar vadinamų endorfinais, lygį ir blokuoja skausmo signalą i smegenis. TENS padeda išvengti vaistų vartojimo ir yra visiškai saugus naudoti, jokio šalutinio poveikio.

Taigi, kokie skausmai gali būti gydomi TENS aparatais:
Reumatoidinis artritas
Osteoartritas
Ankilozinis Spondiloartritas
Kaklo skausmai, sužalojimai, kaklo spondiliozė
Nugaros patempimai, stuburo disko išvarža, spondilitas
Osteoporozė
Sėdmens nervo skausmai
Fibrozitas
Sausgysliu patempimas
Bursitas
Karpalinio tunelio sindromas
Migrena, galvos skausmai
Periferinis nervo pažeidimas, neuropatinis skausmas
Fantominis skausmas
Poherpetinė neuralgija
Pooperacinis skausmas
Vėžio skausmai
Gimdymo, menstruacijų skausmas
Pykinimui gydyti


Malšinkite skausmą patikrintais bei organizmui nekenksmingais būdais. Elektrosstimuliacijos aparatai internetu gera kaina.

Aukštas kraujospūdis įspėja apie pavojingas ligas. Na, o norint pastoviai kontroliuoti savo kraujospūdį yra reikalingas kraujospūdžio matuoklis. Juos galite rinktis iš skirtingų kainų, gamintojų, rūšių, formų, medžiagų iš kurių yra pagaminti, spalvų ir kita.

Kraujospūdžio matuokliai gali būti paprasti, pusiau automatiniai, automatiniai ir kita.

Nuo senų laikų yra naudojamas mechaninis kraujospūdžio matuoklis. Jis susideda iš manžetės, kuri yra dedama ant žasto, manometro, kur nurodyti skaičiai, ir stetoskopo, per kurį girdime tonus. Matuoti tokiu kraujospūdžiu nėra labai sudėtinga, tačiau reikia tam tikrų įgūdžių. Pramokę naudotis tokiu kraujospūdžio matuokliu galėsite kraujospūdį išmatuoti gana tiksliai. Taip pat šie matuokliai kainuoja nebrangiai.

Pusiau automatiniu matuokliu naudotis daug paprasčiau. Čia jau nebėra stetoskopo - tonus registruoja pats aparatas. Reikia tik paspausti mygtuką, pripumpuoti manžetę, sulaukus signalo, pamažu išleisti orą, ir aparatas pats parodys, koks jūsų kraujospūdis ir pulsas. Dažnai toks aparatas išsaugo ir paskutinio matavimo rezultatus.

Automatiniu kraujospūdžio matuokliu naudotis yra paprasčiausia ir greičiausia, tiesiog tereikia užsidėti manžetę, nuspausti mygtuką, ir aparatas viską padaro pats. Taip pat laibai patogu ir lengva pamatyti rezultatą, nes ekranas tokių matuoklių būna didelis. Šie matuokliai turi papildomų funkcijų tokių kaip: rodo laiką ir datą, galima įrašyti savo vardą, turi priminimo funkciją, taip pat esant poreikiui, galima prijungti prie spausdintuvo ir duomenis tiesiog atsispausdinti. Tačiau nors ir labai patogu tokiais matuokliais naudotis, tačiau jie yra patys brangiausi.


Yra ir riešo tipo kraujospūdžio matuoklių. Tokį patogu pasiimti į keliones, kadangi užima nedaug vietos, patogus naudoti ir turi beveik tuos pačius privalumus, kaip ir automatinis matuoklis. Tačiau, matuojant tokio tipo matuokliu, reikia jį laikyti širdies lygyje, kitaip matavimas nebus itin tikslus.

Taigi nesvarbu kokį pasirinksite matuoklį, tačiau reikia žinoti, jei kraujospūdis yra aukštesnis nei 140/90 mmHg, tai reikėtų susirūpinti savo sveikata ir kuo greičiau kreiptis į gydytoją specialistą. Taip pat jeigu norite išgauti labai tiksliai matuoklio rezultatą reikia laikytis matavimo taisyklių.

Inhaliatoriai yra naudojami ūminėms kvėpavimo takų ligoms, kurios pasireiškia kosuliu, burnos džiovimu, gerklės perštėjimu ar skausmu, gydyti. Naudojant inhaliatorius galima pasveikti greičiau, taip pat trumpiau vargina minėti simptomai. Jeigu turite lėtinių kvėpavimo takų uždegimų (pavyzdžiui lėtinis bronchitas, laringitas, astma ar kita), tai inhaliatorius tiesiog yra būtinas.

Inhaliacijomis galima betarpiškai ir greitai paveikti uždegimo pažeistą gleivinę, taip greičiau sušvelnėja ligos simptomai ir greičiau pasveikstama. Inhaliuojamoji medžiaga beveik nesirezorbuoja į kraują ir nesukelia šalutinių poveikių, kaip būna geriant tabletes ar injekcijų metu.

Inhaliatorius galite rinktis iš skirtingų kainų, gamintojų, išmatavimų, rūšių, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita. Galite rinktis ir kišeninio dydžio inhaliatorius, kurie telpa bet kokioje rankinėje ar krepšyje, yra ypač patogūs. Taip pat šie inhaliatoriai dirba labai tyliai, todėl galima naudoti tuomet, kai yra reikalinga ramybė. Inhaliatorių galite naudoti tiek horizontalioje, tiek ir vertikalioje padėtyje.

Inhaliatorių tipai gali būti: gariniai, ultragarsiniai, kompresoriniai ir kita.

Garinių inhaliatorių veikimo principas yra vaistinės medžiagos tirpalo išgarinimas. Todėl galima naudoti tik lakius tirpalus, dažniausiai eterinius aliejus. Tai smarkiai sumažina galimybę panaudoti įvairesnius komponentus inhaliacijai, bet pagrindinis garinių inhaliatorių trūkumas yra maža inhaliuojamos medžiagos koncentracija, o tai lemia mažesnį veiksmingumą.

Naudojant ultragarsinį inhaliatorių tirpalą išpurškia ultragarso virpesiai. Šie inhaliatoriai yra kompaktiški, dirba be triukšmo ir yra patikimi.


Kompresoriniai inhaliatoriai suformuoja aerozolinį debesį naudojant kompresorių. Vaistų dalelės tolygiai pasiskirsto tiek viršutiniuose, tiek apatiniuose kvėpavimo takuose. Papildomai drėkinamos kvėpavimo takų sienelės. Naudojantis kompresoriniais inhaliatoriais mažiau vaistų nusėda ant burnoje, kartu susilpnėja šalutinių poveikių galimybės, pagerėja vaistų pasisavinimas. Kompresoriniai inhaliatoriai labai tinka lėtinėmis ligomis sergantiems ligoniams, vaikams ir kita.

Kūno termometrai gali būti su gyvsidabriu, be gyvsidabrio, skaitmeninis termometras kietu galu, skaitmeninis termometras lanksčiu galu, termometras-čiuptukas vaikams, infraraudinųjų spindulių ausies termometras ir kita.

Termometras su gyvsidabriu pasižymi gana tiksliu matavimu, nes temperatūrą matuoja ilgai nuo 5 iki 10 min. Tačiau reikėtų žinoti, kad sudaužius šį termometrą, jis gali kelti pavojų, ypač vaikams, dėl stiklo dūžio ir gyvsidabrio patekimo į aplinką.

Gyvsidabrio termometrai yra pigesni, patikimesni už elektroninius termometrus. Tačiau juos reikia visada labai saugoti, kad nenukristų ir nesudužtų, nes po grindis pasklidę gyvsidabrio burbuliukai į orą išskiria nuodingus garus.

Ypatingai gyvsidabrio termometrą reikėtų laikyti saugioje vietoje, jeigu aplink yra vaikų, nes žaisdami gali sudažyti.

Na, o jeigu jau taip atsitiko, kad sudužo termometras, tai reikėtų pirmiausiai skambinti ugniagesiams gelbėtojams arba stengtis patiems laikantis saugumo reikalavimų surinkti gyvsidabrį.

Taigi gyvsidabris yra laikomas nuodingiausiu sunkiuoju metalu. Kaupdamasis organizme gyvsidabris veikia nervų sistemą ir sukelia smegenų sutrikimus. Gyvsidabrio garų žmogus nejaučia, nes jie neturi nei spalvos, nei kvapo. Pirmieji ūmaus apsinuodijimo gyvsidabrio požymiai – silpnumas, galvos skausmas, pykinimas, vėmimas, seilėtekis, metalo skonis burnoje, kartais būna pilvo skausmai ir kraujingas viduriavimas. Kai gyvsidabrio garų įkvepiama daug, galima netgi plaučių edema.

Trumpas kontaktas su gyvsidabriu paprastai pavojaus sveikatai nesukelia.

Termometras be gyvsidabrio išoriškai panašus į termometrą su gyvsidabriu, tačiau vietoje gyvsidabrio naudojamas pakaitalas-aplinkai nekenksminga medžiaga. Šiuo termometru temperatūrą galėsite pamatuoti per 4-5 minutes.

Skaitmeninis termometras kietu galu atmintyje saugo paskutinio matavimo duomenis. Matuojant temperatūrą svarbu, kad termometras būtų geroje padėtyje prie kūno. Kai temperatūrą pamatuojama, pasigirsta garso signalas. Matavimo laikas yra 10-60 sekundžių. Skaitmeninis termometras lanksčiu galu tinka labiau naudoti kūdikiams ir vaikams.

Infraraudonųjų spindulių ausies termometras temperatūrą matuoja tiksliausiai ir greičiausiai per 1-3 sekundes. Taip pat atmintyje gali saugoti daugiau kaip dešimt paskutinių matavimų.

Taigi medicinos įrangą galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, b-a.lt elektroninėje internetinėje parduotuvėje, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, vyksta įvairios akcijos, šiltas ir dėmesingas aptarnavimas.