Bituminės čerpės TANGO SUPER, juoda

Prekės kodas 310820225852
Matavimo vienetas:1 kv.m
9.21 €
Atsiėmimas iš sandėlio
Skaičiuotina
Pristatymas į namus
Skaičiuotina
Perkant prekes www.b-a.eu elektroninėje parduotuvėje, už įvykdytus užsakymus galite gauti lojalumo eurus, kuriuos galėsite panaudoti kaip nuolaidą savo sekančiams užsakymui. Skaitykite plačiau.
info@b-a.eu
+370 650 05860

Kaina nurodyta be transporto išlaidų.
Minimalus užsakomas kiekis - 1 pakuotė.

 

Privalumai:

Vienas pagrindinių bituminių čerpių privalumų prieš kitos rūšies stogo dangas itin nesudėtingas montavimas. Stogo įrengimo darbams atlikti nereikia specialių instrumentų ir įgūdžių. Mažos apimties ir nedidelio svorio medžiagos (vienoje čerpių pakuotėje yra 3 kv.m. bituminių čerpių) telpa į lengvąjį automobilį, joms pakelti ant stogo nereikia specialių kėlimo mechanizmų.

Sudėtis:

Bituminės ir bituminės lanksčiosios čerpės gaminamos iš medžiagos, kurios pagrindą sudaro stiklūnas, įmirkytas ir iš abiejų pusių padengtas bitumo ir modifikuoto bitumo mase. Viršutinis čerpės paviršius padengtas bazalto skaldele, suteikiančia spalvą ir apsaugančia bitumą nuo ultravioletinių saulės spindulių bei mechaninių pažeidimų. Daugiau kaip 60 proc. apatinio čerpės paviršiaus padengta šalčiui atspariu lipniu bituminiu-polimeriniu sluoksniu, apsaugotu lengvai nuimama silikonizuota plėvele.

Bituminės ir bituminės lanksčiosios čerpės gaminamos įvairių spalvų ir geometrinių formų (stačiakampio, šešiakampio išpjaustymo ir kt.), gaminamos ir kraigo-karnizo čerpės.

kn_cerpeliu_charakteristikos.jpg

Panaudojimas:

Bituminės ir bituminės lanksčiusios čerpės tinka gyvenamųjų namų, pramoninių bei kitos paskirties statinių sudėtingos konfigūracijos ir formos stogams, kurių nuolydis yra nuo 12. Šių čerpių privalumas - nesudėtingas klojimo būdas ir 100 proc. hermetiškumas. Ne mažiau svarbios jų savybės - garso nelaidumas, atsparumas karščiui, ilgaamžiškumas.

Bituminės lanksčiosios čerpės pritaikytos dengti šlaitiniams gyvenamųjų, pramoninių bei kitos paskirties statinių stogams, kurių šlaito nuolydis yra nuo 12. Čerpės naudojamos tiek naujiems stogams įrengti, tiek ir seniems rekonstruoti.  


GAMINTOJO GARANTIJA - 30 metų.


 

Prekės charakteristikos
  • Trumpas aprašymas Lanksčios bituminės čerpelės naudojamos naujiems stogams įrengti ir seniems rekonstruoti, jos suteikia puikią ir ilgalaikę Jūsų stogo apsaugą.
  • Prekės kodas 310820225852
  • Gamintojas TechnoNICOL
  • Storis 3,1 mm
  • Plotis 333 mm
  • Ilgis 1000 mm
  • Kiekis pakuotėje 3 m2
  • Preliminarus prekės tiekimo terminas (d.d.) 2-7 d. d.
Komentarai
Panašios prekės
Bituminės čerpės SONATA KADRILIS, raudona

Bituminės lanksčiosios čerpės SONATA SAMBA, ruda

Bituminės čerpės TRIO SUPER, žalia
8.95 € 9.06 € / 1 kv.m

Taip pat siūlome