EUR /

  /

Piegāde: Latvia

Piegāde (shipping to)
Iepirkumu grozs: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Elektropreces

Izpārdošanas Visi
Kabelis, šildymo, CTAV-18, 8m, 160W, Comfort heat 82244200

Kabelis, šildymo, CTAV-18, 8m, 160W, Comfort heat 82244200

Cena: 46.38 €51.43 €
Noskatīties
Kilimėlis, šildymo, CTAE-160, 160W-1m2 (0,5x2m), Comfort heat 85541002

Kilimėlis, šildymo, CTAE-160, 160W-1m2 (0,5x2m), Comfort heat 85541002

Cena: 78.94 €84.43 €
Noskatīties
Kilimėlis, šildymo, CTAE-160, 480W-3m2 (0,5x6m), Comfort heat 85541010

Kilimėlis, šildymo, CTAE-160, 480W-3m2 (0,5x6m), Comfort heat 85541010

Cena: 122.74 €137.25 €
Noskatīties
Termostatas, elektroninis, grindų šildymui, pritaikytas Lietuvos klimato sąlygomis ir paros režimui, C510T,19115957

Termostatas, elektroninis, grindų šildymui, pritaikytas Lietuvos klimato sąlygomis ir paros režimui, C510T,19115957

Cena: 98.27 €109.88 €
Noskatīties
Termostatas, elektroninis, su grindų temperatūros davikliu, montuojamas į potinkinę dėžutę, Comfort heat 19115952

Termostatas, elektroninis, su grindų temperatūros davikliu, montuojamas į potinkinę dėžutę, Comfort heat 19115952

Cena: 59.50 €63.63 €
Noskatīties
Intellinet Fiber optic patch cable ST-LC duplex 1m 50/125 OM3 multimode

Intellinet Fiber optic patch cable ST-LC duplex 1m 50/125 OM3 multimode

Cena: 13.19 €18.16 €
Noskatīties
 
Jaunumi Visi jaunumi

Nerūdijančio plieno motoreduktorius MRS18b-2/WRSH3 0.75kW 1/24

Cena: 1066.64 €
Noskatīties

Nerūdijančio plieno motoreduktorius MRS18b-2/WRSH3 0.75kW 1/50

Cena: 1066.64 €
Noskatīties

Nerūdijančio plieno motoreduktorius MRS18b-2/WRSH3 0.75kW 1/61

Cena: 1066.64 €
Noskatīties

Nerūdijančio plieno motoreduktorius MRS18b-2/WRSH3 0.75kW 1/78

Cena: 1066.64 €
Noskatīties

Nerūdijančio plieno motoreduktorius MRS18c-4/WRSH3 0.75kW 1/24

Cena: 1064.97 €
Noskatīties

Nerūdijančio plieno motoreduktorius MRS18c-4/WRSH3 0.75kW 1/34

Cena: 1064.97 €
Noskatīties
 
Labākas preces Visas pirktākās

Kabelis CYKY 3x4

Cena: 1.57 €
Noskatīties

Kabelis CYKY 5x10

Cena: 5.54 €
Noskatīties
Kabelis YDYp 3x1.5

Kabelis YDYp 3x1.5

Cena: 0.59 €0.61 €
Noskatīties

Kabelis NYM-J 3x2.5

Cena: 0.87 €
Noskatīties

Kabelis YDYp 3x2,5

Cena: 0.88 €
Noskatīties

Kabelis CYKY 5x6

Cena: 3.47 €
Noskatīties