EUR /

  /

Piegāde: Latvia

Piegāde (shipping to)
Iepirkumu grozs: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Elektropreces

Izpārdošanas Visi
Relė šiluminė, 40-57A, (CEM50-CEM80), RE67.2D-57, ETI 04644417

Relė šiluminė, 40-57A, (CEM50-CEM80), RE67.2D-57, ETI 04644417

Cena: 53.42 €62.71 €
Noskatīties
Relė šiluminė, 7-10A, (CE07), RE17D-10, ETI 04641409

Relė šiluminė, 7-10A, (CE07), RE17D-10, ETI 04641409

Cena: 13.81 €20.52 €
Noskatīties
Skydelis modul. paviršinis, 36mod., IP54, metalinis, su spynele, ŠRN, EKF 1703034

Skydelis modul. paviršinis, 36mod., IP54, metalinis, su spynele, ŠRN, EKF 1703034

Cena: 74.64 €84.37 €
Noskatīties
Skydelis modul. paviršinis, 54mod. (3x18), IP65, plastikinis, tams. dur., be spynelės, Plexo, Legrand 601987

Skydelis modul. paviršinis, 54mod. (3x18), IP65, plastikinis, tams. dur., be spynelės, Plexo, Legrand 601987

Cena: 122.37 €133.50 €
Noskatīties
Relė nuotėkio su išjungikliu, 2P, 25A, 30mA+C, 6kA, Legrand 007888

Relė nuotėkio su išjungikliu, 2P, 25A, 30mA+C, 6kA, Legrand 007888

Cena: 47.99 €148.03 €
Noskatīties
Relė nuotėkio su išjungikliu, 4P, 16A, 30mA+C, KZS-4M, ETI 02174024

Relė nuotėkio su išjungikliu, 4P, 16A, 30mA+C, KZS-4M, ETI 02174024

Cena: 96.96 €105.78 €
Noskatīties
 
Jaunumi Visi jaunumi

Elektrinio šildymo kabelis DEVI DTCE-30 14m 400W

Cena: 76.81 €
Noskatīties

Linkbasic solid cable FTP cat.6 305m 100% copper

Cena: 114.41 €
Noskatīties
Intellinet Fiber optic patch cable ST-LC duplex 1m 50/125 OM3 multimode

Intellinet Fiber optic patch cable ST-LC duplex 1m 50/125 OM3 multimode

Cena: 13.19 €18.16 €
Noskatīties

LED lemputė Whitenergy | E27 | 10 SMD2835 | 10W | 230V | šilta balta | A60

Cena: 2.01 €
Noskatīties

WE LED juosta 5m | 60vnt/m | 5050 | 14,4W/m | RGB | be jungties

Cena: 15.77 €
Noskatīties

WE LED juosta atspari vandeniui 5m | 60vnt/m| 5050| 14.4W/m|3000K | šilta balta

Cena: 18.88 €
Noskatīties
 
Labākas preces Visas pirktākās

Kabelis CYKY 3x4

Cena: 1.57 €
Noskatīties

Kabelis CYKY 5x10

Cena: 5.54 €
Noskatīties
Kabelis YDYp 3x1.5

Kabelis YDYp 3x1.5

Cena: 0.59 €0.61 €
Noskatīties

Kabelis NYM-J 3x2.5

Cena: 0.87 €
Noskatīties

Kabelis YDYp 3x2,5

Cena: 0.88 €
Noskatīties

Kabelis CYKY 5x6

Cena: 3.47 €
Noskatīties