EUR /

  /

Delivery: Lietuva

Delivery (shipping to)
Products basket: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Electrical goods

Sale-off All
Prožektorius E40, 250W, MHE, IP65, paviršinis, juodas, asimetrinis, GTV OH-OM250A-10

Prožektorius E40, 250W, MHE, IP65, paviršinis, juodas, asimetrinis, GTV OH-OM250A-10

Price: 53.27 €60.21 €
Watch
Prožektorius E40, 250W, MHE, IP65, paviršinis, juodas, simetrinis, GTV OH-OM250S-10

Prožektorius E40, 250W, MHE, IP65, paviršinis, juodas, simetrinis, GTV OH-OM250S-10

Price: 53.27 €62.53 €
Watch
Prožektorius E40, 400W, MHE, IP65, paviršinis, juodas, simetrinis, GTV OH-OMC400-10

Prožektorius E40, 400W, MHE, IP65, paviršinis, juodas, simetrinis, GTV OH-OMC400-10

Price: 60.39 €61.94 €
Watch
Prožektorius Rx7s, 150W, MHE, IP65, paviršinis, baltas, simetrinis, GTV OH-OM150S-00

Prožektorius Rx7s, 150W, MHE, IP65, paviršinis, baltas, simetrinis, GTV OH-OM150S-00

Price: 32.26 €47.64 €
Watch
Prožektorius Rx7s, 70W, MHE, IP65, paviršinis, juodas, asimetrinis, GTV OH-OMC70A-10

Prožektorius Rx7s, 70W, MHE, IP65, paviršinis, juodas, asimetrinis, GTV OH-OMC70A-10

Price: 41.38 €47.75 €
Watch
Prožektorius LED, 50W, IP65, paviršinis, pilkas, 4400K, su 120° judesio jutikliu, PMX PLDF50S

Prožektorius LED, 50W, IP65, paviršinis, pilkas, 4400K, su 120° judesio jutikliu, PMX PLDF50S

Price: 54.41 €66.24 €
Watch
 
News Watch news

Elektrinio šildymo kabelis DEVI DTCE-30 14m 400W

Price: 76.81 €
Watch

Linkbasic solid cable FTP cat.6 305m 100% copper

Price: 114.41 €
Watch
Intellinet Fiber optic patch cable ST-LC duplex 1m 50/125 OM3 multimode

Intellinet Fiber optic patch cable ST-LC duplex 1m 50/125 OM3 multimode

Price: 13.19 €18.16 €
Watch

LED lemputė Whitenergy | E27 | 10 SMD2835 | 10W | 230V | šilta balta | A60

Price: 2.01 €
Watch

WE LED juosta 5m | 60vnt/m | 5050 | 14,4W/m | RGB | be jungties

Price: 15.77 €
Watch

WE LED juosta atspari vandeniui 5m | 60vnt/m| 5050| 14.4W/m|3000K | šilta balta

Price: 18.88 €
Watch
 
Popular products All popular products

Kabelis CYKY 3x4

Price: 1.57 €
Watch

Kabelis CYKY 5x10

Price: 5.54 €
Watch
Kabelis YDYp 3x1.5

Kabelis YDYp 3x1.5

Price: 0.59 €0.61 €
Watch

Kabelis NYM-J 3x2.5

Price: 0.87 €
Watch

Kabelis YDYp 3x2,5

Price: 0.88 €
Watch

Kabelis CYKY 5x6

Price: 3.47 €
Watch