Pasiūlymai
Besibaigiantis pasiūlymas
Nuolaidos valgomojo stalams
d
val
m
s
Žiūrėti pasiūlymą
Besibaigiantis pasiūlymas
Nuolaidos minkštiems baldams
d
val
m
s
Žiūrėti pasiūlymą
Prožektorius Fenix HM61R V2.0 1600 lm USB-C Prožektoriai

Prožektorius EDC Fenix E35R USB-C 3100 lm Prožektoriai

Populiariausios prekės
Prožektorius Fenix HM61R V2.0 1600 lm USB-C Prožektoriai

Prožektorius EDC Fenix E35R USB-C 3100 lm Prožektoriai

Elektros ir elektrotechnikos prekes internete galima nusipirkti pigiau ir mūsų elektroninėje internetinėje parduotuvėje


Elektros prekės ir elektronika bei jų komponentai internete - neišvengiama sritis, kurią tenka pačiupinėti daugeliui vyrų. Namuose nebeveikia elektros jungiklis, išlūžo rozetė arba susilankstė interneto kabelis ir blogai kontaktuoja? Tokiais atvejais kažin ar skubėsite kviesti elektriką. Viskas kur kas paprasčiau - arba po darbų užsukate į elektros prekių parduotuvę ir nusiperkate trūkstamų dalių, o po su sutvarkote, arba dar darbe internetu iš elektros prekių užsisakote ko reikia dar pigiau ir patogiau ir gaunate tiesiai iš namų už poros dienų. Iš tikrųjų taip dažnai gerokai patogiau - galite užsisakyti reikiamų prekių niekur neišėję, be to, būsite tikras, jog užsakyta prekė jūsų namus pasieks. O štai užsukus į pirmą pasitaikiusią ar net kelias parduotuves, labai gali būti, kad iš karto sau reikalingo kabelio, jungiklio tipo ar kokio kondensatoriaus net nerasite. Vien pažvelgus į internete esančių elektros prekių įvairovę - b-a.eu, turbūt nebeliks abejonių, jog kažko galite čia nerasti. Ką jau bekalbėti apie paprasčiausias rozetes ar šviesos jungiklius.


Žymiai daugiau su elektros ir instaliacijos prekėmis internete susiduria tie, kuriems tenka patiems statytis savo namą arba iš esmės tvarkyti paveldėtą sodybą. Abiem atvejais vien kabelių ir rozečių toli gražu nepakanka. Reikia ir įvairiausių rėlių, ir paskirstymo dėžučių, ir saugiklių, dažnai ir elektros skaitiklių. Dažniausiai ir kabelių prireikia toli gražu ne vienos rūšies, o pačių įvairiausių. Patys besidarantys elektros instaliaciją puikiai žino ir tai, jog toli gražu ne taip lengva viską iš anksto suplanuoti. Gerokai per mažai nusipirkote paskirstymo dėžučių, rozečių, pamiršote įsigyti rėlę, o trifazis kabelis, turimas dar iš senų laikų, yra šiek tiek per trumpas. O kur dar visokie smulkūs laidų tvirtinimo laikikliai ir panašūs dalykai, kurių prireikia kiekviename žingsnyje ir juos taip sunku numatyti iš anksto neturint tokios patirties. Tokiu atveju dažnai tenka kone kasdien važinėti į parduotuvę ir vos ko nors nusipirkti. Jeigu dirbate kokioje atokioje sodyboje, tam sugaištie ne tik daug lauko, bet pinigų kurui. Šiuo atveju geriausias pasirinkimas būtų tiesiog trumpam nerti į internetą ir užsisakyti ko trūksta. Vos penkiolikos minučių nukrypimas nuo darbų, ir už dienos ar dviejų trūkstamos dalys atkeliaus pas jus. Prisiminsite dar kažką - užsakymą nesunku pakartoti.


Naujai įrenginėjamame name elektrotechnikos prekės, kurių prireikia daugelyje statybos etapų, yra  pačios įvairiausios ir įvairiausių kainų. Žinantieji, jog perkant elektros prekes internetu galima ir nemažai sutaupyti, tuo puikiai naudojasi. Ir ne tik pirkdami jungiklius, daviklius ar dar ką nors smulkaus, o net pavyzdžiui įsirenginėdami elektra šildomas grindis. Tikrai taip - internetinėse parduotuvėse galima rasti ne tik didelį grindinio šildymo tinklelių pasirinkimą, bet dažnai gauti juos ir kur kas pigiau nei fizinėje parduotuvėje. Dėl kokybės bijoti taip pat neverta - kartu su į namus pristatomu tinkleliu jums bus atvežtas ir garantinis lapas, galiojantis lygiai taip pat, kaip ir visais kitais atvejais. Turint omeny, jog statybų metu laikas svarbus, tai labai patogu. Vietoj to, kad važiuotumėte į toli esančią parduotuvę pirkti grindinio šildymo tinklelio, galite greitai jį užsisakyti internetu ir kol jis bus pristatinėjamas, spėti pasiruošti grindų pagrindą jam kloti.

Taigi, elektros prekes naudoja ne tik elektrikai, bet ir visi kiti žmonės. Ar tai būtų paprasta lemputė, ar  šviestuvas, ar ilgintuvas – nereikia būti dideliu elektrotechnikos žinovu, kad įsigytumėt šias prekes. Mūsų elektroninėje parduotuvėje siūlome įsigyti ir įprastas, ir profesionalams skirtas elektros ir elektrotechnikos prekes internetu. Pasižiūrėkime, ką galite rasti mūsų elektroninėje parduotuvėje ir kas jums galėtų praversti.

Jokie elektros įrengimai neapsieina be laidų ar kabelių. Jų pasirinkimas parduotuvėje išties didelis, tad kad ir kokio kabelio jums gali prireikti, jį rasite pas mus. Siūlome rinktis tiek gumuotus kabelius, tiek instaliacinius. Taip pat rasite jėgos kabelius, kontrolinius kabelius ir montavimo laidus. O jei jums reikia dirbti su kompiuterine technika, tuomet pravers kompiuteriniai kabeliai, galbūt telefono ar TV kabeliai.

Norint atlikti elektros darbus, laidų neužtenka. Todėl reikia įvairių įrankių bei kitų elektros priedų. Elektrikai neapsieina be elektros izoliacijos, elektros jungtukų, lizdų ir elektros šakučių bei saugiklių. Atliekant rimtesnius darbus, gali prireikti dažnio keitiklių, švelnaus paleidimo įrenginių ar net elektros variklių. Šių pasirinkimas mūsų parduotuvėje didelis: rasite skirtingos galios bei dydžio elektros variklių. Žinoma, galima rinktis iš vienfazių ir trifazių elektros variklių, o jei reikia, galime pasiūlyti ir elektros variklius su stabdžiais. Kad ir kokiems darbams jums reiktų elektros variklio, jį rasite Elektros prekių kategorijoje prie elektros variklių.

Tačiau ne kiekvienas yra linkęs į elektros darbus ir pats gali viską įsirengti namuose. Todėl dažnai tereikia išsirinkti norimas prekes ir atiduoti jas įstatyti profesionalams. Kalbame apie tokius dalykus, kaip elektros lizdai, apšvietimas ir lempos. Net ir elektros lizdų pasirinkimas yra svarbus. Jie gali būti iškilę, įleidžiami. Be abejo, skiriasi ir elektros lizdų spalvos. Kai kurie elektros lizdai turi dangtelius, tad tai yra aktualu tiems, kurie augina mažus vaikus. Parduotuvėje rasite ne tik įprastų elektros lizdų, bet ir lizdų telefonams, internetui. Taip pat galite pasirinkti ir pramoninius elektros lizdus.

Jei jau išsirinkote elektros lizdus, jums reikės pasirinkti ir apšvietimą namuose. Ypač tai sunku, kuomet įrenginėjate visiškai naujus namus. Apšvietimo sistemų ir lempų bei lempučių pasirinkimas toks didelis, kad nuspręsti, kokio apšvietimo norite namuose, gali užtrukti. Šiandien galima įsigyti ne tik įprastus šviestuvus, bet ir LED šviestuvus, LED juostas. Kai renkatės pigesnius šviestuvus ir lemputes, atkreipkite dėmesį į skleidžiamos šviesos spalvą. Ji nusakoma kelvinais ir paprastai svyruoja nuo 2300 iki 5000 kelvinų. Kuo mažesnis skaičius, tuo geltonesnė šviesa. O jei lemputė yra 5000 kelvinų, tuomet ji švies itin baltai. Tokios baltos spalvos lemputės yra reikalingos, norint matyti tikras spalvas, pavyzdžiui, siūnant ar atliekant kitus kruopštumo reikalaujančius darbus.

Tiek brangesnės,tiek pigesnės elektros instaliacijos prekės tiek ir paprasti šviestuvai yra parduodami mūsų parduotuvėje. Tad jeigu užsiimate elektros darbais ar norite atsinaujinti namus, galite išsirinkti prekes pas mus. Taip sutaupysite laikobei pinigų ir greitai galėsite palyginti daug prekių bei išsirinkti jums tinkamiausias.

Keletas patarimų, kaip reikia atsargiai elgtis su elektra

Elektra mums yra reikalinga, nes reikia apšviesti namus, butus, laiptines, gatves, kad veiktų elektros prietaisai, kad galėtų važiuoti traukiniai, tramvajai, troleibusai, elektromobiliai, apšviesti kelio ženklus, reklamą ir kt. Taigi elektra mūsų gyvenime yra visur ir yra labai svarbi, o kad ji veiktų be priekaištų reikia naudoti kokybiškas elektros prekes. Elektros prekes labai patogu yra įsigyti internetu.

Mūsų visi namai yra pilni elektros prietaisų, kurie labai palengvina mūsų buitį. Daugiausiai elektros prietaisų yra mūsų virtuvėje – šaldytuvas, mikrobangų krosnelė, kavos aparatas, elektrinė indaplovė, sulčiaspaudė, televizorius ir daug kitų. Elektros galia suteikia mums šviesą, patogumus, tačiau nesilaikant saugumo, ji  gali būti labai pavojinga. Kad išvengtume nelaimių labai svarbu žinoti:

Kad nekiltų mažiems vaikams pagundų į skylutes rozetės ką nors kišti, būtina pasirūpinti specialiais kištukais į rozetes.

Darant remontą geriausiai yra pakeisti arba izoliuoti visus įtrūkusius ar pažeistus elektros laidus.

Prieš naudojimą elektros prietaisų būtina visada skaityti instrukciją ir laikytis gamintojų nurodymų.

Baigus naudoti elektros prietaisus – kaip pavyzdžiui lygintuvas, džiovintuvas, virdulys, skrudintuvas ir kt. būtina išjungti.

Su šlapiomis rankomis nelieskite elektrinių prietaisų.

Jeigu užliejo Jūsų namus, nesiartinkite prie vandens telkinių, kurie yra netoli elektros prietaisų.

Jeigu pajutote, kad kištukiniai lizdai ar jungikliai yra šilti, būtinai išjunkite elektros srovę ir kvieskite meistrą.

Pastatomus šviestuvus statykite ant lygaus paviršiaus. Šviestuvuose naudokite tokias lemputes, kurios atitinka gamintojų keliamus reikalavimus.

Taigi ypatingai saugokite vaikus ir nuo mažų dienų aiškinkite, kodėl negalima nieko kišti į rozetes, kandžioti ar kitaip ardyti laidų bei elektros prietaisų, nes pasekmės gali būti labai liūdnos.