EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Elektros ir elektrotehnikos prekės internetu

Išpardavimai Visi
Skydas paskirstymo 400x500x150mm, IP66, metalinis, su spynele, su montž. plokšte, IK10, Tibox ST4 515

Skydas paskirstymo 400x500x150mm, IP66, metalinis, su spynele, su montž. plokšte, IK10, Tibox ST4 515

Kaina: 43.97 €50.74 €
Žiūrėk ČIA
Skydas paskirstymo 400x500x300mm, IP66, metalinis, su spynele, su montž. plokšte, IK10, Tibox ST4 530

Skydas paskirstymo 400x500x300mm, IP66, metalinis, su spynele, su montž. plokšte, IK10, Tibox ST4 530

Kaina: 54.07 €63.48 €
Žiūrėk ČIA
Skydas paskirstymo 500x700x300mm, IP66, metalinis, su spynele, su montž. plokšte, IK10, Tibox ST5 730

Skydas paskirstymo 500x700x300mm, IP66, metalinis, su spynele, su montž. plokšte, IK10, Tibox ST5 730

Kaina: 80.67 €91.19 €
Žiūrėk ČIA
Skydas paskirstymo 500x700x400mm, IP66, metalinis, su spynele, su montž. plokšte, IK10, Tibox ST5 740

Skydas paskirstymo 500x700x400mm, IP66, metalinis, su spynele, su montž. plokšte, IK10, Tibox ST5 740

Kaina: 90.56 €102.37 €
Žiūrėk ČIA
Skydas paskirstymo 600x800x250mm, IP66, metalinis, su spynele, su montž. plokšte, IK10, Tibox ST6 825

Skydas paskirstymo 600x800x250mm, IP66, metalinis, su spynele, su montž. plokšte, IK10, Tibox ST6 825

Kaina: 110.67 €120.73 €
Žiūrėk ČIA
Skydelis su kištukiniais lizdais 3mod+2x5P16A+2x2P16A, IP44, R-BOX 240R-4S, Pawbol B.1702RD

Skydelis su kištukiniais lizdais 3mod+2x5P16A+2x2P16A, IP44, R-BOX 240R-4S, Pawbol B.1702RD

Kaina: 35.41 €40.85 €
Žiūrėk ČIA
 
Naujienos Visos naujienos

Linkbasic solid cable FTP cat.6 305m 100% copper

Kaina: 115.58 €
Žiūrėk ČIA
Intellinet Fiber optic patch cable ST-LC duplex 1m 50/125 OM3 multimode

Intellinet Fiber optic patch cable ST-LC duplex 1m 50/125 OM3 multimode

Kaina: 13.19 €18.16 €
Žiūrėk ČIA

LED lemputė Whitenergy | E27 | 10 SMD2835 | 10W | 230V | šilta balta | A60

Kaina: 2.03 €
Žiūrėk ČIA

LED lemputė Whitenergy | E14 | 10 SMD 3528 | 5W | 230V| šilta balta| rutulys B45

Kaina: 1.77 €
Žiūrėk ČIA

LED lemputė Whitenergy | E27 | 6 SMD 2835 | 5.5W |230V| pienas|šalta balta | A60

Kaina: 1.89 €
Žiūrėk ČIA

WE LED juosta atspari vandeniui 5m | 60vnt/m| 5050| 14.4W/m|3000K | šilta balta

Kaina: 19.07 €
Žiūrėk ČIA
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

Kabelis CYKY 3x4

Kaina: 1.57 €
Žiūrėk ČIA

Kabelis CYKY 5x10

Kaina: 5.54 €
Žiūrėk ČIA
Kabelis YDYp 3x1.5

Kabelis YDYp 3x1.5

Kaina: 0.59 €0.61 €
Žiūrėk ČIA

Kabelis NYM-J 3x2.5

Kaina: 0.87 €
Žiūrėk ČIA

Kabelis YDYp 3x2,5

Kaina: 0.88 €
Žiūrėk ČIA

Kabelis CYKY 5x6

Kaina: 3.47 €
Žiūrėk ČIA
 

Keletas patarimų, kaip reikia atsargiai elgtis su elektra

Elektra mums yra reikalinga, nes reikia apšviesti namus, butus, laiptines, gatves, kad veiktų elektros prietaisai, kad galėtų važiuoti traukiniai, tramvajai, troleibusai, elektromobiliai, apšviesti kelio ženklus, reklamą ir kt. Taigi elektra mūsų gyvenime yra visur ir yra labai svarbi, o kad ji veiktų be priekaištų reikia naudoti kokybiškas elektros prekes. Elektros prekes labai patogu yra įsigyti internetu.

Mūsų visi namai yra pilni elektros prietaisų, kurie labai palengvina mūsų buitį. Daugiausiai elektros prietaisų yra mūsų virtuvėje – šaldytuvas, mikrobangų krosnelė, kavos aparatas, elektrinė indaplovė, sulčiaspaudė, televizorius ir daug kitų. Elektros galia suteikia mums šviesą, patogumus, tačiau nesilaikant saugumo, ji  gali būti labai pavojinga. Kad išvengtume nelaimių labai svarbu žinoti:

Kad nekiltų mažiems vaikams pagundų į skylutes rozetės ką nors kišti, būtina pasirūpinti specialiais kištukais į rozetes.

Darant remontą geriausiai yra pakeisti arba izoliuoti visus įtrūkusius ar pažeistus elektros laidus.

Prieš naudojimą elektros prietaisų būtina visada skaityti instrukciją ir laikytis gamintojų nurodymų.

Baigus naudoti elektros prietaisus – kaip pavyzdžiui lygintuvas, džiovintuvas, virdulys, skrudintuvas ir kt. būtina išjungti.

Su šlapiomis rankomis nelieskite elektrinių prietaisų.

Jeigu užliejo Jūsų namus, nesiartinkite prie vandens telkinių, kurie yra netoli elektros prietaisų.

Jeigu pajutote, kad kištukiniai lizdai ar jungikliai yra šilti, būtinai išjunkite elektros srovę ir kvieskite meistrą.

Pastatomus šviestuvus statykite ant lygaus paviršiaus. Šviestuvuose naudokite tokias lemputes, kurios atitinka gamintojų keliamus reikalavimus.

Taigi ypatingai saugokite vaikus ir nuo mažų dienų aiškinkite, kodėl negalima nieko kišti į rozetes, kandžioti ar kitaip ardyti laidų bei elektros prietaisų, nes pasekmės gali būti labai liūdnos.