EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Elektros ir elektrotehnikos prekės internetu

Išpardavimai Visi
Kabelis, šildymo, CTAV-18, 8m, 160W, Comfort heat 82244200

Kabelis, šildymo, CTAV-18, 8m, 160W, Comfort heat 82244200

Kaina: 46.38 €51.43 €
Žiūrėk ČIA
Kilimėlis, šildymo, CTAE-160, 160W-1m2 (0,5x2m), Comfort heat 85541002

Kilimėlis, šildymo, CTAE-160, 160W-1m2 (0,5x2m), Comfort heat 85541002

Kaina: 78.94 €84.43 €
Žiūrėk ČIA
Kabelis OMY 5x4mm2, varinis lankstus apvalus baltas (H05VV-F), 100m

Kabelis OMY 5x4mm2, varinis lankstus apvalus baltas (H05VV-F), 100m

Kaina: 2.89 €3.24 €
Žiūrėk ČIA
Kabelis OMYp 2x2,5mm2, varinis lankstus plokščias juodas (BVV-PLL), 100m

Kabelis OMYp 2x2,5mm2, varinis lankstus plokščias juodas (BVV-PLL), 100m

Kaina: 0.56 €0.77 €
Žiūrėk ČIA
Kabelis garsiakalbiams, SA 2x1,0mm2, varinis lankstus juodas/raudonas

Kabelis garsiakalbiams, SA 2x1,0mm2, varinis lankstus juodas/raudonas

Kaina: 0.42 €0.63 €
Žiūrėk ČIA
Intellinet Fiber optic patch cable ST-LC duplex 1m 50/125 OM3 multimode

Intellinet Fiber optic patch cable ST-LC duplex 1m 50/125 OM3 multimode

Kaina: 13.19 €18.16 €
Žiūrėk ČIA
 
Naujienos Visos naujienos

Elektrinio šildymo kabelis DEVI DTCE-30 14m 400W

Kaina: 76.81 €
Žiūrėk ČIA

WE LED juosta atspari vandeniui 5m | 60vnt/m| 3528| 4,8W/m| 3000K šiltai balt be

Kaina: 10.29 €
Žiūrėk ČIA

ART Lauko šviestuvas LED 20W,IP65,AC80-265V,black, 4000K- balta šviesa

Kaina: 16.72 €
Žiūrėk ČIA

Naktinis šviestuvėlis Osram Beetled

Kaina: 28.04 €
Žiūrėk ČIA

WE LED juosta 5m | 60vnt/m | 3528 | 4.8W/m | 6000K šalta balta | be jungties

Kaina: 6.09 €
Žiūrėk ČIA

Šviestuvas ART External lamp LED 30W,SMD,IP65, AC80-265V,black, 6500K-CW

Kaina: 12.80 €
Žiūrėk ČIA
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

Kabelis CYKY 3x4

Kaina: 1.57 €
Žiūrėk ČIA

Kabelis CYKY 5x10

Kaina: 5.54 €
Žiūrėk ČIA
Kabelis YDYp 3x1.5

Kabelis YDYp 3x1.5

Kaina: 0.59 €0.61 €
Žiūrėk ČIA

Kabelis NYM-J 3x2.5

Kaina: 0.87 €
Žiūrėk ČIA

Kabelis YDYp 3x2,5

Kaina: 0.88 €
Žiūrėk ČIA

Kabelis CYKY 5x6

Kaina: 3.47 €
Žiūrėk ČIA
 

Keletas patarimų, kaip reikia atsargiai elgtis su elektra

Elektra mums yra reikalinga, nes reikia apšviesti namus, butus, laiptines, gatves, kad veiktų elektros prietaisai, kad galėtų važiuoti traukiniai, tramvajai, troleibusai, elektromobiliai, apšviesti kelio ženklus, reklamą ir kt. Taigi elektra mūsų gyvenime yra visur ir yra labai svarbi, o kad ji veiktų be priekaištų reikia naudoti kokybiškas elektros prekes. Elektros prekes labai patogu yra įsigyti internetu.

Mūsų visi namai yra pilni elektros prietaisų, kurie labai palengvina mūsų buitį. Daugiausiai elektros prietaisų yra mūsų virtuvėje – šaldytuvas, mikrobangų krosnelė, kavos aparatas, elektrinė indaplovė, sulčiaspaudė, televizorius ir daug kitų. Elektros galia suteikia mums šviesą, patogumus, tačiau nesilaikant saugumo, ji  gali būti labai pavojinga. Kad išvengtume nelaimių labai svarbu žinoti:

Kad nekiltų mažiems vaikams pagundų į skylutes rozetės ką nors kišti, būtina pasirūpinti specialiais kištukais į rozetes.

Darant remontą geriausiai yra pakeisti arba izoliuoti visus įtrūkusius ar pažeistus elektros laidus.

Prieš naudojimą elektros prietaisų būtina visada skaityti instrukciją ir laikytis gamintojų nurodymų.

Baigus naudoti elektros prietaisus – kaip pavyzdžiui lygintuvas, džiovintuvas, virdulys, skrudintuvas ir kt. būtina išjungti.

Su šlapiomis rankomis nelieskite elektrinių prietaisų.

Jeigu užliejo Jūsų namus, nesiartinkite prie vandens telkinių, kurie yra netoli elektros prietaisų.

Jeigu pajutote, kad kištukiniai lizdai ar jungikliai yra šilti, būtinai išjunkite elektros srovę ir kvieskite meistrą.

Pastatomus šviestuvus statykite ant lygaus paviršiaus. Šviestuvuose naudokite tokias lemputes, kurios atitinka gamintojų keliamus reikalavimus.

Taigi ypatingai saugokite vaikus ir nuo mažų dienų aiškinkite, kodėl negalima nieko kišti į rozetes, kandžioti ar kitaip ardyti laidų bei elektros prietaisų, nes pasekmės gali būti labai liūdnos.