Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Antpirštis Konkorėžis Antpirščiai

Antpirštis Konkorėžis

Kaina: 10.72 €15.63 €

Magic Motion Eidolon vibratorius (rožinė)

Kaina: 112.45 €
 
 

Antpirščiai                                    

                                                                 

Antpirščius galite rinktis skirtingų kainų, spalvų, išmatavimų, rūšių, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita.

 

Vibruojantys antpirščiai, tai tokios sekso prekės, kurios gali būti panaudojamos įvairiausiais būdais. Vibruojantys antpirščiai yra maži ir tylūs, tad puikiai tiks kelionės metu.

 

Antpirščiai gali būti naudojami klitorio, lytinių lupų, tarpvietės masažui. Tad leiskite vibracijoms pakelti jus į naują seksualinės aistros lygį. Leiskite savo rankoms klaidžioti ir ieškoti malonumą sukeliančių vietų. Užsidėkite antpirščius ant kelių kiekvienos rankos pirštų – ir pasiduokite viso komplekto sukeltam pasitenkinimui!

 

Jeigu antpirščiu pasidalinsite su savo partneriu, tai galėsite abu turėti iš to naudos. Na, o vibruojantys antpirščiai suteiks žavesio Jūsų seksualiniams žaidimams.

 

Vibruojančiu antpirščiu galėsite atlikti ir masažą. Masažą galėsite atlikti pečių juostoje, neįprastų vietų – krūtinės, spenelių, pečių, pilvuko ir kita. Na, o jeigu trokštate, tai masažą galite užbaigti švelniu žaidimu aplink genitalijas ir kita.

 

Taigi antpirščius galite kuo paprasčiausiai rinktis ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, vyksta įvairios akcijos, dėmesingas aptarnavimas, taip  pat galite sužinoti, kaip veikia vienas ar kitas produktas. O bendrauti su internetinės parduotuvės konsultantais ypač patogu, nes galite nieko nesidrovėti ir tiesiog užduoti Jums rūpimus klausimus net neišėję iš namų.