Atpigo Satisfyer - Mono Flex (red) Dvigubi įsiskverbėjai
79.99 € 87.00 € / 1 vnt

Rocks-Off - COCKTAIL DUAL MOTORED COUPLES TOY BURGUNDY Dvigubi įsiskverbėjai

Dvigubi įsiskverbėjai 

 

Vibratoriai yra ne tik smagi dovana draugei gimtadienio dienos ar mergvakario proga, tačiau jie tiek moteriai, tiek ir vyrui gali būti naudingi ir visam organizmui, sveikatai bei bendrai savijautai. Na, o vibratorių pasirinkimas yra gana didelis. Jie gali būti penio formos, klitoriniai, G-taško, mini, dvigubi ar skirti poroms vibratoriai.

Dvigubi įsiskverbėjai gali turėti du dirbtinus penius ir vienas iš jų yra skirtas vaginaliniam stimuliaimui, o kitas analiniam stimuliavimui. Taip pat dvigubi vibratoriai tuo pačiu metu gali stimuliuoti klitorių ir vaginą. Kadangi dvigubas vibratorius susideda iš dviejų dalių, tad abi jas galima naudoti atskirai, priklausomai nuo Jūsų poreikių. Taigi dvigubą įsiskverbėją gali naudoti tie kurie mėgsta ypatingus potyrius.

Pirkdami dvigubą įsiskverbėją reikėtų žinoti, kad tarpelis tarp vaginos ir analinės angos pas kiekvieną žmogų yra skirtingi, tad reikėtų būti dėmesingais pasirenkant šio žaislo modelį.

Taip pat reikėtų žinoti, kad dvigubo įsiskverbimo sekso žaislą geriau būtų naudoti kartu su universaliu lubrikantu, kuris tinka tiek analiniam, tiek ir vaginaliam seksui.

Geriausiai šį dvigubą vibratorių būtų naudoti kaip įrankį tobulinant seksualinį gyvenimą ir analizuojant galimybes patirtį orgazmą.

Šiuos vibratorius galite rinktis vibruojančius ir nevibruojančius. Tačiau prieš naudojimą rekomenduojama pagulėti vonioje ir atsipalaiduoti. Prieš naudojimą būtinai perskaityti naudojimo instrukciją ir naudokite jį atsargiai, lėtai.

Taigi dvigubus vibratorius galite kuo paprasčiausiai rinktis ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, vyksta įvairios akcijos, dėmesingas aptarnavimas, taip pat galite sužinoti, kaip veikia vienas ar kitas produktas. O bendrauti su internetinės parduotuvės konsultantais ypač patogu, nes galite nieko nesidrovėti ir tiesiog užduoti Jums rūpimus klausimus net neišėję iš namų.