Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Stalo tenisas internetu pigiau

Naujienos Visos naujienos
Stalo teniso stalas - Sponeta, S3-46I, žalias Stalo teniso stalai

Stalo teniso stalas - Sponeta, S3-46I, žalias

Kaina: 367.22 €392.35 €

Stalo teniso rinkinys su tinkleliu

Kaina: 16.81 €

Stalo teniso stalas Sponeta S1-26i

Kaina: 315.39 €

Stalo teniso stalas - Sponeta S3-47i, mėlynas

Kaina: 367.22 €

Stalo teniso stalo uždengimas Sponeta

Kaina: 54.68 €

Stalo teniso raketė SPONETA ACTION

Kaina: 12.44 €
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

Stalo teniso raketė ATEMI 1000, AN

Kaina: 28.69 €

Stalo teniso raketė ATEMI 3000, AN

Kaina: 44.95 €

Stalo teniso stalas InSPORTline Balis

Kaina: 191.13 €

Teniso stalas indoor 19mm DONIC Roller 800 Blue

Kaina: 332.01 €

Stalo teniso raketė ATEMI 4000

Kaina: 42.24 €

Stalo teniso rakečių dėklas DONIC Waldner Green

Kaina: 9.49 €
 

Stalo tenisas                  

                                                            

Stalo tenisas yra judri rakečių sporto šaka, kuri yra žaidžiama su lengvais kamuoliukais (u) ant specialaus stalo teniso stalo.

 

Stalo teniso kamuoliukus galite rinktis iš skirtingų spalvų, tačiau dažniausiai būna baltos spalvos kamuoliukai. Kamuoliukai taip pat skiriasi ne tik spalvomis, bet ir naudojimo intensyvumu, intensyvioms treniruotėms yra naudojami vieni kamuoliukai, o tarptautinėms varžyboms yra naudojami kiti kamuoliukai.

 

Stalo teniso kamuoliukai skiriasi techniniais parametrais. Tarptautinių varžybų kamuoliukai vertinant dešimtbalėje taškų skalėje – atšokime, sukimase, patvarume, svoryje turi po 10 balų.

 

Taigi stalo teniso kamuoliukus galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, techninių parametrų, dydžių ir kita.

 

Stalo teniso raketę sudaro pagrindas ir dvi gumos. Raketės sukomplektuojamos gamintojo fabrike ir paruošiamos žaidimui. Įsigijus tokią raketę, jokių papildomų paruošiamųjų veiksmų atlikti nereikia. Gamintojo sukomplektuotos raketės skirtos laisvalaikio stalo teniso žaidimui.

 

Renkantis stalo teniso raketes reikia atsižvelgti ir į rakečių greitį, sukimąsi, kontrolę ir kitus techninius parametrus.

 

Kad stalo teniso žaidimas būtų komfortabilus reikia raketę pasirinkti patogią, lengvą, pagamintą iš kokybiškų medžiagų. Ypatingai stalo teniso rakečių kokybė yra reikalinga profesionaliems žaidėjams, nes nuo rakečių, kamuoliukų gali priklausyti kaip seksis varžybos ir ar galės jas laimėti.

 

Tad kokybiška stalo teniso raketė leidžia geriausiems žaidėjams tapti dar geresniais.

 

Taigi stalo tenisas yra dinamiškas, gracingas, azartiškas žaidimas, aktyvus laisvalaikio leidimo būdas. Taip pat stalo tenisas yra komandinis žaidimas, kuris ugdo ištvermę, lavina kūną ir nuteikia puikiai emociškai. Šį azartišką bei aktyvų žaidimą gali žaisti visi – nepriklausomai nuo amžiaus ar lyties.

 

Stalo teniso stalus galite rinktis skirtus žaisti patalpoje arba lauke, pagamintus iš skirtingų medžiagų, išmatavimų, spalvų, skirtingų gamintojų, kainų ir kita. Stalo tenisą galima žaisti dviems žaidėjams, tačiau yra ir tokių teniso stalų, kuriuos užlenkus vieną pusę, gali žaisti ir vienas žaidėjas.

 

Stalo teniso stalai turintys ratukus, gali būti lengvai transportuojami, o sulankstomi užima labai nedaug vietos.

 

Renkantis stalo teniso stalus reikėtų, kad konstrukcija pasižymėtų tvirtumu ir atsparumu bet kokiems smūgiams, taip pat būtų lengva ir kita.

 

Jeigu nežinote kokias stalo teniso raketes, kamuoliukus, stalą ir kita pasirinkti, Jums visada gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

 

Stalo teniso raketes, kamuoliukus, stalą ir kita būtų geriausiai pirkti iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

 

Stalo teniso raketes, kamuoliukus, stalą ir kita galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš  plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.