Akcija Suvirinimo aparatas Paton ECO-160 Suvirinimo aparatai
Turime sandėlyje
245.01 € 295.00 € / 1 vnt

Suvirinimo pusautomatis SP-300 Suvirinimo aparatai

Suvirinimo pusautomatis SP-200 Suvirinimo aparatai

Suvirinimo pusautomatis SP-400 Suvirinimo aparatai

Suvirinimo pusautomatis SP-270 Suvirinimo aparatai

Suvirinimo aparatas ESAB Rogue ES 150i Suvirinimo aparatai

Plazminio pjovimo aparatas ESAB Cutmaster 40 Suvirinimo aparatai

Suvirinimo aparatas ESAB Rogue ES 180i Suvirinimo aparatai

Suvirinimo aparatas PROGYS 200A Pfc GYS Suvirinimo aparatai

Suvirinimo aparatas ESAB Renegade ES 210i Suvirinimo aparatai

Indukcinis kaitintuvas GYS Powerduction 37LG Suvirinimo aparatai

Suvirinimo aparatas Paton ECO-200 Suvirinimo aparatai

Suvirinimo aparatas Jasic MMA ARC 200 Z28903 Suvirinimo aparatai

Suvirinimo aparatas Jasic Mig 200 N220 Suvirinimo aparatai

Tam tikrų daiktų pasigaminimas reikalauja papildomų įrankių, be kurių neįmanoma apsieiti. Pavyzdžiui, norint pasigaminti ir sutvirtinti metalinę konstrukciją jums prireiktų suvirinimo aparato. Šiais laikais suvirinimo aparatai yra pagaminti labai patogūs, praktiški, todėl juos kiekvienas gali laikyti tiesiog namuose, kadangi jie neužima daug vietos, yra kompaktiški.

Suvirinimo įranga

Suvirinimo įranga naudojama statybų pramonėje, laivų, mašinų, metalinių konstrukcijų gamyboje. Taip pat suvirinimo įranga tikrai yra reikalinga kiekvienuose namuose, kur gaminami įvairūs daiktai. Ji praverčia besistatantiems sodybas, remontuojantiems namus, apskritai, namų ūkyje. B-a.eu internetinėje parduotuvėje parduodami pusautomačiai suvirinimo aparatai, inverteriniai suvirinimo aparatai, daugiafunkciniai suvirinimo aparatai, kurie turi savų privalumų, dėl kurių yra pasirenkami žmonių.

Inverteriniai suvirinimo aparatai

Rinkoje inverteriniai suvirinimo aparatai yra populiarūs dėl savo mažesnio dydžio ir svorio. Juos dažnai renkasi ne profesionalūs suvirintojai, o prie suvirinimo darbų beveik neprisilietę žmonės. Inverteriai gali suvirinti bene viską, net ir plieną bei vario lydinius.

Galime pasiūlyti įvairių pasaulyje pripažinimą pelniusių gamintojų prekių. Tokie kaip „Bimax“, „ESAB“, „Jasic“, „Hugong“, „Strom“, „Mig“ suvirinimo aparatai yra ir mūsų asortimente, todėl rinktis tikrai yra iš ko. Įsigykite jums tinkamiausią aparatą ir nudirbkite darbus dar lengviau ir patogiau. Suvirinimo aparatai kaina vieni nuo skiriasi. Kaina priklauso nuo tokių aspektų, kaip gamintojas, aparato galingumas, privalumai. Prieš pirkdami aparatą, žinokite iš anksto kam jis bus naudojamas, ką su juo darysite, kad galėtume pasirinkti pati tinkamiausią sau variantą. Jeigu nieko nenusimanote arba sunku apsispręsti, visada galite kreiptis į b-a.eu dirbančius specialistus, kurie pakonsultuos ir rekomenduos jums tinkančią prekę.