Pasiūlymai
Populiariausios prekės

Konvektoriai 

Konvektoriai apima grindinius, viršgrindinius konvektorius, grindinių konvektorių groteles ir kita.

Konvektoriais yra vadinami šildymo įrenginiai, kuriuose šildymo elementas šilumą į patalpą spinduliuoja per natūralią oro cirkuliaciją (konvekciją).

Konvektoriai turi paprastą konstrukciją, kuri užtikrina tylų, tolygų ir greitą patalpos sušildymą.

Pagrindinės konvektoriaus dalys gali būti šios: tuščiaviduris stačiakampis metalinis korpusas, korpuso apačioje esantis kaitinimo elementas, kaitinimo elemento darbą reguliuojantis įmontuotas termostatas.

Korpusas gali būti pagamintas taip, kad šaltas oras, pereidamas per kiaurymę apatinėje konvektoriaus dalyje, susiliečia su šildymo elementu ir šildamas išeina per kiaurymę viršutinėje konvektoriaus dalyje. Todėl dėl kryptingo šilto oro judėjimo patalpa gali sušilti tolygiau ir greičiau.

Grindiniai konvektoriai yra montuojami prie didelių langų ar stiklinių fasadų ir skirti yra sukurti šilto oro „užuolaidą“, kuri sulaiko nuo lango ateinančią šalto oro masę. Jie puikiai tinka kaip papildomi šilumos prietaisai kartu su grindiniu šildymu ar radiatoriais, taip pat gali būti pagrindiniai šilumos prietaisai nedidelio ar vidutinio šilumos poreikio patalpose. Netgi veikdami kaip papildomi šildymo prietaisai, pavasarį ir rudenį jie visiškai patenkina šilumos poreikį. Žiemą, ypač naudojant su inertiškomis šildomomis grindimis, jie užtikrina greitą reagavimą į temperatūros pokyčius.

Grindiniai konvektoriai yra montuojami į patalpos grindis, todėl yra matomos tik dekoratyvinės, prie grindų dangos pritaikytos grotelės. Todėl jie idealiai tinka patalpoms, kuriose yra keliami aukšti interjero dizaino reikalavimai.

Grindiniai konvektoriai gali pasižymėti tokiomis savybėmis: labai tvirta korpuso konstrukcija, geras atsparumas korozijai, tvirtos ir estetiškos aliuminio arba ruloninės medinės grotelės, nesudėtingas montavimas, nesudėtinga priežiūra ir kita.

Visi grindinių konvektorių korpusai komplektuojami su apdailinio anotuoto aliuminio rėmeliu.

Kadangi per paskutinius kelerius metus labai padaugėjo pastatų su dideliais įstiklintais paviršiais, taigi ir susidomėjimas grindiniais konvektoriais labai išaugo.

Grindiniai konvektoriai gali būti naudojami kaip priedas prie esamos grindų šildymo sistemos, o moderniuose pastatuose net kaip pagrindinė patalpų šildymo sistema.

Viršgrindiniai konvektoriai gali būti pakabinami, pastatomi, nešiojami, elektriniai ir kita.

Viršgrindiniai konvektoriai gali būti tvirtinami prie sienos ir pasižymėti tokiomis savybėmis kaip: lengvai instaliuojami ir valomi, turintys elektroninį termoreguliatorių, dėl savo konstrukcijos gali būti gaunamas stiprus savaiminis oro judėjimas ir kita.

Taigi dažniausiai konvektoriai yra montuojami ant sienos ir kuo žemiau kabės konvektorius, tuo efektyvesnis bus jo darbas. Papildomas įrenginio efektyvumas pasiekiamas, jei šiluma atspindima nuo vidinio plokštės paviršiaus. Oro konvekcija kartu su šilumos spinduliavimu užtikrina palyginti greitą ir tolygų viso patalpos oro sušilimą. Kai kurie modeliai, siekiant, kad vos tik juos įjungus oras šiltų greičiau, gali turėti įmontuotus ventiliatorius. Konvektorius gali turėti laikmatį, kuris automatiškai , priklausomai nuo poreikio, perjungia jo veikimą iš maksimalaus galingumo į minimalų ir atvirkščiai.

Konvektoriaus privalumas yra tame, kad jame nėra tarpinio šilumos nešėjo (tepalo arba vandens) ir elektrinius variklius turinčių ventiliatorių, kurie kelią triukšmą ir gali sugesti.

Jeigu nežinote kokius konvektorius pasirinkti, visada Jums gali padėti šios srities specialistas, konsultantas.

Konvektorius rinkitės iš patikimų gamintojų, kurie suteikia garantiją, užtikrina kokybę, ilgaamžiškumą ir kita, nors jų kainos paprastai būna brangesnės.

Konvektorius galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.