Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
AKCIJA
Kavos aparatas Gastroback Design Espresso Advanced Barista 42619 Kavos virimo aparatai

Kavos aparatas Gastroback Design Espresso Advanced Barista 42619

Kaina: 690.00 €733.66 €
Kavos aparatas Blaupunkt CMP312 Kavos virimo aparatai

Kavos aparatas Blaupunkt CMP312

Kaina: 80.74 €86.94 €

Kavos aparatas Severin KA 9543

Kaina: 39.39 €
Kavos aparatas Blaupunkt CMP601 Kavos virimo aparatai

Kavos aparatas Blaupunkt CMP601

Kaina: 125.20 €129.66 €

Kavos aparatas Philips EP3246/70

Kaina: 581.38 €588.83 €

Kavos aparatas PHILIPS EP2236/40

Kaina: 428.58 €432.07 €

Kavos aparatas Severin KA 4808 Black

Kaina: 29.91 €

Kavos aparatas Severin KA 4809 white

Kaina: 26.35 €

Kavos aparatas Severin KA 5994

Kaina: 160.85 €

Kavos aparatas Blaupunkt CMD401

Kaina: 31.93 €

Kavos aparatas Severin KA 5830

Kaina: 96.33 €

Kavos aparatas Severin KA 5829

Kaina: 96.33 €

Kavos aparatas Severin KA 5978

Kaina: 55.14 €

Kavos aparatas Beper BC.002

Kaina: 61.20 €

Kavos aparatas Severin KA 4813

Kaina: 172.65 €

Kavos aparatas Severin KA 4814

Kaina: 198.71 €

Kavos aparatas Severin KA 4845

Kaina: 66.27 €

Kavos aparatas Gastroback Design Plus 42606

Kaina: 197.45 €
 
 

Kavos aparato pirkimo vadovas

Kokį pasirinkti?

Jei nusprendėte įsigyti kavos aparatą, jums tikriausiai jau kilo klausimas, kokio tipo aparatą pasirinkti. Šiandien pasiūloje gausu pasirinkimo variantų, pritaikytų skirtingiems pirkėjų skoniams bei pageidavimams.

Priklausomai nuo to, kur ir kokiu tikslu kavos aparatas bus naudojamas, galima rinktis iš įvairių šių įrenginių tipų. Jausdami poreikį iš savo klientų, sukūrėme šį kavos aparato pirkimo vadovą, kad pasirinkimas būtų kuo lengvesnis ir paprastesnis. Žemiau pateikiame kriterijus, kuriais turėtumėte vadovautis, rinkdamiesi naują kavos aparatą.

Kavos aparatų tipai

Kavos aparatai skiriasi, priklausomai nuo jų gaminamų kavos rūšių. Pasiūloje galima rasti tiek paprastų kavos aparatų, gaminančių tik vieną kavos rūšį, tiek pažangesnių įrenginių, gebančių ruošti įvairius kavos tipus.

Tai, kokiai kavos rūšiai (vienai ar keletai jų) teikiama pirmenybė, yra vienas svarbiausių veiksnių, renkantis kavos aparatą. Štai kodėl pageidaujamos kavos rūšies pasirinkimas yra pirmas žingsnis mūsų kavos aparato pirkimo vadove.

Kalbant apibendrintai, rinktis reikėtų iš trijų pagrindinių kavos aparatų tipų: espresso kavos aparatų, automatinių aparatų (angl. Bean to Cup) ir kapsulinių aparatų, gaminančių įvairias kavos rūšis. Kiekvienas jų gali skirtis savo funkcionalumu, kaina bei priedais. Žemiau paminėsime keletą kitų veiksnių, į kuriuos reiktų atsižvelgti, priimant sprendimą dėl kavos aparato pirkimo.

Kavos aparato kaina

Kavos aparato kaina yra svarbus veiksnys, kurį vertėtų gerai apsvarstyti. Aparato kaina labai priklauso nuo jo tipo.

Paprasti kavos aparatai, gaminantys tik vieną kavos rūšį, yra pigesni dėl savo paprastumo ir funkcionalumo. Brangesni kavos aparatai parduodami su įvairiais priedais, tokiais kaip pieno putų plaktuvai ir pan., be to, tokie aparatai gali gaminti daugiau kavos rūšių. Kavos ruošiniai čia taip pat gali būti įvairūs: pradedant kavos pupelėmis, kurias sumals pats aparatas, baigiant jau sumalta kava ar kavos kapsulėmis.

Rankinis ar automatinis kavos aparatas?

Kokį įrenginį – rankinį ar automatinį – norite naudoti, yra dar vienas svarbus veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti, renkantis kavos aparatą.

Rankinių kavos aparatų kaina paprastai yra žemesnė, tačiau, priklausomai nuo pageidaujamo modelio, ji gali pasiekti ir kai kurių automatinių aparatų kainą. Pasirinkimas tarp šių kavos aparatų tipų priklauso nuo to, kokios rūšies kava reguliariai bus vartojama, bei to, kur kavos aparatas bus įrengiamas (pvz., namuose ar biure).

Kalbant apie automatizuotus kavos aparatus, kuo daugiau funkcijų ir galimybių aparatas turės, tuo didesnė tikimybė, kad jūs būsite juo patenkinti: pigesni modeliai tiesiog gali neatitikti kokybinių lūkesčių.

Kiti veiksniai, į kuriuos reiktų atsižvelgti, perkant kavos aparatą

Be jau išvardintų, yra ir kitų aspektų, kurie gali būti svarstomi kartu su aparato kaina. Vienas iš jų – įrenginio techninės priežiūros lygis, kuris nurodo aparato priežiūros ir valymo sudėtingumą. Tai apima ir kavos aparato vidinių komponentų priežiūrą: pavyzdžiui, jei kavos virimui naudojamas kietas vanduo, turintis daug mineralinių medžiagų, jos gali nusėsti ant įrenginio dalių, todėl aparatą gali prireikti valyti arba nukalkinti.

Reikėtų atkreipti dėmesį ir į kavos aparato garantijos sąlygas: tai gali būti naudinga, jei aparatas netikėtai sugestų.

Tikimės, kad šis pirkimo vadovas padės apsispręsti ir kavos aparatą įsigysite greitai ir be vargo. Nepamirškite, kad viena geriausių vietų įsigyti kavos aparatą internetu – parduotuvė b-a.eu. Čia visuomet rasite žemas kainas ir gausybę akcijų, o apsipirkimas bus greitas ir malonus. Parduotuvėje b-a.eu pirkti pigiau ir patogiau!