Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Prekių pristatymo sąlygos

Užnešimo paslaugų teikimas karantino metu stabdomas.
Siuntos, sveriančios daugiau nei 30 kg, bus įteikiamos lauke. Tai reiškia, kad klientas nesulauks kurjerio skambučio į namų duris – kurjeris, prieš pristatydamas tokią siuntą, telefonu informuos gavėją, kad siuntą reikės atsiimti lauke. Primenama, kad atsiimant siuntą, nesvarbu, lauke ar atidarius namų duris, reikia laikytis saugaus atstumo, dėvėti nosį bei veidą dengiančią apsauginę kaukę.

Jeigu siuntos gavėjas yra saviizoliacijoje, siunta bus palikta prie gavėjo durų slenksčio. Apie paliktą siuntą kurjeris gavėją informuos skambučiu, kurio metu, kaip patvirtinimo, paprašys padiktuoti gavėjo tapatybę patvirtinančio dokumento 4 paskutinius skaičius. Jeigu toks pristatymo būdas gavėjui nebus tinkamas, su kurjeriu bus galima susitarti dėl siuntos pristatymo į artimiausią LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalą ar dėl pakartotinio pristatymo pasibaigus saviizoliacijai. Saviizoliacijoje esantiems gavėjams siuntos su išperkamuoju mokesčiu (COD), taip pat sveriančios daugiau nei 30 kg, nepristatomos.Siuntos su išperkamuoju mokesčiu (COD) galės būti apmokamos tik banko kortele – kurjeriai grynųjų pinigų nepriims. Rekomenduojama naudotis mokėjimo kortele, kuri turi bekontakčio mokėjimo galimybę.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dėmesio! Kol šalyje paskelbtas karantinas, didelių gabaritų baldų pristatymas su kurjerių tarnybomis stabdomas. Kiekvieno užsakymo vykdymą spresime individualiai, esant galimybei, pristatysime savo transportu. Pristatymai su kurjeriais bus tęsiami, kai tik normalizuosis padėtis.

Prekės pristatymo kaina rasite kiekvienos prekės aprašymo lange.

Jei sistema automatiškai negali nustatyti prekės pristatymo kainos (dėl kiekio, matmenų, kitos pristatymo vietos), rodoma prekės pristatymo kaina - "Skaičiuotina“. 
Tikslią prekės pristatymo kainą galite sužinoti:

  • atlikę užsakymą ir palaukę, kol transporto vadybininkas pakoreguos pristatymo įkainius;
    Užsakyme esantis užrašas Transporto paslauga skaičiuotina reiškia, kad artimiausiu metu (darbo valandomis) mūsų vadybininkai pakoreguos užsakymą įvesdami pristatymo įkainius ir susisieks su Jumis, laukite mūsų skambučio ar elektroninio laiško.
  • prekės aprašymo lange paspaudę mygtuką "Klauskite" ir užpildę užklausimo formą.

Prekių užnešimo paslauga iki 30 kg - nemokama.
Jei prekės(-ių) svoris viršija 30 kg, 
užsakyme pasirinkdami prekių pristatymą pažymėkite "Užsakyti 15€ prekių užnešimo paslaugą (tik prekėms, kurių svoris virš 30 kg)". Suma už šią paslaugą bus įtraukta į prekių užsakymo sumą. 

Prekių pristatymo/atsiėmimo vietą galima pasirinkti 3 krepšelio užsakymo žingsnyje.

 Prekių pristatymo adresą įveskite 3 krepšelio žingsnyje pasirinkę prekių pristatymą į namus.

Prekių pristatymas į Kuršių Neriją – papildomas 22€ mokestis.

Pardavėjas pasilieka teisę keisti transportavimo įkainius atsižvelgiant į užsakymo sumą, prekės matmenis, pristatymo vietą.