Informacija

Prekių pristatymo sąlygos

Priimdami užsakytas prekes, patikrinkite siuntos pakuotės būklę bei pasirašykite siuntos priėmimo-perdavimo dokumentą. Pastebėjus, kad atvežtos siuntos pakuotė pažeista ir/ar prekė(-ės) yra netinkamos komplektacijos, BŪTINA tai pažymėti siuntos perdavimo – priėmimo dokumente. Neatlikus šių veiksmų, pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš pirkėją dėl prekių pažeidimų,

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prekės pristatymo kainą rasite kiekvienos prekės aprašymo lange.

Jei sistema automatiškai negali nustatyti prekės pristatymo kainos (dėl kiekio, matmenų, kitos pristatymo vietos), rodoma prekės pristatymo kaina - "Skaičiuotina“. 
Tikslią prekės pristatymo kainą galite sužinoti:

  • atlikę užsakymą ir palaukę, kol transporto vadybininkas pakoreguos pristatymo įkainius;
    Užsakyme esantis užrašas Transporto paslauga skaičiuotina reiškia, kad artimiausiu metu (darbo valandomis) mūsų vadybininkai pakoreguos užsakymą įvesdami pristatymo įkainius ir susisieks su Jumis, laukite mūsų skambučio ar elektroninio laiško.
  • prekės aprašymo lange paspaudę mygtuką "Klauskite" ir užpildę užklausimo formą.

Prekių užnešimo paslauga iki 30 kg - nemokama.
Jei prekės(-ių) svoris viršija 30 kg, 
užsakyme pasirinkdami prekių pristatymą pažymėkite "Užsakyti 15€ prekių užnešimo paslaugą (tik prekėms, kurių svoris virš 30 kg)". Suma už šią paslaugą bus įtraukta į prekių užsakymo sumą. 

Prekių pristatymo/atsiėmimo vietą galima pasirinkti 3 krepšelio užsakymo žingsnyje.

 Prekių pristatymo adresą įveskite 3 krepšelio žingsnyje pasirinkę prekių pristatymą į namus.

Prekių pristatymas į Kuršių Neriją – papildomas 22€ mokestis.

Pardavėjas pasilieka teisę keisti transportavimo įkainius atsižvelgiant į užsakymo sumą, prekės matmenis, pristatymo vietą.