EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn

Svetainės baldai internetu

Naujienos Visos naujienos

Sekcija Quatro A

Kaina: 330.00 €
Žiūrėk ČIA

Sekcija Monsun C

Kaina: 631.62 €
Žiūrėk ČIA

Sekcija Jaspi

Kaina: 487.87 €
Žiūrėk ČIA

Sekcija IM Rita

Kaina: 163.50 €
Žiūrėk ČIA

Sekcija Matrix Plus

Kaina: 292.50 €
Žiūrėk ČIA

Sekcija Bentley

Kaina: 151.50 €
Žiūrėk ČIA
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

Sekcija FARGO

Kaina: 178.50 €
Žiūrėk ČIA

Sekcija Oskar S

Kaina: 448.23 €
Žiūrėk ČIA

Sekcija Channell A

Kaina: 474.00 €
Žiūrėk ČIA

Sekcija CanCan

Kaina: 344.51 €
Žiūrėk ČIA

Sekcija Barato

Kaina: 129.00 €
Žiūrėk ČIA

Sekcija IM Rita

Kaina: 163.50 €
Žiūrėk ČIA
 

Svetainės baldai Jūsų namų jaukumui.

Svetainė, tai kambarys, kuriam verta skirti bene daugiausiai dėmesio. Čia ne tik poilsiaujate, žiūrite televizorių, užsiimate įvairiais laisvalaikio darbais, bet ir sutinkate svečius bei giminaičius, rengiate įvairias šventes, priėmimus ir susitikimus Tai patalpa, kuri turi būti ir patogi, ir funkcionali ir reprezentatyvi. Dažnai didelę šios erdvės dalį užima minkšti baldai, bet tai nėra  pagrindinis dalykas, fokusuojantis žmogaus dėmesį. Tad trumpai apie pagrindiniu svetainės akcentus.

Pirmiausia įvertinkite savo poreikius – modernus ar klasikinis dizainas. Kiek vietos gali užimti baldas ir ar  jums bus patogu judėti svetainėje. Ką turi sutalpinti baldas? Ir žinoma kiek planuojate išleisti pinigų?

Kokį stilių bepasirinktumėte (modernų ar klasikinį) - atitinkamai turėtų atrodyti ir Jūsų svetainės baldų kompozicija. Tačiau tai jokiu būdu nereiškia, kad jeigu Jums imponuoja klasika, sekcija būtinai privalo būti senoviška, masyvi ir stambi. Šių dienų mados yra tokios, kad dažnai net ir klasikinio stiliaus interjeruose yra panaudojamos šiuolaikiškos, modernios idėjos, savotiškas skirtingų stilių derinys. Tokiu atveju dažniausiai svarbus ne vien formų, o teisingų, besiderinančių spalvų parinkimas.  Modernus stilius, Jums suteikia dar didesnių pasirinkimo galimybių. Nuo visiškai minimalistinių iki didesnių svetainės baldų sistemų. Ryškios spalvos, aštrūs geometriniai kampai, neįprastos formos praskaidrins svarbiausio namo kambario atmosferą.

Žinoma, renkantis svetainės baldus, stilius ir patogumas nėra vieninteliai faktoriai. Ne mažiau svarbu ir baldo tvirtumas bei ilgaamžiškumas. Svetainės baldai bus naudojami dažnai ir daugelio žmonių, todėl turi pasižymėti ypatingu tvirtumu. Baldų universalumas pravers net jeigu nuspręsite įsigyti visiškai naujus svetainės baldus. Tuomet senuosius nesunkiai galėsite pritaikyti, pavyzdžiui, vaikų kambariui ar kažkuriai kitai namų erdvei. 

Svetainės baldų komplektacijos klausimai priklauso tik nuo Jūsų asmeninio skonio, fantazijos bei poreikių. Gamintojai Jums suteikia išties platų pasirinkimo spektrą tiek dizaino, tiek funkcionalumo prasme. Pagalvokite kokių daiktų turite daugiau, kaip jie turėtų būti išdėstyti ir pasinaudokite visais siūlomais sprendimais. Ant žemės pastatomos komodos, TV stovai, suoliukai, horizontalios bei vertikalios kabinamos spintelės, stacionarios bei kabinamos knygų lentynos - visa tai padės Jums sukomponuoti tokią svetainės baldų sistemą kokios Jums reikia.

Pastarųjų metų tendencija - „lengvos”, elementais neperkrautos kompozicijos, tad rinkdamiesi komplektaciją nepersistenkite. Į kompoziciją būtinai įtraukite kažkuriuos pakabinamus elementus. Jie visuomet priduoda tam tikro lengvumo ir elegancijos. Turėkite omenyje, kad didelės, masyvios sekcijos jau senokai liko praeityje. Šių dienų mada, tai rafinuotas šiuolaikiškas minimalizmas.

 

Šiuolaikiškos svetainės baldų kompozicijos dažniausiai nebūna vienspalvės. Daugeliu atveju kombinuojamos ne tik dvi skirtingos spalvos, bet ir derinamas skirtingas medžiagiškumas: natūrali medžio faneruotė ir blizgūs arba matiniai lakai.

baldai turi derėti vienas su kitu. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kaip dera minkšti kampai, foteliai ar kiti sėdimieji baldai su pasirinktu svetainės stalu ar staliuku. Jie turi derėti ne tik stilistiškai, bet ir patogumo atžvilgiu. T. y., reikia atsižvelgti į tai, ar stalas lengvai pasiekiamas ranka, ar nėra per arti ir netrukdo sėdėti, ar nėra per žemas, per aukštas ar kitaip netinka prie sėdimųjų svetainės baldų.

Svetainės baldų komplektacijai priklauso tik nuo Jūsų asmeninio skonio, fantazijos bei poreikių. Gamintojai Jums suteikia išties platų pasirinkimo spektrą tiek dizaino, tiek funkcionalumo prasme. Pagalvokite kokių daiktų turite daugiau, kaip jie turėtų būti išdėstyti ir pasinaudokite visais siūlomais sprendimais.

Sėkmės!