Baldai sandėlyje
Žiūrėti daugiau
Baldai sandėlyje
Pasiūlymai
Akcija Sekcija NOTTI 1 Sekcijos
Turime sandėlyje
589.00 € 669.98 € / 1 vnt

Komoda Fever KOM1W2D2S/9/15 balta Svetainės komodos

Komoda Alameda REG1W1D2S Svetainės komodos
272.66 € / 1 vnt

Vitrina Gent REG1W1D2S/16/12 Svetainės vitrinos, indaujos

Vitrina Azteca Trio SFK1W1D/14/9 balta blizgi Svetainės vitrinos, indaujos

Blizgi balta komoda Azteca Trio KOM3D3S/8/15 Svetainės komodos

Spintelė Holten REG1D/50 Spintelės
75.37 € / 1 vnt

Populiariausios prekės
Trijų svetainės staliukų komplektas VG7-A Svetainės staliukai
Turime sandėlyje
59.98 € / 1 vnt

Pastatoma lentyna Verin 13 Pastatomos lentynos

Spinta Inez Plus 4 Svetainės spintos
129.98 € / 1 vnt

Pakabinama lentyna Inez Plus 19 Pakabinamos lentynos

Spinta Verin 1D VRN-06 Svetainės spintos
169.98 € / 1 vnt

Komoda Magic 1 Svetainės komodos
109.98 € / 1 vnt

Komoda Sven SV9 Svetainės komodos
177.98 € / 1 vnt

Pakabinama spintelė Viki 6 Spintelės

8 interjero dizaino gudrybės, kurias verta žinoti

Tikriausiai kiekvienas mūsų norime gyventi gražiuose ir stilinguose namuose. Vis dėlto, norimą rezultatą pasiekti nėra taip lengva, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Čia pateiksime kelis triukus, kuriuos naudoja net patys geriausi interjero dizaineriai – šių gudrybių dėka savo gyvenamąją erdvę padarysite kur kas gražesnę.

Pasinaudokite šia sofos pagalvėlių formule

Kad svetainės sofa taptų ryškesnė, jos kampuose padėkite dvi 50-ies centimetrų pločio kvadratines pagalves, pasiūtas iš ryškaus raštuoto audinio. Šalia padėkite dvi mažesnes, 40-ies centimetrų vienspalves pagalvėles. Galiausiai, pridėkite vieną pailgą juosmeninę pagalvėlę su subtiliu raštu (pavyzdžiui, smulkiais dryžiais) subalansuotam vaizdui.

Kabinkite paveikslus teisingame aukštyje

Dauguma žmonių paveikslus kabina per aukštai. Kabinkite juos taip, kad paveikslo apačia būtų vos per 8 – 20 centimetrų, matuojant nuo baldų viršaus (didesnius darbus kabinkite žemiau, mažesnius – aukščiau). Taip reiktų elgtis dėl paprastos priežasties: kai atstumas tarp baldų ir paveikslų per didelis, žvilgsnis fokusuojamas tuščioje plokštumoje tarp jų.

Pertvarkykite lentynas

Knygas lentynose padalinkite į dvi dalis: 60 procentų knygų sustatykite vertikaliai, o likusius 40 procentų – horizontaliai. Tai išlaiko pusiausvyrą, tačiau įneša spontaniškumo. Horizontaliai knygas kraukite į žemesnes krūveles, nei tas, kurias rikiuojate vertikaliai: jei vertikaliai stovinčios knygos yra 30-ies centimetrų aukščio, šalia padėkite tris ar keturias knygas horizontaliai, kad bendras jų aukštis būtų ne daugiau kaip 10 centimetrų. Pastatykite vieną kitą žalią augalą, kad lentynai suteiktumėte jaukumo, tačiau venkite pernelyg ryškių ir griozdiškų gėlių, kurios galėtų atitraukti dėmesį.

Praplėskite erdvę pakabindami veidrodį

Veidrodėli, veidrodėli... Kokia geriausia vieta sieniniam veidrodžiui? Pasak ekspertų, tai maždaug 145-ių centimetrų aukštis nuo žemės. To pakanka, kad veidrodis būtų komfortabiliame akių lygyje daugeliui žmonių. Norėdami sukurti didesnės erdvės iliuziją, kabinkite veidrodį prieš langą: taip veidrodis atspindės šviesą.

Pasirinkite tinkamo dydžio kilimą

Kilimo dydis nulems tai, kokia tvarka ant jo ir aplink jį sustatysite baldus. Jei tai didelis 2,5 x 3 metrų dydžio kilimas, statykite sofą ir fotelius / kėdes taip, kad priekinės jų kojos būtų ant kilimo, o galinės – ant grindų. Jei tai mažesnis, 1,5 x 2,5 metro kilimas, sofą turėtumėte statyti ant grindų, tačiau kėdžių priekinės kojos vis dar turėtų būti ant kilimo. Jei svetainė didelė, panaudokite du kilimus, kad sukurtumėte dvi atskiras gyvenamąsias erdves.

Prieš įsigydami valgomojo stalą, gerai apsvarstykite jo dydį

Dairotės naujo pietų stalo? Įsitikinkite, kad jis būtų platesnis nei 90-ies centimetrų. Tai leidžia komfortabiliai valgyti net tada, kai stalo centras yra užpildytas patiekalais ar stalo puošmenomis. Trūksta vietos? Rinkitės apvalų stalą. Jis puikiai tilps kambario kampe, be to, jis neturi kampų, todėl prie tokio stalo bus daugiau vietos atsisėsti.

Išbandykite šią spalvinę schemą

Renkantis spalvų paletę, priskirkite 60 procentų kambario pagrindinei, 30 procentų – šalutinei ir 10 procentų – akcentuojančiai spalvai. Klasikiniame kambario interjere tai gali būti išreikšta taip: sienos – pagrindinė, baldų apmušalai – šalutinė, pagalvėlės ar kambarinės gėlės – akcentuojanti spalva. Jei pro langą atsveria gražus vaizdas, įrėminkite jį, vidinį lango rėmą nudažydami tamsia spalva.

Norite naujo kavos staliuko? Atkreipkite dėmesį į šiuos matmenis

Kadangi sofos sėdimoji dalis paprastai yra apie 50-ies centimetrų aukščio, idealus kavos staliuko aukštis – apie 38-50 centimetrų. Įkurdinkite jį apytiksliai per 45 centimetrus nuo sofos: tai yra vidutinis atstumas nuo žmogaus klubo iki kelio girnelės, be to, įprastai toks atstumas suteikia pakankamai vietos laisvai judėti aplink baldus. Kavos staliuko plotis turėtų siekti du trečdalius sofos pločio.

Jei ruošiatės atnaujinti namus ir ieškote naujų baldų ar kitų interjero detalių, kviečiame išbandyti apsipirkimą internetu ir užsukti į b-a.eu internetinę parduotuvę. Nekeldami kojos iš namų galėsite apžiūrėti didžiulį mūsų siūlomų baldų ir kitų prekių asortimentą. Jūsų laukia patrauklios kainos, gausybė akcijų ir greitas bei patogus pristatymas tiesiai į namus. B-a.eu – pirk pigiau ir patogiau!

Kaip išsirinkti svetainės baldus?

Svetainė – viena svarbiausių erdvių namuose. Tai vieta, kur visa šeima gali netrukdomai susiburti ramiam pašnekesiui, poilsiui ar pramogoms, be to čia priimami atvykę svečiai. Dažniausiai svetainė būna įkurta šalia įėjimo į namus, taigi, ji visuomet yra matomoje vietoje. Todėl yra be galo svarbu, kad svetainė atrodytų gerai – juk pagal tai svečiai susidarys įspūdį apie jūsų asmenybę. Jūsų mėgstamas stilius neturi reikšmės – svarbiausia pasirinkti tinkamus baldus, kad tiek šeima, tiek svečiai jaustųsi patogiai.

Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad baldus, kurie idealiai tiktų jūsų namams, rasti sunku. Tačiau iš tiesų, tai nėra taip sudėtinga. Turime keletą patarimų, kuriais vadovaujantis, jūsų svetainė taps dar patrauklesnė ir svetingesnė.

1. Suplanuokite gyvenamąją erdvę

Prieš nuspręsdami, kokius baldus įsigyti, pradėkite nuo šio žingsnio: susidarykite savo svetainės planą. Apskaičiuokite, kiek ir kokių baldų čia tilps, išmatuokite galimų baldų dydžius bei nuspręskite, kiek jie bus naudingi. Nepamirškite palikti pakankamai erdvės vaikščiojimui. Idealios svetainės receptas – apgalvotas apstatymas. Tad planuokite, planuokite ir dar kartą planuokite.

2. Apibrėžkite kambario paskirtį

Nors teorinė svetainės paskirtis – svečių priėmimas, tikroji paskirtis gali skirtis. Jei svetainė išties tarnaus kaip tik kaip svečių priėmimo erdvė, galite rinktis delikačius ir elegantiškus baldus. Tačiau jei kambarys daugiau bus skirtas kasdieniam gyvenimui bei šeimos susibūrimams, ieškokite paprastesnių ir praktiškesnių baldų.

3. Atsižvelkite į namų interjerą

Kiekvieni namai turi savitą interjerą, todėl svetainės baldus reiktų derinti prie bendro stiliaus. Jei namuose vyrauja modernus stilius, rinkitės modernaus dizaino baldus. Jei namų interjeras mena Viktorijos epochos laikus, ieškokite Viktorijos stiliaus baldų. Modernaus interjero atveju tiks aptakios formos, o jei norite, kad svetainės dizainas būtų formalus, bet puošnus, rinkitės drožinėtus baldus. Jei pasirinksite baldus su apmušalais, būtų naudinga įsigyti ir specialų užvalkalą, kuris leis išvengti dėmių.

4. Pagalvokite apie komfortą

Jūsų naujieji baldai bus beverčiai, jeigu jie nebus patogūs, todėl būtinai įsitikinkite jų komfortabilumu. Baldai, pagaminti iš kokybiškų medžiagų, dažnai yra patogesni, be to, atrodo dailiau.

5. Suderinkite baldus

Jei perkate kelis baldus, įsitikinkite, kad jie derėtų ne tik prie namų stiliaus, bet ir vienas prie kito. Jei renkatės modernaus dizaino sofą, nepirkite į komplektą klasikinio stiliaus kavos staliuko, kad ir koks gražus jis jums atrodytų. Svarbiausia – stiliaus vienybė.

6. Atkreipkite dėmesį į baldų kokybę

Visada labiau verta investuoti į kokybiškus daiktus, kurie tarnautų ilgai. Tas pats ir su baldais. Kokybiški baldai yra mažai pavaldūs laikui ir, tinkamai prižiūrimi, gali tarnauti dešimtmečius.

7. Rinkitės neutralias spalvas

Baldų spalva turi didžiulę reikšmę bendram kambario vaizdui, todėl svarbu pasirinkti teisingą jų spalvą. Neutralių spalvų baldai tiks visada, nepriklausomai nuo to, kaip keistųsi kambario išvaizda. Jei norite gyvesnių spalvų, įsigykite spalvingų pagalvėlių ar patieskite ryškų kilimą. Panorus atnaujinti kambarį, šiuos aksesuarus bet kada galėsite pakeisti!

8. Pagalvokite apie formą

Baldų būna įvairių formų. Išsirinkite tokią, kuri idealiai tiktų jūsų svetainei. Nepamirškite ir užimamos vietos: lenktos formos sofa jos pareikalaus kur kas daugiau, nei tiesi įprastinė. Taip pat atkreipkite dėmesį ir apie porankių formą: porankiai suapvalintais kampais jums gali būti patogesni, nei tiesūs, arba atvirkščiai. Nuspręskite, kas jums labiausiai prie širdies.

9. Pirkite pavienius baldus

Kai kurie pirkėjai mėgsta iš karto įsigyti visą svetainės komplektą. Tame nėra nieko blogo, tačiau jūs galite norėti kitokio staliuko ar lempos, nei esantys komplekte. Todėl, jei norite geriau išreikšti savo stilių ir atskleisti kūrybiškumą, susikomplektuokite baldus patys.

10. Pridėkite akcentų

Svetainė atrodys tiesiog nuostabiai, jei pridėsite vieną ar kelis ryškius akcentus. Tai gali būti bet kas: siena su jūsų tapybos darbais, puošnus kavos staliukas, stalo puošmena ir t.t. Neperlenkite lazdos: tokių akcentų neturėtų būti per daug, kitaip svetainė taps perkrauta ir nebeatrodys svetinga. Kaip jau tikriausiai supratote, baldai yra ne tik reikalingas aksesuaras: jie gali kardinaliai pakeisti svetainės vaizdą, kuriuo galės mėgautis ne tik jūsų šeima, bet ir apsilankę svečiai. Tikimės, kad padėjome jūsų namus paversti dar gražesniais. Ačiū, kad skaitėte!