Atpigo Virdulys Jata HA701 Elektriniai virduliai
32.98 € 41.14 € / 1 vnt

Atpigo Virdulys Beper BB.050 1L Elektriniai virduliai
26.64 € 32.84 € / 1 vnt

Atpigo Elektrinis virdulys Prime3 SEK41 Elektriniai virduliai
32.69 € 39.62 € / 1 vnt

Atpigo Virdulys Prime3 SEK81 Elektriniai virduliai
40.84 € 48.36 € / 1 vnt

Atpigo Elektrinis virdulys Severin WK 3409 Elektriniai virduliai
40.69 € 47.02 € / 1 vnt

Atpigo Elektrinis virdulys Severin WK 9553 Elektriniai virduliai
41.19 € 47.27 € / 1 vnt

Atpigo Elektrinis virdulys Severin WK 3411 Elektriniai virduliai
36.36 € 41.04 € / 1 vnt

Atpigo Virdulys FORME FKG-137 Elektriniai virduliai
28.68 € 30.86 € / 1 vnt

Atpigo Elektrinis virdulys FORME FKG-101 Elektriniai virduliai
17.41 € 18.56 € / 1 vnt

Atpigo Elektrinis virdulys Manta KTL9230B Elektriniai virduliai
23.15 € 24.65 € / 1 vnt

Atpigo Elektrinis virdulys Severin WK 3459 Elektriniai virduliai
57.45 € 60.56 € / 1 vnt

Atpigo Elektrinis virdulys Blaupunkt EKS401 Elektriniai virduliai
44.72 € 47.04 € / 1 vnt

Atpigo Elektrinis virdulys Xiaomi Electric Kettle 2 White (MJDSH04YM) Elektriniai virduliai

Elektrinis virdulys FORME FKG-4017 Elektriniai virduliai

Elektrinis virdulys Severin WK 3469 Elektriniai virduliai

Virdulys FORME FKG-227 Elektriniai virduliai
38.60 € / 1 vnt

Elektrinis virdulys Jata JEHA1038 Elektriniai virduliai

Elektrinis virdulys FORME FKG-1017 Elektriniai virduliai

Elektrinio virdulio pirkimo vadovas

Randamas tikriausiai kiekvienuose namuose, elektrinis virdulys visuomet pasirengęs užvirinti vandenį jūsų mėgstamam gėrimui ar kitoms reikmėms. Be savo atliekamų funkcijų, virdulys gali pagyvinti virtuvės interjerą, įnešdamas spalvų bei stiliaus. Tai neturėtų stebinti – šiuolaikiniai elektriniai virduliai pasižymi didele dizaino įvairove, nuo tradicinių iki modernių, nuo šlifuoto nerūdijančio plieno iki įvairių spalvų apdailos.

Šis virdulio pirkimo vadovas padės geriau orientuotis didelėje pasiūloje ir paaiškins, į ką reiktų atkreipti dėmesį.

Svarbiausi kriterijai, renkantis elektrinį virdulį

Greitas užvirimo laikas. Naujos kartos virduliai gali paruošti puodelį verdančio vandens per kelias sekundes. Tokie greitai užverdantys virduliai yra kur kas efektyvesni dėl savo konstrukcijos: paprastai jie turi vandens rezervuarą, o karštas vanduo išpilamas mygtuko paspaudimu.

Talpa. Didelis puodelis paprastai talpina apie 250 ml skysčio, todėl standartinės talpos virduliai (nuo 1,5 iki 1,7 litro) gali virti šešis ar septynis puodelius vienu metu. Jei jūsų virtuvė nedidelė ar turite ribotą plotą virduliui, rinkitės mažesnės talpos modelį.

Galia. Virdulio galia svyruoja nuo maždaug 2kW iki 3kW – didesnės galios virduliai yra didesni ir vandenį užvirina greičiau. Paprastai 3kW galios virduliai klasifikuojami kaip „greitai užverdantys”, nors ši savybė gali skirtis, priklausomai nuo modelio.

Saugumas. Gamintojai virduliuose paprastai įdiegia įvairių apsauginių funkcijų vartotojų saugumui, tokių kaip automatinis išjungimas vandeniui užvirus ar pakėlus virdulį, nekaistanti rankena bei neslystantis pagrindas.

Energijos naudojimo efektyvumas. Pirkdami virdulį atkreipkite dėmesį, ar jis turi vandens lygio skalę: tai naudinga funkcija, kurios dėka užvirinsite tik tiek vandens, kiek jums iš tiesų reikia. Verta paminėti ir tai, kad gamintojai vis tobulina šildymo elementų technologijas, todėl naujausi modeliai sunaudoja net iki 35% mažiau elektros energijos.

Belaidis virdulys. Dauguma virdulių yra belaidžiai, nes maitinimo kabelis pritvirtintas prie virdulio pagrindo, o tai reiškia, kad virdulį galima laisvai pakelti, todėl laido ilgis nėra problema.

Paslėptas kaitinimo elementas. Virdulio, turinčio tokio tipo kaitinimo elementą, valymas yra kur kas patogesnis, nei modelių su atviru elementu. Be to, paprastai toks elementas vandenį virina efektyviau.

Vandens filtras. Jis sumažina kalkių susidarymą, todėl jūsų virdulys tarnaus ilgiau, o vandens kokybė bus geresnė. Didelė dalis modelių turi nuimamą vandens filtrą, kurį patogu išimti ir išplauti. Tiesa, visada turėtumėte įsitikinti, kad filtras gerai įdėtas – taip išvengsite kalkių susidarymo. Kai kurie modeliai turi įmontuotą vandens filtrą: tokiu atveju paprastai naudojamos specialios kasetės, kurias reikia keisti kas 1-2 mėnesius.

Įspėjamasis švilpukas. Klasikinė funkcija, atkeliavusi iš virdulių, statomų ant viryklės – švilpukas įspės jus, kai vanduo pradės virti.

Reguliuojama temperatūra. Ši funkcija leidžia pašildyti vandenį iki norimos temperatūros. Tai gali būti pravartu gaminant tam tikrus gėrimus: arbatas ar kai kurias kavos rūšis.

Tikimės, kad šis vadovas suteikė pakankamai informacijos, kuri pasirinkti elektrinį virdulį būtų paprasčiau. Na o pabaigai, norime priminti, kad viena geriausių vietų jį įsigyti – internetinė parduotuvė b-a.eu. Čia pirkti pigiau ir patogiau!