Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Rodyti
Gamintojas
Filtruoti
 
 

Rašomieji stalai

Rašomasis stalas B-160 Rašomieji stalai

Rašomasis stalas B-160

Kaina: 95.00 €126.15 €
Žiūrėk ČIA
Rašomasis stalas B-183 Rašomieji stalai

Rašomasis stalas B-183

Kaina: 81.00 €105.85 €
Žiūrėk ČIA
Rašomasis stalas B-140 Rašomieji stalai

Rašomasis stalas B-140

Kaina: 72.00 €92.79 €
Žiūrėk ČIA
Rašomasis stalas B-151 Rašomieji stalai

Rašomasis stalas B-151

Kaina: 95.00 €121.80 €
Žiūrėk ČIA

Ergonomiškas rašomasis stalas Kettler COLLEGE BOX II

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 274.74 €
Žiūrėk ČIA

Stalas COLLEGE BOX II maple/silver

Išparduota. Klauskite
Buvusi kaina: 291.68 €
Žiūrėk ČIA
 
 

Renkamės jaunuolio kambario baldus: darbo stalo pirkimo vadovas

Vaikams augant, vaikiški žaidimai palaipsniui tampa rimtomis užduotimis bei namų darbais. Tai reiškia, kad pats laikas investuoti į kokybišką, ergonomiško dizaino darbo stalą. Tačiau, prieš įsigydami, peržvelkite mūsų pateiktus patarimus – čia rasite viską, ką jums reikia žinoti, renkantis stalą jaunuolio kambariui.

Jaunuolio kambaryje pirmiausia turėtų atsispindėti vaikiškas tyrumas, žavesys ir jaunatviška energija. Kartu su įnoringa lova ir fantaziją išlaisvinančiu sieniniu dekoru, jaunuolio darbo stalas turėtų būti prioritetų sąrašo viršuje. Prieš pradėdami rinktis, nustatykite savo reikalavimus: atkreipkite dėmesį į vaiko kambario dydį, kad galėtumėte nuspręsti, kokio dydžio stalo reikia, bei įvertinkite, kiek erdvės prireiks susidėti daiktams, kuris būtų patenkinti jūsų vaiko poreikiai. Kad įvertinti būtų lengviau, vadovaukitės mūsų patarimais – taip be vargo  išsirinksite stalą, prie kurio jūsų vaikas laiką leis maloniai ir komfortabiliai.

1. Dydis – svarbu

  • Jei kambarys nedidelis ir vienas tikslų – optimaliai išnaudoti patalpos plotą, patartina rinktis pailgos formos darbo stalą. Jį galėsite tiesiog pristumti prie sienos arba panaudoti mažai naudingą vietą kambario kampe. Pailguose, degtukų dėžutės formos kambariuose idealiai tinka prie sienos tvirtinami stalviršiai.
  • Didelės patalpos atveju, pasirinkimo laisvė kur kas didesnė. Galite rinktis karališko dydžio „U“ arba „L“ formos stalo variantą, kuris tiesiog idealus, jei turite daugiau nei vieną vaiką.

2. Ergonomika

Svarbiausia užduotis – tinkamai pasirinkti stalo aukštį. Idealiu atveju, darbo stalas turėtų būti nuo 65 iki 75 centimetrų aukščio, kad prie jo sėdėti būtų patogu. Jei jūsų pasirinkto stalo aukštis neatitinka nurodyto standarto, šalia jo pasirinkite ergonomiško dizaino kėdę su aukščio reguliavimo mechanizmu.

Kitas puikus sprendimas – reguliuojamo aukščio stalas. Jis ne tik yra lengvai pritaikomas kairiarankiams bei dešiniarankiams bei dažnai turi reguliuojamo kampo stalviršį, bet ir gali būti nesunkiai nustatytas į norimą aukštį, tinkamą jūsų vaikui. Toks stalas „augs“ kartu su jūsų vaiku, todėl ne veltui dažnai vadinamas „augančiu“.

Geriausias būdas patikrinti, ar stalo aukštis tinkamas – bandymų keliu. Leiskite savo vaikui pačiam atsisėsti ir išbandyti savo būsimą darbo vietą bei įsitikinti, ar ji jam patogi. Atkreipkite dėmesį ar stalviršis yra pakankamai platus, kad tilptų bent pora knygų ir kompiuteris.

3. Daiktų laikymo sprendimai

Jaunuolio darbo stalas turi turėti pakankamai vietos susidėti būtiniausiems daiktams, pradedant kanceliarijos reikmenimis, baigiant knygomis, kompiuteriu bei kitais aksesuarais. Tam nebūtina turėti daug stalčių bei spintelių – knygoms bei įvairiems rankdarbiams susidėti puikiai tinka ir atviros lentynos. Jos ne tik talpios – atvirai eksponuojamos knygos ar vaiko piešiniai praturtins kambario interjerą. Tiesa, kelių stalčių vis tik prireiks rašikliams, pieštukams bei kitiems mažmožiams susidėti.

  • Įsitikinkite, kad užstalėje yra pakankamai vietos, kad jūsų vaikas galėtų patogiai sėdėti, neįremdamas į stalą kelių.
  • Patikrinkite, ar stalčiai bei stalo sujungimai yra tvirti. Stalčiai turėtų būti atsparūs grubiam naudojimui ir pasiekiami lengvai, nesusilenkiant.

4. Į vaiką orientuotas dizainas

  • Ieškokite darbo stalo, pritaikyto specialiai vaikams: toks stalas neturėtų turėti smailių kampų bei aštrių briaunų. Jei renkatės dažytą stalą, įsitikinkite, kad jam dažant būtų buvę naudojami netoksiški, švino neturintys dažai.
  • Rekomenduojame rinktis stalą, pagamintą iš tvirto medžio, milteliniu būdu padengto nerūdijančio plieno arba vytelių rotango – šios medžiagos itin atsparios dėvėjimuisi.

Rinkdamiesi ieškokite medžiagų, kurios būtų atsparios vandeniui – jas kur kas lengviau prižiūrėti ir valyti.

5. Mobilumas

Jei mėgstate dažnai perstumdyti baldus, rinkitės darbo stalą, kuris turėtų ratukus. Jų dėka ne tik lengviau perstumsite stalą į naują vietą, bet ir patogiau išvalysite kambarį.

Pabaigai

Šiuolaikinė jaunuolio darbo stalų pasiūla yra milžiniška, todėl turėtumėte nesunkiai išsirinkti modelį, atitinkantį jūsų konkrečius reikalavimus. Svarbiausi dalykai, kuriuos turėtumėte prisiminti – tinkamas darbo stalo turi aukštis ir gylis, tam kad užstalėje laivai tilptų kėdė, o vaiko laikysena būtų taisyklinga: taip jūsų vaikas ne tik bus sveikas, bet ir dirbs bei mokysis patogiai, o tai savaime užtikrina geresnius rezultatus. Ir nepamirškite: stalas turi būti pakankamai tvirtas, kad sugebėtų atlaikyti susidūrimą su nežabota vaiko energija.

Viliamės, kad šis pirkimo vadovas jums suteikė pakankamai naudingos informacijos, kad jaunuolio darbo stalą išsirinktumėte lengviau ir patogiau. Norime priminti, kad viena geriausių vietų įsigyti darbo stalą bei kitus jaunuolio kambario baldus – internetinė parduotuvė www.b-a.eu.