Rašomasis stalas CONTI auksinis ąžuolas/balta Rašomieji stalai
Turime sandėlyje
65.98 € / 1 vnt

Rašomasis stalas Hey 3 Rašomieji stalai
Turime sandėlyje
142.99 € / 1 vnt

Rašomasis stalas BR1-AW Rašomieji stalai
Turime sandėlyje
53.98 € / 1 vnt

Rašomasis stalas su stalčiais HM7-CG Rašomieji stalai
Turime sandėlyje
56.98 € / 1 vnt

Atpigo Kompiuterinių žaidimų stalas B-49 Rašomieji stalai
134.92 € 141.98 € / 1 vnt

Rašomasis stalas Hugo 1 Rašomieji stalai
136.29 € / 1 vnt

Rašomasis stalas Mati B1 Rašomieji stalai
129.98 € / 1 vnt

Rašomasis stalas Angel 2 Rašomieji stalai
139.98 € / 1 vnt

Rašomasis stalas Zonda Z05 Rašomieji stalai

Rašomasis stalas Avo 10 Rašomieji stalai
139.98 € / 1 vnt

Rašomasis stalas Maximus 2 Rašomieji stalai

Rašomasis stalas Lorento L10 Rašomieji stalai

Kompiuterio stalas ARCA 07 Rašomieji stalai
119.98 € / 1 vnt

Rašomasis stalas Kendo 01 Rašomieji stalai

Rašomasis stalas Como 9 Rašomieji stalai
176.97 € / 1 vnt

Rašomas stalas Nano 9 Rašomieji stalai
181.98 € / 1 vnt

Rašomasis stalas Angel 2 blizgus Rašomieji stalai

Rašomieji stalai namams - darbo, jaunuolio ar vaiko kambariui gera kaina perkant internetu

Patogiam mokymuisi, užduočių ruošimui ar darbui namuose bei biure reikalingas praktiškas, tvirtas, o kartu ir ergonomiškas rašomasis stalas. B-a.eu elektroninėje parduotuvėje rasite itin platų, įvairaus dizaino, matmenų bei spalvų asortimentą. Parduodame BRW, Dolmar, Halmar, Meblocross, Meblar, Signal ir kitų žinomų gamintojų produkciją. Minimalistinio stiliaus, modernūs, klasikiniai ar kartu su vaiku augantys rašomieji stalai internetu parduodami itin gera kaina ne tik akcijos metu. Tiesa, dažnai yra taikomos ir įvairios akcijos, o jų metu kokybiškas rašomasis stalas su nuolaida kainuos ženkliai pigiau, mažesne kaina.
Ir visiškai nesvarbu, ar jums reikalingas rašomasis stalas vaiko kambariui, jaunuolio ar darbo kambariui namuose, esame tikri, kad iš plataus asortimento išsirinksite geriausiai jūsų lūkesčius atitinkantį sprendimą. Katalogą formuojame taip, kad galėtume pasiūlyti kuo įvairesnius sprendimus, skirtingiems jūsų poreikiams. Pavyzdžiui, reguliuojamo aukščio, kartu su vaiku augantys rašomieji stalai leidžia žymiai tiksliau pritaikyti stalą prie vaiko ūgio. Tai yra labai svarbu, kadangi ilgiau sėdint neturi pradėti skaudėti nugaros, o vaikas turi jaustis komfortiškai.
Renkantis rašomąjį stalą darbo ar vaiko kambariui rekomenduojame nepamiršti ir jo funkcionalumo. Ieškantiems sprendimo, kaip patogiai susidėti mokslui ar darbui reikalingus reikmenis, puikiai tiks rašomasis stalas su stalčiais, spintele ar lentynomis. Taip viską patogiai ir organizuotai galėsite susidėti į reikiamas vietas ir visus svarbiausius daiktus visada turėti po ranka.
Ieškantiems vienodo stiliaus baldų, rekomenduojame rinktis rašomąjį stalą iš baldų kolekcijos. Tokiu atveju, nesudėtingai prie jo galėsite priderinti to paties dizaino spintas, lentynas bei kitus darbo, jaunuolio ar vaiko kambario baldus ir susikurti vienodo stiliaus kambario interjerą. Galbūt jums yra reikalingas konkrečios spalvos rašomasis stalas? Baltas, pilkas, juodas, rudas, šviesių, tamsių atspalvių ar ryškus ir spalvotas - visą tai taip pat rasite.
Prieš perkant rekomenduojame nusistatyti svarbiausius kriterijus, kuriuos turi atitikti rašomasis stalas. Tai gali būti stalo dydis ar bendri matmenys, papildomas funkcionalumas, žinoma, nereikėtų pamiršti ir stiliaus bei spalvų. Vis dėl to, jei nesate tikri, koks rašomasis stalas namams ar biurui jums geriausiai tiktų, galite vadovautis mūsų patarimais. Surinkome svarbiausią informaciją, apie tai, kokio tipo yra rašomieji stalai bei kaip išsirinkti rašomąjį stalą, kuris būtų praktiškas, patogus ir ergonomiškas.

Kartu su vaiku augantys rašomieji stalai

Reguliuojamo aukščio rašomasis stalas vaikams - pradinukui ar ankstyvųjų klasių mokiniui yra idealus pasirinkimas, kadangi jį galima pritaikyti prie augančio vaiko ūgio. Be to, jis padeda žymiai geriau kontroliuoti taisyklingą vaiko sėdėseną. Tinkamai sureguliuotas ir vaiko ūgiui pritaikytas rašomojo stalo aukštis ir stalviršio padėtis leidžia žymiai patogiau sėdėti, vaikui nereikia kūprintis, per aukštai ar per žemai laikyti rankų. O tai yra itin svarbu, kadangi ilgiau sėdint prie nepatogaus stalo gali atsirasti nugaros ar kitų raumenų skausmas, vaikas nesijaus komfortiškai, jam bus žymiai sunkiau susikaupti užduočių atlikimui. Tad ergonomiškas rašomasis stalas su reguliuojamu aukščiu bei stalviršio pakreipimu gali padėti išvengti visų šių problemų. Dar vienas didelis šio tipo stalų privalumas - jei turite keletą vaikų, kurių ūgis skirtingas, galima labai greitai ir nesudėtingai pakeisti stalo aukštį, taip pritaikant konkretaus vaiko poreikiams.
B-a.eu parduotuvės kataloge - įvairaus dizaino, matmenų ir spalvų reguliuojamo aukščio rašomieji stalai vaikams, internetu parduodami itin gera kaina. Jie yra ne tik funkcionalūs ir modernūs, tačiau išsiskiria puikiu dizainu, spalvų įvairove. Be to, turime platų asortimentą įvairių spintelių ir lentynų, į kurias vaikas galės susidėti mokslui skirtus reikmenis. Jei ieškote išmanaus sprendimo, kaip sukurti ergonomišką vietą mokymuisi namuose - augantis rašomasis stalas vaikams gali tapti puikia išeitimi.

Rašomieji stalai su stalčiais, spintelėmis, lentynomis

Renkantis stalą darbo ar vaiko kambariui rekomenduojame nepamiršti ir jo funkcionalumo. Ieškantiems sprendimo, kaip patogiai susidėti visus mokslui ar darbui skirtus reikmenis, puikiai tiks rašomasis stalas su stalčiais, spintele ar lentynomis. Taip būsite tikri, kad viską patogiai ir organizuotai susidėsite į reikiamas vietas ir daiktus turėsite visada po ranka. Žinoma, kiek stalčių ar spintelių turi turėti rašomasis stalas, jau yra kiekvieno individualus pasirinkimas. Prieš pirkdami įvertinkite, kiek daiktų turite, kokio dydžio jie yra ir ar visi sutilps į jūsų išsirinktą modelį. Be to, įvertinkite ir naudojimosi patogumą. Didesnes knygas, segtuvus žymiai patogiau paimti ar padėti į lentyną, na o smulkius daiktus galima tiesiog sukrauti į stalčių. Įvertinus visus šiuos aspektus, jums bus paprasčiau nuspręsti - reikalingas rašomasis stalas su stalčiais, spintele ar lentynomis. Kad ir ką pasirinktumėte, platų pasirinkimą rasite mūsų parduotuvės kataloge.

Universalus rašomasis stalas darbui

Daug dirbantiems su kompiuteriu, puikus sprendimas yra universalūs kompiuteriniai - rašomieji stalai. Šiuo atveju, jie gali būti keletos tipų. Vienas iš jų - specialiai stacionariems kompiuteriams pritaikytas rašomasis stalas, kuris turi numatytą vietą kompiuterio dėžės pastatymui. Kitas tipas - tai rašomasis stalas su ištraukiama lentyna, skirta kompiuterio klaviatūrai pasidėti. Be to, ši lentyna gali tarnauti ir kaip papildomas rašymo paviršius, kada ant stalo yra padėtas nešiojamas kompiuteris, o vietos ant stalviršio dokumentų pildymui nelieka.

Kaip išsirinkti kokybišką bei ergonomišką rašomąjį stalą namams

Renkantis rašomąjį stalą mokslui ar darbui namuose, rekomenduojame atkreipti dėmesį į keletą svarbiausių kriterijų - stalo aukštį ir bendrą dydį, taip pat ergonomines savybes, galimybes susidėti daiktus, rašomojo stalo universalumą bei dizainą. Norime pabrėžti, kad kaina neturėtų būti svarbiausias kriterijus. Pigus rašomasis stalas gali neturėti visų reikalingiausių funkcijų, tad darbas prie jo gali būti labiau komplikuotas. Renkantis siūlome įvertinti žemiau aprašytus kriterijus.
Rašomojo stalo dydis ir bendri matmenys. Tai vienas svarbiausių parametrų. Jei kambarys yra nedidelis ir jūs nenorite jo apkrauti, o tikslas yra optimaliai išnaudoti patalpos plotą, rekomenduotume rinktis kompaktiškų matmenų, pailgos formos rašomąjį stalą. Jei kambarys didelis, pasirinkimo laisvė yra kur kas didesnė. Galite rinktis karališko dydžio „U“ arba „L“ formos variantą, kuris tiesiog idealus, jei turite daugiau nei vieną vaiką ar jums reikalingas didelis rašomasis stalas darbui.
Dar viena itin svarbi užduotis - tinkamo aukščio pasirinkimas. Idealiu atveju, rašomasis stalas turėtų būti nuo 65 iki 75 centimetrų aukščio, kad prie jo sėdėti būtų patogu. Jei jūsų pasirinkto stalo aukštis neatitinka nurodyto standarto, šalia jo reikėtų rinktis ergonomiško dizaino kėdę su aukščio reguliavimo mechanizmu.
Augantiems vaikams idealus sprendimas yra reguliuojamo aukščio rašomasis stalas. Jį lengvai galima pritaikyti prie vaiko ūgio, be to, jis padeda geriau išlaikyti teisingą sėdėjimo poziciją, užtikrina mažesnę apkrovą nugaros, pečių raumenims. Vaikui paaugus, jums tereikės pakelti stalą į aukštesnę poziciją. Neveltui sakoma, kad augantis rašomasis stalas užauga kartu su vaiku.
Daiktų laikymo sprendimai. Rašomasis stalas turi turėti pakankamai vietos susidėti būtiniausiems daiktams, pradedant kanceliarijos reikmenimis, baigiant knygomis, kompiuteriu bei kitais aksesuarais. Tad šiuo atveju galite rinktis rašomuosius stalus su stalčiais, su spintelėmis ar atviromis lentynomis. Viskas priklauso nuo to, kiek daiktų turite.
Stilius ir spalvos. Pasirinkimas yra išties didelis ir platus. Minimalistinio dizaino, skandinaviško ar industrinio stiliaus, modernūs ir klasikiniai rašomieji stalai ras savo namus ir vietą, kurioje jie geriausiai tinka. Rinkdamiesi įvertinkite, koks interjero stilius vyrauja jūsų namuose ir rinkitės tokios pačios ar panašios stilistikos ir spalvos baldus. Jei norite turėti visiškai vienodo stiliaus baldus, rekomenduojame rinktis rašomuosius stalus iš mūsų turimų baldų kolekcijų. Tokiu atveju, nesudėtingai prie rašomojo stalo galėsite priderinti to paties dizaino spintas, spinteles, lentynas bei kitus baldus ir susikurti vienodą kambario interjerą.
Apibendrinant galime pasakyti, kad pasiūla yra tikrai didelė, todėl esame tikri, kad nesunkiai išsirinksite modelį, atitinkantį jūsų konkrečius poreikius. Svarbiausi dalykai, kuriuos turėtumėte prisiminti - tinkamas rašomojo stalo aukštis ir kambariui tinkami bendri stalo matmenys, taip pat ergonominės ir praktiškumo savybės.

Rašomieji stalai pigiau, perkant internetu - kainos, akcijos ir kita aktuali informacija

Jau minėjome, kad mūsų kataloge rasite itin platų įvairių modelių (rašomieji stalai pradinukams, moksleiviams, jaunuolio ar darbo kambariui) ir gamintojų (BRW, Dolmar, Halmar, Meblocross, Meblar, Signal ir kitų) pasirinkimą. Esame tikri, kad stilių ir spalvų pasirinkimas jus nustebins. Tamsus, šviesus ar ryškus, juodas ar baltas rašomasis stalas - visą tai rasite mūsų parduotuvės kataloge itin gera kaina. Norintiems įsigyti rašomąjį stalą pigiau, siūlome palaukti akcijos ar kainos sumažinimo. Rašomasis stalas su nuolaida jums kainuos dar pigiau, ženkliai mažesne kaina.
Kita aktuali informacija perkantiems:
1. Garantinis laikotarpis - 24 mėn. fiziniams asmenims bei 12 mėn. juridiniams asmenims.

2. Rašomasis stalas bus pristatytas nesurinktas. Komplekte yra pridedama išsami stalo surinkimo instrukcija.

3. Pristatymo terminas yra nurodytas skiltyje "Prekės tiekimo terminas". Tam tikrais atvejais pristatymo terminas gali skirtis nuo nurodyto, dėl baldų gamyklos užimtumo ar kitų veiksnių. Pirkėjas visada yra informuojamas apie pasikeitusį prekės pristatymo terminą el. paštu ir/arba telefonu. Dėl tikslaus prekės pristatymo termino galite susisiekti su mumis nurodytais kontaktais.

4. Rašomojo stalo baldų plokštės ir kitų detalių spalva nuotraukose gali skirtis dėl jūsų naudojamo įrenginio ekrano nustatymų, kompiuterio monitoriaus raiškos, apšvietimo ir kitų veiksnių. Rekomenduojame vadovautis prekės aprašyme nurodytomis savybėmis.
Jei nesate tikri, koks rašomasis stalas namams ar biurui jums geriausiai tiktų, galite susisiekti su mumis. Papasakosime apie turimus modelius, patarsime, ką geriausia pasirinkti. Primename, kad užsisakius internetu rašomasis stalas bus pristatytas į bet kurį miestą visoje Lietuvoje (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys ar bet kuris kitas miestas).