Pasiūlymai
Populiariausios prekės

Rankšluoščių džiovintuvai, gyvatukai 

Rankšluoščių džiovintuvai, gyvatukai apima gyvatukus džiovintuvus šildymo sistemoms, elektrinius gyvatukus ir kita.

Nuo rankšluosčių džiovintuvų priklauso vonios kambario temperatūra, drėgmės lygis, interjeras, jaukumas, patogumas ir kita.

Gyvatukus džiovintuvus šildymo sistemoms galite rinktis iš plataus asortimento, skirtingų gamintojų, kainų, spalvų, išmatavimų, medžiagų iš kurių yra pagaminti, galingumų, formų, rūšių ir kita.

Taigi gyvatukų įvairovė yra didžiulė. Pagal šilumos šalinį gyvatukai yra skirstomi į elektrinius – šildomus elektra, vandeninius – šildomus karštu vandeniu iš centralizuotos ar namo šildymo sistemos bei kombinuoto šilumos šaltinio – tokie gali būti šildomi tiek elektra, tiek ir vandeniu.

Kokia bus vonios kambario temperatūra priklauso nuo gyvatuko galingumo, medžiagos iš kurios yra pagamintas, džiovintuvo ilgio bei skersmens. Na, o kombinuoto šildymo džiovintuvo (šildant elektra) atiduodamas šilumos kiekis priklauso nuo teno galios.

Rankšluosčių džiovintuvai gali būti pagaminti iš nerūdijančio plieno, cinkuoto plieno vamzdžių, žalvario ar vario.

Gyvatukus galite kabinti ant sienos, kampe, taip pat gali būti tvirtinami prie grindų ir atlikti atitvarinės sienelės funkciją.

Jeigu į kopetėlių tarpus telpa net stori rankšluosčiai, tai tada jie yra patogūs naudojimui, taip pat nerūdijančio plieno gyvatukai yra atsparesni korozijai. Nerūdijančio plieno gyvatukai - kopetėlės nedažomi, jie blizgios plieno spalvos, tuo tarpu variniai ir cinkuoto vamzdžio gaminiai gali turėti labai plačią spalvų gamą.

Variniai džiovintuvai turi labai geras šilumos laidumo savybes. Cinkuoto vamzdžio gyvatukai pasižymi mažesnėmis šilumos laidumo sąvybėmis, tačiau yra pigesni.

Gyvatuko dizainas, forma taip pat yra labai svarbi, kaip ir jo galingumas, medžiaga iš kurios yra pagamintas ir kita.

Nusipirkus elektrinį gyvatuką Jums reikės pasirūpinti tik jų pakabinimu Jūsų numatytoje vietoje ir įjungti į rozetę. Gyvatukas gali turėti reguliuojamą kaitinimo elementą, kurio pagalba galėsite nusistatyti norimą temperatūrą, o nesant poreikiui ir apskritai išjungti gyvatuką.

Ypatingos priežiūros gyvatukams nereikia, jeigu jie yra tinkamai parinkti ir sumontuoti gali tarnauti ir kelis dešimtmečius. Atkreipti dėmesį reikėtų jeigu yra pažeistas apsauginis dažų sluoksnis, kadangi gyvatukai yra naudojami drėgnose patalpose, tad gali pradėti rūdyti. Tada tokias vietas reikėtų tiesiog uždažyti.

Elektriniai gyvatukai yra šildomi elektra ir juos renkantis reikia atsižvelgti į vonios kambario plotą. Jei patalpoje šildomos grindys, užtenka mažesnės galios gyvatuko. 

Jei nėra galimybės prijungti gyvatuko prie šildymo sistemos, tada lieka viena išeitis, tai yra naudoti elektrinį rankšluosčių džiovintuvą. Elektriniai gyvatukai taip pat yra labai tinkami, kur reikia papildomo šilumos šaltinio, jei daugiabučio vonios kambaryje nepakanka centrinio šildymo sistemos gyvatuko šildymo.

Yra rinkoje ir kombinuotos šilumos džiovintuvų: žiemą juos galima jungti prie šildymo sistemos, o vasarą pagal poreikį šildyti elektra. Tai ne tik patogu, bet ir galima sutaupyti pinigų, pavyzdžiui, išsirengę atostogauti, gyvatuką galėsite išjungti.

Rankšluoščių džiovintuvus, gyvatukus galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.