Pinigų grąžinimo garantija
Saugumo garantija
Geros kainos

EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
8:00-16:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
Plaukų džiovintuvas Blaupunkt HDD501BL Plaukų džiovintuvai

Plaukų džiovintuvas Blaupunkt HDD501BL

Kaina: 31.69 €34.91 €
Plaukų džiovintuvas Blaupunkt HDD501RO Plaukų džiovintuvai

Plaukų džiovintuvas Blaupunkt HDD501RO

Kaina: 31.84 €33.63 €
Plaukų džiovintuvas Silkn Silkylocks 2200W HD1PEU001 Plaukų džiovintuvai

Plaukų džiovintuvas Silkn Silkylocks 2200W HD1PEU001

Kaina: 40.50 €42.11 €
Plaukų džiovintuvas Blaupunkt HDD301RO Plaukų džiovintuvai

Plaukų džiovintuvas Blaupunkt HDD301RO

Kaina: 23.74 €24.64 €

Plaukų džiovintuvas Blaupunkt HDD501BK

Kaina: 22.43 €

Plaukų džiovintuvas Beper Hair dryer 40404

Kaina: 40.32 €

Plaukų džiovintuvas BaByliss Hair dryer 6713DE

Kaina: 77.94 €

Plaukų džiovintuvas Valera Hair Dryer Vanity Comfort Hot Pink

Kaina: 95.92 €

Plaukų džiovintuvas Solis Swiss Perfection Violet hair dryer

Kaina: 106.50 €

Plaukų džiovintuvas Beper Travel hair dryer 40405

Kaina: 24.62 €

Plaukų džiovintuvas Braun Hair 3 - AS 330 hot air curling brush

Kaina: 41.38 €

Plaukų džiovintuvas Concept VV5741 Beautiful white + blue hair dryer

Kaina: 27.41 €

Plaukų džiovintuvas Jata SC56B

Kaina: 35.63 €

Plaukų džiovintuvas Beper 40.979

Kaina: 29.85 €

Plaukų džiovintuvas Beper 40.490

Kaina: 32.77 €

Plaukų džiovintuvas Beper 40.406

Kaina: 39.66 €

Plaukų džiovintuvas Jata SC43B

Kaina: 33.57 €

Plaukų džiovintuvas BaByliss PRO Orchid Collection BAB6150ORCE

Kaina: 61.84 €
 
 

5 patarimai, ieškantiems plaukų džiovintuvo

Plaukų džiovintuvas – prietaisas, kurį naudoja veikiausiai kiekviena moteris (ir ne tik!), kad ir kokio ilgio plaukus turėtų. Jis ne tik padeda plaukams greičiau išdžiūti po maudynių, bet ir gali būti naudojamas kaip plaukų formavimo priemonė. Džiovintuvų pasirinkimas labai platus, todėl, prieš perkant, pravers žinoti keletą ypatumų, kurių dėka išsirinksite jums geriausiai tinkantį variantą. Svarbiausi faktoriai, lemiantys pasirinkimą, yra turimas biudžetas, džiovintuvo tipas ir pirkėjo poreikiai. Šukuosena yra be galo svarbi sėkmingos išvaizdos sudedamoji dalis, todėl tinkami įrankiai jai prižiūrėti yra ne ką mažiau svarbūs.

Kokį plaukų džiovintuvą pasirinkti?

Renkantis plaukų džiovintuvą, jums teks priimti keletą sprendimų. Vadovaujantis žemiau pateiktais patarimais, šiuos sprendimus priimti bus kur kas lengviau – taip pasirinksite būtent tokį džiovintuvą, kokio jums reikia.

1. Pažinkite savo plaukus

Žmonių plaukai skirtingi, todėl labai svarbu žinoti, kokiam tipui priklauso jūsiškiai. Jų yra įvairių: nuo plonų iki storų, nuo tiesių iki garbanotų. Jei nesate tikras, kokio tipo jūsų plaukai, apsilankykite pas kirpėją ar plaukų stilistą ir išsiaiškinkite. Kitas svarbus veiksnys – plaukų ilgis. Nuo jo priklauso plaukų džiovintuvo karščio bei greičio nustatymai. Be plaukų tipo ir ilgio, svarbu žinoti, kokios šukuosenos norite. Kai kurie džiovintuvai labiau tinka vienokio stiliaus šukuosenoms, kiti – kitokioms.

2. Apibrėžkite savo biudžetą

Plaukų džiovintuvų kainos gali labai skirtis, priklausomai nuo gamintojo, tipo, bei klasės, todėl žinoti, kokią sumą galite skirti pirkiniui, visuomet svarbu. Jei džiovintuvą ketinate naudoti reguliariai, rinkitės profesionalų aukščiausios klasės produktą. Karštas oras silpnina plaukus, o kokybiškas džiovintuvas gali padėti išvengti pažeidimų.

3. Atkreipkite dėmesį į džiovintuvo ypatybes

Kaip jau minėta, plaukų būna įvairių tipų, todėl džiovintuvai pasižymi tam tikromis ypatybėmis, kurios reikalingos skirtingų plaukų poreikiams patenkinti. Kad išsirinktumėte tinkamą džiovintuvą, atkreipkite dėmesį į šias ypatybes.

Be šių ypatybių, galima rinktis iš plataus asortimento džiovintuvų priedų bei antgalių, kuriuos galima įsigyti kartu su džiovintuvu arba atskirai. Pavyzdžiui, ilgų plaukų savininkams rekomenduojamas koncentratorius – jo dėka lengviau pasieksite visus plaukus ir nukreipsite karštį norima kryptimi. Įvairūs plaukų sukimo priedai pravers kuriant šukuosenas.

4. Paskaitykite apžvalgas bei atsiliepimus

Galbūt, peržvelgę aukščiau esančius patarimus, gerokai susiaurinote savo paieškų ratą, tačiau jis vis dar gali būti per ilgas. Paskaitykite produktų apžvalgas bei pirkėjų atsiliepimus internete, arba paprašykite pagalbos pardavėjo konsultanto – tai padės jums priimti galutinį sprendimą. Grožio salonai bei kirpyklos taip pat gali būti gera vieta, ieškant rekomendacijų, tačiau atkreipkite dėmesį, kad ten naudojami plaukų džiovintuvai – aukštesnės klasės, todėl gali viršyti jūsų poreikius bei biudžetą.

5. Būkite pasirengę kompromisams

Ką nors perkant, reiktų būti lanksčiam. Kartais nusižiūrėta prekė gali neatitikti numatyto biudžeto, tačiau visada galima rasti panašių produktų. Profesionalūs plaukų džiovintuvai turi galybę ypatybių bei funkcijų, todėl galima dalies jų atsisakyti, taip sutaupant ženklią pinigų sumą. Kita vertus, kokybės aukojimas vardan žemesnės kainos – ne visada geriausia išeitis. Atsiminkite, kad investicijos į kokybišką plaukų džiovintuvą grąža – sveiki ir žvilgantys plaukai.