Atpigo Dušo padėklas Perseus Pro Chrome, 90 baltas Dušo padėklai

Atpigo Lietas dušo padėklas Ravak Elipso Pro Chrome, 90 baltas Dušo padėklai

Atpigo Dušo padėklas Perseus Pro Chrome, 80 baltas Dušo padėklai

Atpigo Lietas dušo padėklas Ravak Elipso Pro Chrome, 80 baltas Dušo padėklai

Atpigo Lietas dušo padėklas Ravak Gigant Pro Flat, 100x80 baltas Dušo padėklai

Atpigo Dušo padėklas ELIPSO 80 PRO Dušo padėklai
161.45 € 169.74 € / 1 vnt

Atpigo Lietas dušo padėklas Ravak Gigant Pro Chrome, 110x80 baltas Dušo padėklai

Atpigo Lietas dušo padėklas Ravak Elipso Pro, 90 baltas Dušo padėklai

Dušo kabinos padas BETTE Supra 80x80 Dušo padėklai
152.63 € 152.64 € / 1 vnt

Dušo padėklo VISPOOL R-80 (r500) apdaila Dušo padėklai

Dušo padėklo SABINA 90 apdaila Dušo padėklai

Dušo padėklo ELIPSO PRO 90 SET apdaila Dušo padėklai

Dušo padėklo VISPOOL RD-90 apdaila Dušo padėklai

Dušo padėklo SABINA 80 apdaila Dušo padėklai

Dušo padėklai 

Pirkėjai pirkdami dušo kabinas dažniausiai renkasi su padėklu, nes jas paprasčiau yra įrengti. Tai ypač svarbu gyvenantiems senos statybos namuose ir butuose, kur kanalizacijos išvadai yra sienoje, o ne grindyse.
 

Dušo padėklus galite rinktis iš skirtingų gamintojų, kainų, formų (kvadratiniai, padėklai su sėdyne, penkiakampiai padėklai, pusapvaliai padėklai, stačiakampiai padėklai ir kita), dydžių, išmatavimų, spalvų, dizainų, medžiagų iš kurių yra pagaminti ir kita.

Renkantis dušo padėklą reikia atsižvelgti į vonios kambario turimą plotą, interjerą, spalvas ir kita.

Nuo medžiagos iš kurios yra pagaminti dušo padėklai gali priklausyti kaip Jums seksis jį prižiūrėti, kiek laiko jis tarnaus ir kita.

Dušo padėklai gali būti pagaminti: iš plieno, padengiant paviršių emale; iš akmens masės bei iš akrilo. Akriliniai dušo padėklai, kaip, beje, ir vonios, yra populiariausi, nes geriausiai atstoja kainos ir kokybės santykį.

Taigi renkantis dušo padėklą svarbu atkreipti dėmesį į kanalizacijos išbėgimo vietą, skyles dušo padėkle, estetiką ir kita. Nuo kanalizacijos išbėgimo vietos priklauso kokio aukščio dušo padėklą reikės pasirinkti. Seno plano namuose dažniausiai šis vamzdis eina lygiagrečiai su siena arba lygiagrečiai su grindimis, tai yra ant grindų. Naujos statybos namuose vamzdis gali būti įrengtas ir grindyse. Tad gilus dušo padėklas yra statomas ten, kur kanalizacijos vamzdis eina lygiagrečiai su siena arba yra ant grindų. Standartinio aukščio ar žemas dušo padėklas dažniausiai yra statomas ten, kur kanalizacijos išbėgimo vieta numatyta grindyse.

Taigi dušo padėklus galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.