Pasiūlymai
Populiariausios prekės

Kosmetika vyrams būtina kiekvieną dieną

Nors šiais laikais vis garsiau kalbama apie tai, koks turi būti vyras ir kokia turi būti moteris, tačiau nebebrėžiama ryški linija tarp puošimosi ir higienos aspektų. Visi puikiai supranta, kad kiekvienas žmogus, nepriklausomai nuo to, kokios jis lyties yra, privalo rūpintis savo kūnu. Švarus kūnas – ne tik gražus, tačiau ir sveikas kūnas, tad kiekvienas save mylintis vyras privalo namuose turėti būtinų priemonių krepšelį, kuris padės pasirūpinti savo kūnu.

Vyriškos kosmetikos pasirinkimas B-a.eu

Vyriška kosmetika labiau orientuota ne į dekoratyvumą, tačiau higienos palaikymą. Suprantama, kad šiuo metu pasirinkimas labai platus, tad kiekvieno vyro kosmetikos priemonės labai skirtingos. B-a.eu siūlo pasirūpinti visomis reikalingiausiomis priemonėmis bei jaustis gražiu, sveiku ir laimingu.

B-a.eu kosmetika vyrams:

  • Skutimosi priemonės.
  • Kremai vyrams.
  • Skutimosi putos.
  • Skutimosi želė.

Prižiūrėti savo veido odą reikia kuo labiau, kadangi būtent veidas yra mūsų reprezentacinė kūno vieta, kurią pamatę žmonės pirmiausia įvertina. Užsisakius kosmetikos gaminius internetu – jie gana greiti pasieks Jūsų namų duris, tad nelaukite, kol atsiras odos problemų – pasirūpinkite ja jau dabar naudodami profesionalias priemones.

Vyriška ir moteriška oda

Kadangi vyrų oda skiriasi nuo moterų – būtent į vyrus orientuota kosmetika turėtų būti pasirenkama norint palepinti vyrišką odą. Ypač daug dėmesio turėtų būti skiriama skutimuisi: prieš skutimąsi ir po skutimosi. Tokiu atveju specialios priemonės ne tik padės užturinti, kad skutimosi metu oda nebus sudirginama, tačiau ir neatsiras įaugusių plaukelių, kurie daugeliui kelia diskomfortą. Taip pat verta paminėti, kad riebalinės liaukos, esančios veide, pas moteris kur kas aktyvesnės nei pas vyrus. Štai todėl moterys dažniausiai ir skundžiasi spuoguotą oda, o vyrai gali ramiai gyventi negalvodami apie šią problemą. Įdomu tai, kad vyrams pasiekus brandą, t.y. peržengus 50-ies metų slenkstį, tiek vyrų, tiek moterų riebalinių laukų aktyvumas tampa labai panašus, tad tuo pačiu ir oda tampa kur kas panašesnė. Tad ateityje jau galima naudoti tuos pačius kremus, kurie nėra suskirstyti pagal būtent skirtus vyrams ir moterims.

Įdomus faktas, kad vyrų oda yra kur kas storesnė, tad atrodo, kad jiems nereikia pirkti tiek daug profesionaliai pagamintų kremų, kurie turėtų apsaugoti odą nuo tiesioginių saulės spindulių ir kitų dirgiklių. Tai nėra tiesa, kadangi net ir stora oda reikalauja priežiūros. Su metais – vis intensyvesnės. Mažėjantis kalogeno kiekis palieka pėdsakus mūsų veide, tad tik naudodami profesionalias priemones galime užsitikrinti, kad pavyks veidą išlaikyti jaunatvišku, elastingu ir gražiu.

Vyriškos kosmetikos pirkimas

Vyriška kosmetika pigiau nebūtinai blogesnė, kadangi labai dažnai akcija sumažina kainą. Taigi, pirkdami kosmetikos gaminius vertinkite kitus kriterijus ir per daug neanalizuokite kainoraščių.

Norėdami būti tikri, kad Jūsų pasirinktos kosmetikos priemonės tinka – įvertinkite sudedamąsias dalis. Nors ES labai saugo importuojamų gaminių kokybę, tačiau papildoma informacija nepakenks. Pavyzdžiui, organizmui ir odai žalingos šios priemonės, kurios naudojamos kosmetikoje.

  • Triethanolamine
  • Peg-90M, Peg-23M, Propylene Glycol
  • Isobutane
  • Methylparaben, Propylparaben

Įvertinę sudėtį taip pat rinkitės tokias priemones, kurios tinka Jūsų odos tipui: sausai, mišriai arba riebiai odai. Galiausiai nepamirškite, kad reikia įvertinti ir savo amžių bei pagal tai rinktis, kokios priemonės Jums labiausiai tinka.

Jeigu reikia daug priemonių ir norite vienu metu įsigyti visą komplektą, tačiau nežinote kas turėtų į tai įeiti – tokiu atveju susisiekite su mumis ir kartu sukomplektuosime tobulą Jūsų veido priežiūros priemonių rinkinuką.