EUR /

  /

Pristatymas: Lietuva

Pristatymas (shipping to)
Prekių krepšelis: 0
+370 699 62969
8:00-17:00 d.d.
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
inn
 

Stogo sienų GKP ir šiltinimo medžiagų tvirtinimo elementai

Naujienos Visos naujienos

Elementas KNAUF CD-1

Užsakoma. Klauskite
Buvusi kaina: 0.24 €
Žiūrėk ČIA

Montažinė perforuota juosta 12x0.75mm (30 m)

Kaina: 17.16 €
Žiūrėk ČIA

Smeigės Baumit StarTrack Orange Pakuotė - 300vnt

Užsakoma. Klauskite
Buvusi kaina: 0.46 €
Žiūrėk ČIA

Smeigės Baumit StarTrack Red pakuotė - 300vnt

Užsakoma. Klauskite
Buvusi kaina: 0.25 €
Žiūrėk ČIA

Smeigės Baumit StarTrack Blue pakuotė -300 vnt

Užsakoma. Klauskite
Buvusi kaina: 0.25 €
Žiūrėk ČIA

Profilis vidinis kampas 8x12x2600 mm

Kaina: 2.88 €
Žiūrėk ČIA
 
Populiariausios prekės Visos populiariausios prekės

Kaištis akytbetoniui TML 10x70 (KBT10) 25 vnt

Kaina: 10.00 €
Žiūrėk ČIA

Aliuminis kampas pusinis 3,0m

Užsakoma. Klauskite
Buvusi kaina: 0.56 €
Žiūrėk ČIA
Profilis CW-100/50 4,00 m (0,5 mm) Profiliai (GKP, glaistymo, tinkavimo)

Profilis CW-100/50 4,00 m (0,5 mm)

Kaina: 3.60 €4.01 €
Žiūrėk ČIA

Aliuminis kampas 23X23 2,5m

Užsakoma. Klauskite
Buvusi kaina: 0.54 €
Žiūrėk ČIA

Cokolinis profilis U 250 L-2,0 m (1,0 mm)

Kaina: 11.19 €
Žiūrėk ČIA

Elementas CD medinėms luboms, 270 mm

Užsakoma. Klauskite
Buvusi kaina: 0.22 €
Žiūrėk ČIA
 

Tvirtinimo elementai (stogo, sienų, GKP ir šiltinimo medžiagų)                   

 

Šiltinamų fasadų kokybė priklauso nuo profilių, tinklelių, smeigių ir kitų tvirtinimo detalių. Pagrindiniai šiltinimo darbuose naudojami profiliai yra kampinis su tinkleliu, cokolinis, tinko ir langų (durų) sujungimo profilis ir kita.

 

Taigi armavimo tinklelis atlieka ne mažiau svarbų vaidmenį šiltinimo sistemoje. Jis gerai atlaiko visus fasado įtempimus. Jeigu nebus naudojamas armavimo tinklelis, tai apšiltintas fasadas gali sutrukinėti. Fasadų šiltinime naudojamas tinklelis turi būti 160 g/m2 arba 200 g/m2 svorio.

 

Smeigės yra skirtos šilumos izoliacijos medžiagoms tvirtinti. Smeiges pagal montavimo būdą skirstomos į įsukamas, įkalamas ir prišaunamas. Taip pat smeiges galite įsigyti skirtingo ilgio, išsiplėtimo sienoje laipsnio, plastikine ar metaline vinimi.

 

Smeigių naudojimas priklauso nuo fasado pagrindo – plytų, gelžbetonio konstrukcijos ir kita, taip pat nuo apšiltinimo medžiagos – akmens vatos, putų polistireno ir kita. Atsižvelgus į pastato aukštingumą ir konstrukcijos sudėtingumą gali būti taikomos įvairios smeigiavimo schemos.

 

Paprastai kiekvienam šiltinamam objektui individualiai yra parenkami reikalingi profiliai, smeigės, numatomos smeigiavimo schemos.

 

Aukščiausio našumo smeigė yra skirta ne tik visiems izoliacijos storiams bei pritaikyta visoms naudojimo kategorijos, tačiau ji pasižymi ir ypatingai lengvu, patikimu ir greitu montažu.

 

Jeigu nežinote, kokius profilius, tinklelius ar smeiges išsirinkti, yra tinkamos, reikėtų pasitarti su šios srities specialistu, konsultantu.

 

Dar vienas tvirtinimo elementas yra kaištis. Universalūs kaiščiai turi išskirtinę savybę, kad tvirtinant daiktus prie pagrindo, kuris yra tuščiavidurys, kaiščiai randa pilnavidurę erdvę ir joje išsiplečia, užsifiksuoja. Plėsdamiesi sandariai užpildo visą skylės ertmę kaiščiai, jeigu yra tvirtinami prie betoninės sienos, ištisinės plytinės.Į visas statybines medžiagas gali būti naudojamas universalus kaištis UX. Universalūs kaiščiai gali būti be ir su kalnieriumi, ilgas be ir su kalnieriumi.

 

Taigi universalus kaištis UX visada įsitvirtins patikimai – betone ar akybetone, gipskartone ar plokštėje, silikatinėje plytoje ir kita.

 

Montuojant lubas gipso kartono plokštėmis reikės šios plokštės, tvirtinimo elementų - sraigtų, kaiščių, profilio jungiamųjų detalių, antgalių ir kita.

 

Stogų, sienų tvirtinimo elementai gali būti įvairūs – stoginiai sraigtai, savigręžiai, plokštelės montažui, montavimo juostos, kampainiai montažui, cokoliniai profiliai, betonuojami sujungimai ir kita.

 

Tvirtinimo elementus rinkitės tik aukštos kokybės, nes nuo to priklauso kaip laikys viena ar kita konstrukcija.

 

Taigi tvirtinimo elementus galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko.