Pasiūlymai
Atpigo Trikojis Primos Trigger Stick Gen IITM Deluxe Forkiet Sportinio šaudymo priedai

Atpigo Trikojis stovas Primos Trigger Stick Gen III™ Deluxetall Sportinio šaudymo priedai

Atpigo Lankas Buster Camo 15-29 lb 25 Poe Lang Lankai, strėlės
104.26 € 107.12 € / 1 vnt

Taikinys atbulinės eigos, antys Sportinio šaudymo priedai

Koncervacijos aliejus 100ml Brunox Sportinio šaudymo priedai

Lanko stovas Cartel 40 cm Lankai, strėlės
21.88 € / 1 vnt

Populiariausios prekės

Sportinis šaudymas 

Sportinis šaudymas iš lanko, tai yra sporto šaka, kurios pagrindiniai įrankiai yra lankas ir strėlės. Lankas yra naudojamas šaudyti strėles į taikinius, tiek stacionarius, tiek judančius, priklausomai nuo šaudymo rūšies.

Taigi šaudymas iš lanko yra precizinė sporto šaka, žinoma ir kultivuojama visame pasaulyje. Šaudant iš lanko lavėja įvairios žmogaus fizinės bei psichologinės savybės: padeda susikaupti ir didina psichologinį stabilumą, stiprina nugaros raumenis, kartu iš visą viršutinę kūno dalį ir palaiko bendrą fizinę formą. Taip pat lankininkai daug vaikšto, tad stiprėja ir kojų raumenys. Puikiai moka įveikti stresines situacijas, o tinkamai ugdant šią savybę, ji gali praversti ir kasdieniame gyvenime.

Lankai yra skirstomi į tokius tipus: ilgieji lankai, lenktieji lankai, skriemuliniai lankai ir kita. Kiti lankai yra mažiau paplitę ir mažiau naudojami. Ilgieji lankai gali būti pagaminti iš medienos – citrinmedžio, hickory ir kita. Ilgieji lankai yra gaminami stipresni ir retai kada lankai viršija 50 svarų. Nors su ilgaisiais lankais ir sunkiau šaudyti, yra mažiaus taiklūs, tačiau vis daugiau lankininkų keičia modernius lankus į ilguosius lankus, nes jais šaudyti yra smagu, ir žinai, kad šaudai tradiciniu būdu.

Lenktieji lankai yra vadinami, dėl jų vaizdo iš šono. Gaminant lenktuosius lankus yra naudojamos modernios technologijos ir medžiagos. Lankų šakos paprastai būna pagamintos iš stiklo pluošto, anglies pluošto ir/arba medienos sluoksnių ant anglies putų arba medienos šerdies. Anglies pluošto šakos paprastai strėles paleis didesniu greičiu, lyginant su tokios pat tempimo jėgos medinėmis šakomis, tačiau paprastai jos būna brangesnės. Didesnis modernaus lanko svoris taip pat padeda stabilumui ir taiklumui.

Prie lenktųjų lankų gali būti pritvirtinti visokie priedai.

Skriemulinis lankas, tai modernūs lanko, naudojančio svertų sistemą sudarytą iš kabelių, bei skriemulių, naudojamų tempti lanko šakoms atgal, vystymosi rezultatas.

Gaminant šiuos lankus paprastai šakos yra naudojamos standesnės, nei lenktojo lanko ir ilgojo lanko. Juos mažiau veikia temperatūros ir drėgmės pokyčiai lyginant su kitais lankais, taip pat jie yra taiklesni, greitesni, bei gali toliau nušauti strėlę.

Sportinio šaudymo priedai yra taikinys, pompa, laidynė ir kita.

Taikinys, tai yra įtaisas naudojamas šaudymo pratyboms šaudyklose, tiruose, kariniuose poligonuose, sporto varžybose, laisvalaikio zonose ir kita.

Taikiniai gali būti įvairių tipų: popieriniai, stendinio šaudymo taikiniai – „lėkštės“, gyvūnų, karinių transporto priemonių maketai, smiginio taikiniai ir kita.

Jeigu norite turėti ekologišką taikinį, tai rinkitės šiaudinį taikinį. Jis paprastai būna pagamintas apvalios formos, iš šiaudų. Taip pat galite rinktis iš skirtingų išmatavimų, svorio, spalvų, gamintojų, kainų ir kita. Toks šiaudinis taikinys gali būti puiki namų interjero detalė.

Renkantis šaudymo taikinį reikėtų prieš tai jį išsibandyti, kad gerai smigtų strėlės ir po to lengvai jos išsitrauktų ir kita.

Taigi jeigu nežinote, kokius lankus, strėles, sportinius šaudymo priedus pasirinkti, Jus visada galite pasikonsultuoti su specialistu, konsultantu.

Lankus, strėles, sportinius šaudymo priedus pirkite tik iš patikimų gamintojų, kurie garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir kita.

Lankus, strėles, sportinius šaudymo priedus galite greitai išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, nes čia galite rinktis iš plataus asortimento, nereikia gaišti laiko važinėjant į parduotuves, galima sutaupyti pinigų ir laiko, nereikia rūpintis papildomu transportu ir kita.