Atsiprašome, bet šioje kategorijoje prekių laikinai neturime. Jei jums yra reikalinga konkretaus gamintojo, modelio ar parametrų prekė, galite pasinaudoti svetainės paieškos funkcija. Visas panašias į šios kategorijos prekes rasite čia:

Kūdikio lovytė Mimo 5 Lovytės kūdikiams
Išparduota
Buvusi kaina: 207.35 €

Kūdikio lovytė Mimo 5+4+6 Lovytės kūdikiams
Išparduota
Buvusi kaina: 319.00 €

Kūdikio lovytė Blanka 140x70 Lovytės kūdikiams
Išparduota
Buvusi kaina: 450.01 €

Lovytė kūdikiui Karolina Lovytės kūdikiams
Išparduota
Buvusi kaina: 220.00 €

Kūdikio lovytė Blanka 120x60 Lovytės kūdikiams
Išparduota
Buvusi kaina: 350.00 €

Lovytė kūdikiui 124x65x92 cm Lovytės kūdikiams
Išparduota
Buvusi kaina: 134.43 €

Kūdiko lovytė Žirafa Lovytės kūdikiams
Išparduota
Buvusi kaina: 250.00 €

Kūdikio lovytė Lydia 140x70 Lovytės kūdikiams
Išparduota
Buvusi kaina: 310.17 €

Kūdikio lovytė Nati Lovytės kūdikiams
Išparduota
Buvusi kaina: 250.00 €

Kūdikio lovytė Lydia 120x60 Lovytės kūdikiams
Išparduota
Buvusi kaina: 321.36 €

Lovytė kūdikiui Debesis Lovytės kūdikiams
Išparduota
Buvusi kaina: 249.99 €

Lovytės kūdikiams internetu gera kaina


Kūdikio lovytė yra vienas iš pirmųjų ir bene svarbiausias pirkinys, kuriuo reikia pasirūpinti dar prieš mažyliui gimstant. Internete galima rasti itin didelį, pačių įvairiausių modelių pasirinkimą - nuo pigios iki funkcionalios, tačiau brangesnės lovytės kūdikiui. Tačiau svarbiausias klausimas šiuo atveju vis tiek išlieka toks pat - kaip išsirinkti geriausią lovytę kūdikiui, kad ji būtų patogi, saugi bei funkcionali, o mažylis joje jaustųsi saugiai ir komfortiškai. Juk pirmaisiais gyvenimo mėnesiais jis itin daug laiko praleis joje. Šioje apžvalgoje atrinkome svarbiausius kriterijus, į kuriuos vertėtų atkreipti dėmesį renkantis lovytę mažyliui.

Lovytės matmenys


Standartiškai kūdikių lovytės yra gaminamos 120 x 60 cm arba 140 x 70 cm dydžio (miegamosios dalies matmenys). Galima rasti ir didesnių variantų, tačiau jie yra žymiai retesni, be to, minėto dydžio lovytės kūdikiui pilnai pakaks, o jums bus paprasčiau surasti reikiamo dydžio standartinį čiužinuką. Tokio dydžio lovytėje įprastai mažylis gali miegoti iki 3 ar 4 metų amžiaus. Žinoma, viskas priklauso ir nuo to, kaip sparčiai auga vaikas.

Puikus sprendimas gali būti ir lovytė - transformeris. Pasirinkus transformuojamą kūdikio lovytę, galima dar pailginti jos naudojimo laiką. Lovytė - transformeris nesudėtingai yra transformuojama į standartinę, viengulę vaikišką lovą - tereikia nuimti apsauginius šonus ir sumažinti gulimosios padėties aukštį. Toks sprendimas leidžia ir sutaupyti. Jums nereikės taip greitai ieškoti naujos vaikiškos lovos, kadangi tokia lovytė gali tarnauti dar papildomus metus ar tiek laiko, kol vaikas visiškai ją išaugs.

Kūdikio lovytės saugumas ir funkcionalumas


Žinoma, kad saugumas čia yra pats svarbiausias dalykas. Lovytė kūdikiui turi būti tvirtos konstrukcijos, stabili, neturėti aštriu kampų ar vietų, į kurias jis galėtų susižeisti. Ji turi būti pagaminta iš sertifikuotų ir saugių vaikučiui medžiagų. Juk išsikalus pirmiesiems dantukams, mažylis gali pradėti kramtyti lovos kraštą, tad labai svarbu, kad medžiagos, kuriomis yra nudažytas ar padengtas medis būtų nekenksmingos.

Įprastai lovytės yra suprojektuojamos ir gaminamos taip, kad būtų galima pasirinkti, kokiame aukštyje tvirtinti gulimąją dalį. Dažniausiai tam numatyti būna trys pasirenkami aukščiai. Tai yra itin patogu, kadangi jūs galėsite žymiai geriau pritaikyti kūdikio lovytę prie savo ūgio bei daug lengviau ir paprasčiau iškelti mažylį. Juk pirmaisiais mėnesiais tą daryti reikės itin dažnai. Be to, vaikučiui pradėjus stovėti, aukštį galima sumažinti, taip užtikrinant, kad jis neišlips iš lovytės ir neiškris.

Nuimamas ar nuleidžiamas šoninis apsauginis užtvaras yra itin naudinga funkcija, kada vaikas jau yra šiek tiek paaugęs. Tokiu būdu, jis galės savarankiškai išlipti ir įlipti į lovytę bei jam nereikės lipti per jos viršų. Lipant per apsauginį užtvarą padidėja tikimybė nukristi ir susižeisti. Taip pat galima rasti variantų, kada iš apsauginio šono yra galimybė išimti keletą pagaliukų, taip sukuriant erdvę vaikučiui lipti ne per lovytės viršų, bet iš jos tiesiog išlįsti. Šis sprendimas taip pat sumažinama tikimybę, kad mažylis susižeis.

Funkcionalumas taip pat yra labai svarbus aspektas. Pavyzdžiui, kūdikio lovytė su patalynės dėže leis sutaupyti vietos ir patogiai susidėti visus reikalingiausius daiktus. Ieškantiems dar didesnio funkcionalumo, rekomenduojame rinktis kūdikio lovytes su vystymo stalu, komoda, spintele ar stalčiais. Taip visus reikalingiausius daiktus visada turėsite po ranka.

Išsirinkti lovytę kūdikiui - tai tik pusė darbo


Antroji darbo dalis žinoma yra tinkamo čiužinuko kūdikio lovytei pasirinkimas. Kadangi pačios lovytės įprastai yra gaminamos standartinio dydžio, tad ir čiužinių gamintojai prie to prisitaikė. Tad jei dėl dydžio pasirinkimo problemų nekils, labai svarbus kriterijus yra medžiagos, iš kurių yra pagamintas čiužinys. Pirmiausia, čiužinukas turėtų būti pakankamai tvirtas ir kietas, kadangi yra nustatyta, jog itin minkšti čiužiniai stipriai padidina kūdikio uždusimo riziką. Taip pat labai svarbu, kad čiužinys nebūtų lengvai išardomas, praplėšiamas ar kitaip paveikiama jo struktūra.

Medžiagos, iš kurių pagamintas čiužinys kūdikio lovytei, turi būti nealergizuojančios, nekaupiančios savyje dulkių, neleidžiančios vystytis mikrobams bei bakterijoms, pats čiužinys kūdikio lovytei turi būti pralaidus orui. Ir nors rinkoje galima rasti čiužinių su įvairiausiais užpildais, geriausias sprendimas pirkti tokį, kuris yra anti-alerginis. Visus tinkamus kūdikių lovytėms pasiūlymus rasite kategorijoje Čiužiniai.

Kūdikių lovytės pigiau, gera kaina ne tik akcijos metu


Mūsų kataloge rasite įvairaus tipo, šiuolaikiško dizaino ir funkcionalumo lovytes kūdikiams. Galime pasiūlyti tiek standartines, tiek transformuojamas, su čiužinuku ar be jo. Taip pat galite rinktis kūdikių lovytes su patalynės dėže, vystymo stalu, komoda, stalčiais ar kitomis komplektuojamomis dalimis. Jei reikalinga kokybiška, o kartu ir nebrangi lovytė kūdikiui - peržiūrėkite mūsų asortimentą. Dažnai yra taikomos įvairios akcijos, o jų metu kūdikio lovytė su nuolaida kainuos pigiau, ženkliai mažesne kaina.

Jei nesate tikri, kokia kūdikio lovytė jums geriausiai tiktų, galite susisiekti su mumis. Papasakosime apie turimus modelius, jų privalumus ir skirtumus, patarsime, ką geriausia pasirinkti. Primename, kad užsisakius internetu lovytės kūdikiams pristatomos į bet kurį miestą visoje Lietuvoje (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys ir kiti miestai).