Virinti metaliniai tvorų tinklai plastifikuoti PVC danga
Mūsų kataloge rasite platų suvirintos vielos tvoros tinklų asortimentą, skirtą aptverti sodų, parkų, miškų ar kitas teritorijas bei apriboti pašalinių asmenų ar gyvūnų patekimą į jas. Šioje kategorijoje esantys metaliniai tvoros tinklai yra papildomai padengti PVC dangta, taip padidinant tvoros atsparumą aplinkos poveikiui. Visi mūsų kataloge esantys metaliniai tvorų tinklai yra parduodami skirtingo aukščio rulonais. Virinti metaliniai tvorų tinklai su PVC danga yra gana paprastai ir greitai sumontuojami, o nedidelė kaina lemia ir tokio pasirinkimo populiarumą.
Metalinis tvoros tinklas pigiau ne tik akcijos metu

Mūsų kataloge rasite platų, įvairių ilgių, aukščių ir storių virintų tinklų rulonuose, skirtų tvoroms tverti pasirinkimą. Gera kaina - tai ką siūlome savo klientams. Dažnai vykdome akcijas, o jų metu tvoros tinklai kainuos žymiai pigiau, mažesne kaina. Tad aptverti didelę teritoriją kokybiška tinklo tvora jūs galėsite neišleisdami itin daug lėšų.

Jei nesate tikri, koks metalinis tvoros tinklas jums geriausiai tiktų - susisiekite su mumis. Papasakokite, ką planuojate tverti ir mes pateiksime geriausiai jūsų poreikius ir finansines galimybes atitinkantį pasiūlymą.

Užsisakyti virintus tvorų tinklus galite internetu, mūsų elektroninėje parduotuvėje, o įsigytas prekes pristatysime į bet kurį miestą visoje Lietuvoje.